andrew

Fendt Trisix

Polecane posty

Maweric82    0

jesli posadził bym go na swojej glinie to kto by mnie wyciągnął??? taki sobie wolał bym Case Stringera ale na rynku AmerykaNskim pewno znajdzie nabywców, u nas to raczej będzie cud jeśli go wogóle przywiozą na jakiś pokaz, a i pewno okaże się że za oceanem będzie można go kupić za mniejsze pieniądze niż wprost od producenta z Niemiec jek zwykle Europejskim rolnikom wieje wiatr prosto w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Jeju jak wy sie oklamujecie. Poco wogole myslicie ze jest szansa ze on bedzie w polsce to ze taki jest to nie znaczy ze ktos o Polsce myslal. W Polsce pewnie bedzie chocby nawet u Korbanka bo jak bedzie seryjny to go sprowadzi chocby i na pokazy. A jesli ktos by chcial ciagnik 500km to juz dawno by kupil STX-a albo JD


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

Przeciez niektórzy sie zgadzaj z tym ze " Ciągnik ma chodzić a nie wyglądać ". Mi sie ten Fendt podoba i jestem pewien ze w polu sobie dobrze poradzi jak kazdy FENDT :P :lol:


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Przeciez niektórzy sie zgadzaj z tym ze " Ciągnik ma chodzić a nie wyglądać ". Mi sie ten Fendt podoba i jestem pewien ze w polu sobie dobrze poradzi jak kazdy FENDT :P :lol:

 

Na pewno poradzi sobie w polu jak każdy fendt tylko potrzeba dużo pole zeby miał co robić ;] i zawracanie ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0

hmm... chyba go kupie :lol:


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

No w wkoncu jakies pozytywne komentarze. :lol:


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiex    1
A ja mam takie pytanie. Ktos widzial go w pracy? Bo wszyscy po nim jedziecie a nie wiecie jaki jest. Moze Fendt widzial jakies plusy w takiej konstrukcji, napewno bez powody nie wybral gasienicowego.

longerbycz z kad wiesz ze gasienicowe sa o wiele lepsze? Widziales chociarz takiego? Juz nie wspomne czy widziales go w pracy. Fendta nikt jeszcze w polu nie widzial wiedz takie komentarze sobie zostawcie na potem.

 

Co do miejsc pracy ich, to nie wiadomo jeszcze czy to seryjna produkcjia. A na polskie pola napewno nie, bo jakby ktos potrzebowal to by dawno sobie kupil Case albo JD. Niemcy, Ameryka juz predzej.

 

Wyglad ujdzie, chociarz przednia czesc mogli by lepiej zrobic. Znamy juz przecierz ta maske, a tu jest wyjatkowo brzydko zmodyfikowana. Tyl juz znacznie lepiej.

 

 

brawo.gifbrawo.gifbrawo.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
hmm... chyba go kupie :lol:

 

Powodzenia ;] :P


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF2007    1

Mi sie podoba. Napewno zrobili go na 3osiach, a nie gąsienicach żeby mógł 60 km/h jeździć.

Jego przewagą jest to, że szybciej dojedzie na pole i jest pierwszym ciągnikiem tej mocy z przekładnią bezstopniową (ma 2 przekładnie Vario).

Myśle, że może podbić rynek ciągników tej mocy szczególnie, że gąsienicowy układ jezdny jest bardzo drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

ciekawe co by powiedzieli w agencji jak by go wpisac na prow :lol: ogolnie fajny choć stylistyka bez szału, ciekawe czy bedzie choc jeden taki pracowal na polskich polach


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Mi się wogóle nie podoba. Jest aż przedziwniony, stylistyka do bani. Wiadomo że pewnie swietne ma warunki pracy w polu, dobry uciąg, podnosnik itd ale ciągnik musi w sobie mieć to coś a nie dwie wielkie maski z tył i z przodu i okropne kołpaki. Jak tym manewrowac? Potrzeba by było 15 kamer i jeszcze więcej lusterek :P Z tej wielkiej czołówki sto razy bardziej wolę te wszystkie gąsienicowe ciągniki a do transportu Fastracka! I kropka :lol:


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Potrzeba by było 15 kamer i jeszcze więcej lusterek smile.gif

wystarczy inteligentny system i sam sie poprowadzi :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0
wystarczy inteligentny system i sam sie poprowadzi :lol:

Tylko czy jest taki system co sam cofnie pod pług czy do jakiegoś w miare ciasnego garażu? :) Może i tak ale zwinny jak Ciapek to on napewno nie jest :P


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF2007    1

Po gębszym namyśle stwierdziłem, że to znakomity ciągnik

Zalety Trisixa:

-prędkość max 60km/h

-przedni TUZ umożliwia zaczepianie maszyn z przodu i z tyłu co zwiększa uniwersalność

-nie duży promień skrętu

-przekładnia bezstpniowa

-operator nie musi sie przyzwyczajać do gąsienic i może sie odrazu przesiąść ze zwykłego ciągnika

-duży komfort dzięki amortyzacji osi

-możliwość orki w bruździe, nie potrzeba specjalnego pługa

-,,psi chód,,

Naprawde myśle, że ten ciągnik sie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

nie wiem czy "psi chód" jest w nim możliwy...do ciągnika o mocy 500 KM i tak potrzebny jest specjalny pług :lol: , przedni TUZ, Vario, amortyzacja, 60km/h - to juz wszystko było, tylko nigdy taki ciągnik nie miał 500 KM...i przez to trzy osie... :P


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Nie no, widzę po postach że trisix w Polsce będzie miał zejście. Korbanki sie nie wyrobią :lol:.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
nie wiem czy "psi chód" jest w nim możliwy.

raczej nie wydaje mnie sie zeby byl mozliwy, srodkowa os musialaby sie wychylac pod dosc duzym katem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz4255    10

Uśmiałem sie jak przeczytałem kto to będzie kupował. Mieszkam nie daleko trasy tranzytowej z ukrainą i powiem wam tyle że chociaż często nią nie jeżdżę to w tym roku widziałem już całe mnóstwo i case stx i challengerów i jd serii 9020 a wszystko to jechało do naszych wschodnich sąsiadówicon8.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0
przud ma podobny do 936 vario

 

brawo za spostrzeżenie ;)

 

Ja myślę że te fendty będą w Polsce ale dla tych ludzi co mają dużo $ i chcą zaszpanować we wsi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
brawo za spostrzeżenie ;)

 

Ja myślę że te fendty będą w Polsce ale dla tych ludzi co mają dużo $ i chcą zaszpanować we wsi ;)

zaszpanowac to mozna nowa "eską" albo mazda rx8 B) ;) , a wierz mi ze jak ktos by sie na niego zdecydowal, to napewno byloby to ekonomicznie uzasadnione, poza tym gosc ktory moze pozwolic sobie na taki sprzet nie bedzie polglowkiem zeby sie popisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67
Już dawno o nim słyszałam, ale premierę miał na Agritechnice. Powiem tyle: LEKKA PRZESADA!!! ;) Wcale on mi się nie podoba. Wygląda jak stare, ciężkie, amerykańskie Vertastile. ;) Też miały 3 osie... Już zgrabniej wyglądają stare Forszajki.

 

 

aleś walła mi to on sie podoba jest całkiem całkiem -może mić skręt jak czołgi np. jedna strona hamuje a druga popyla dookola niej ;)


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Mnie sie on nie podoba. Jest duzy i ociezały. Na miejscu tez nie zawraca. Wolałbym juz cos na gasienicach albo przegubowca np JD. Ale gdzie mi taki, za malo ha.


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateo13    0

Ale zjeba***ny wo gole sie mi nie podoba a czy to wo gole fend bo nie wierze??? :rolleyes: O sto raz CASE STX lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj