Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case 4230 nie chce jechać

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share MirekCase4230

MirekCase4230

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisany 15 lipiec 2012 - 10:57

Case 4230 nie chce jechać Chodzi mi o łapki z dociskiem tarczy...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case 4230 nie chce jechać Dzisiaj, 07:42
  •  

#22 Share komand19

komand19

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 18:41

Case 4230 nie chce jechać O widzisz to może i u mnie będzie podobnie że docisk sprzęgła się nie zawszecofa, będę musiał to zdiagnozować :)
Ja mam case'a bez rewersu, mam skrzynię 8/4heh tak mi się bynajmniej wydawało. Ciągnąłem przewód zasilający do radia zdjąłem pokrywę plastikową koło wajh od biegów a tam patrze i na przewodach wisi przycisk identyczny jak ten który służy do przełączania półbiegów, dziura na ten przycisk jest zaślepiona na dzwigni zmiany biegów. Pytanie po co ktoś odłączył możliwość przełączania półbiegów, tej lampki sygnalizujące żółw/zając też nie ma.. Teraz tak, albo ciągnik służył w transporcie i wyrzucili ten przycisk aby nikt w czasie jazdy nie pokusił się o jego załączenie albo jest problem z półbiegami i dlatego ktoś go schował.. Teraz strach to przetestować bo nie wiadomo co się stanie :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share MirekCase4230

MirekCase4230

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 21:31

Case 4230 nie chce jechać Wiesz jeżeli je odłączyli to tylko dlatego że coś z nimi było nie tak, sprawdź to sprzęgło odkręć tą pokrywkę tak jak ja pisałem wyżej, jeżeli to nie będzie sprzęgło to może być to problem z tymi pół biegami ale sprawdź jeszcze sprzęgło... może się mylę ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share MirekCase4230

MirekCase4230

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisany 27 lipiec 2012 - 21:03

Case 4230 nie chce jechać Witam chciałem sprostować to co wyżej napisałem a mianowicie to nie był problem docisku tarczy tylko czujnika który jest zamontowany nad pedałem sprzęgła, wszystko na to wskazuje że mój case miał pół biegi a ten czujnik jest od pół biegów, i to z nim miałem problem ale odłączyłem go i zmostkowałem kable idące do niego i teraz jest wszystko dobrze. Ale mam jeszcze takie jedno pytanie czy jest coś takiego jak pół biegi pod obciążeniem? Proszę o odpowiedz.

Dodaj odpowiedź