Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt Trisix

87 odpowiedzi na ten temat

#41 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 21 listopad 2007 - 17:14

Fendt Trisix Nie no, widzę po postach że trisix w Polsce będzie miał zejście. Korbanki sie nie wyrobią :lol:.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt Trisix Dzisiaj, 04:05
  •  

#42 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 21 listopad 2007 - 20:10

Fendt Trisix

nie wiem czy "psi chód" jest w nim możliwy.

raczej nie wydaje mnie sie zeby byl mozliwy, srodkowa os musialaby sie wychylac pod dosc duzym katem
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#43 Share MF2007

MF2007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze, a szczególnie przekładnie zmiany biegów

Napisany 21 listopad 2007 - 20:14

Fendt Trisix zobaczcie to
http://www.myvideo.de/watch/2622400

#44 Share Lukasz4255

Lukasz4255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, film ,muzyka, technika rolnicza,

Napisany 24 listopad 2007 - 18:10

Fendt Trisix Uśmiałem sie jak przeczytałem kto to będzie kupował. Mieszkam nie daleko trasy tranzytowej z ukrainą i powiem wam tyle że chociaż często nią nie jeżdżę to w tym roku widziałem już całe mnóstwo i case stx i challengerów i jd serii 9020 a wszystko to jechało do naszych wschodnich sąsiadówDodany obrazek

#45 Share Pejus94

Pejus94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 24 listopad 2007 - 19:59

Fendt Trisix przud ma podobny do 936 vario
W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

#46 Share MarcinPL

MarcinPL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 376 postów

Napisany 24 listopad 2007 - 20:56

Fendt Trisix

przud ma podobny do 936 vario

brawo za spostrzeżenie ;)

Ja myślę że te fendty będą w Polsce ale dla tych ludzi co mają dużo $ i chcą zaszpanować we wsi ;)

#47 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 12:02

Fendt Trisix

brawo za spostrzeżenie ;)

Ja myślę że te fendty będą w Polsce ale dla tych ludzi co mają dużo $ i chcą zaszpanować we wsi ;)

zaszpanowac to mozna nowa "eską" albo mazda rx8 B) ;) , a wierz mi ze jak ktos by sie na niego zdecydowal, to napewno byloby to ekonomicznie uzasadnione, poza tym gosc ktory moze pozwolic sobie na taki sprzet nie bedzie polglowkiem zeby sie popisywac
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#48 Share PronarekP5

PronarekP5

MarcinWyrwich

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 23:04

Fendt Trisix

Już dawno o nim słyszałam, ale premierę miał na Agritechnice. Powiem tyle: LEKKA PRZESADA!!! ;) Wcale on mi się nie podoba. Wygląda jak stare, ciężkie, amerykańskie Vertastile. ;) Też miały 3 osie... Już zgrabniej wyglądają stare Forszajki.

aleś walła mi to on sie podoba jest całkiem całkiem -może mić skręt jak czołgi np. jedna strona hamuje a druga popyla dookola niej ;)
FENDT PoweR i nie ma mocnych !

#49 Share LeF

LeF

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 401 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 11:36

Fendt Trisix Mnie sie on nie podoba. Jest duzy i ociezały. Na miejscu tez nie zawraca. Wolałbym juz cos na gasienicach albo przegubowca np JD. Ale gdzie mi taki, za malo ha.
Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

#50 Share Mateo13

Mateo13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 08 grudzień 2007 - 11:54

Fendt Trisix Ale zjeba***ny wo gole sie mi nie podoba a czy to wo gole fend bo nie wierze??? :rolleyes: O sto raz CASE STX lepszy ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share artur21

artur21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 08 grudzień 2007 - 18:08

Fendt Trisix tutaj chodzi o przeznaczenie tego traktora( Fendt Trisix) a nie czy sie podoba czy nie, ten traktor kierowany jest na pewno do specyficznego rolnika a nie do większości polskich rolników

#52 Share longerbycz

longerbycz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 08 grudzień 2007 - 21:52

Fendt Trisix

aleś walła mi to on sie podoba jest całkiem całkiem -może mić skręt jak czołgi np. jedna strona hamuje a druga popyla dookola niej :rolleyes:

jak czołg hehehe ;) dobre

#53 Share MCKYLO

MCKYLO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 08 grudzień 2007 - 23:28

Fendt Trisix Witam kolegów!
Cóż widziałem na żywo to "cudo" koledzy i powiem tak Fendt osiągnął to co zamierzył i czego dobitnym przykładem jest nasze forum a więc mówimy o nim, wręcz sprzeczamy się i wychwalamy prym wiedzie tutaj kolega MF2007(jakoś takie to podejrzane). Panowie logicznie biorąc w produkcji pewnie tego ciągnika nie będzie. Po pierwsze konstrukcja nie przeszła testów polowych, nie wiemy o zachowaniu na drodze nic. Co do sprawności w polu to moim zdaniem pomyłka totalna, po drugie rynek dużych modeli należy do CASE, JD, Challengera i to są najważniejsi gracze na rynku. Zgoda że gąsiennice to drogie rozwiązania ale mające szereg zalet i wykorzystywane przez tak duże gospodarstwa gdzie wydatek 30-50 tys na gąsiennicę to nic wielkiego. To że zrobił to Fendt to o niczym nie świadczy że jest to rozwiązanie super. Trzeba przyznać że inżynierowie Fendta mają wyobraźnię i wiedzę że wogóle dało się coś takiego zrobić i za to należy się im uznanie i szacunek. Tak więc reasumując ciekawe, można o tym porozmawiać ale nie ma się co kłócić i zachwalać że to coś super rewelacyjnego.

#54 Share MF2007

MF2007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze, a szczególnie przekładnie zmiany biegów

Napisany 09 grudzień 2007 - 17:05

Fendt Trisix Widze, że nikt nie widział tego fimiku do którego link zamieścilem
Wasza strata
MCKYLO
Gdybyś zobaczył ten filmik to byś wiedział, że ten ciągnik przeszedł testy polowe

#55 Share MCKYLO

MCKYLO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 10 grudzień 2007 - 21:41

Fendt Trisix Kolego no z całym szacunkiem co się tak czepiasz i bronisz tego Fendta. Masz kolegę u Korbanka czy sam tam pracujesz?! Filmik obejrzałem i mogę go ocenić w kategorii ciekawostka nic specjalnego. A skoro 1,45 czasu bo tyle trwa filmik oceniasz jako testy polowe to daruj sobie takie kwestie to świadczy tylko o Twoim braku wiedzy i wyobraźni co oznaczają testy polowe no chyba że się mylę. Więc podaj ile godzin przepracował ten ciągnik, ile spalił paliwa, poziom hałasu w kabinie, rozmiary opon itd itd tym zajmuje się sztab inżynierów i naukowców do których mi daleko jak daleko mi do oceny tego ciągnika co zresztą mówiłem w poprzednim poście że ukłon w stronę inżynierów Fendta za kreatywność i pomysł. Uważam że dalsza polemika na ten temat jest bezsensowna więc tyle moich wywodów na ten temat.
Pozdrawiam

#56 Share MF2007

MF2007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów

Napisany 14 grudzień 2007 - 18:59

Fendt Trisix Ja bronie Fendta bo widze, że wszyscy mają jakąś niczym nie uzsadniona manie ciągników JD.
Chce poprostu żeby była równowaga i żeby nikt nie pisał nieprawcziwych informacji na temat Fendta.
Poprostu lubie Fendty i tyle. Nie wolno mi?
Przecież wiadomo, że ten filmik nie przedstawia wszystkich testów polowych tylko ich urywek(Ty twierdziłeś, że wogóle nie przeszedł testów polowych), a pozatym chyba Fendt sie troszke zna na tym jak zrobić ciągnik więc nie ma obaw, że wszystkiego nie dopracowali.
Rozmiar opon ma 650/65 38.
Masz prawo do swojego zdania tak samo jak ja do mojego
Pozdro

#57 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 14 grudzień 2007 - 19:55

Fendt Trisix Tak tu wszyscy dyskutują o tym Trisixie z marnymi trzema osiami i pięciuset paroma konikami na pokładzie a nikt nie zauważył że w tym samym czasie (a nawet wcześniej) pojawiło się coś takiego jak DTU T 860-600 KM i osiem a nie jak u Fendta sześć kół -no tak -problem tkwi zapewne w nazwie :D

#58 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 15 grudzień 2007 - 16:16

Fendt Trisix

Tak tu wszyscy dyskutują o tym Trisixie z marnymi trzema osiami i pięciuset paroma konikami na pokładzie a nikt nie zauważył że w tym samym czasie (a nawet wcześniej) pojawiło się coś takiego jak DTU T 860-600 KM i osiem a nie jak u Fendta sześć kół -no tak -problem tkwi zapewne w nazwie :P

@Jaro a mógłbyś nam pokazać tego DTU T 860 ?? Może jakiś link czy cuś, chętnie obejrzymy ;)

A już znalazłem...to coś takiego

http://www.landtreff...ode=prev#TopPic
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#59 Share MF2007

MF2007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów

Napisany 16 grudzień 2007 - 14:00

Fendt Trisix Ciekawy ciągnik ten DTU T 860 tylko, że male kólka ma (600/70R30 lub 750/65R26) i strasznie długi jest, a to nie wróży dobrej zwrotności.
Trisix by mu dokopał ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 16 grudzień 2007 - 14:20

Fendt Trisix Średnica zawracania to raptem 17,5 m i zdziwiłbym się gdyby Trisix mu dokopał-silniczek też niczego sobie 15,9 l pojemności (może być zasilany także czystym olejem rzepakowym)-według testów uciąg nie ustępuje ciągnikom gąsienicowym o tej mocy (600 KM)

Dodaj odpowiedź