Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fendt Trisix

87 odpowiedzi na ten temat

#21 Share MarcinPL

MarcinPL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 376 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 18:26

Fendt Trisix Pewnie nie postawili na gąsienice bo chcieli żeby był szybki a te 63km/h to nie tak mało

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Fendt Trisix Dzisiaj, 23:24
  •  

#22 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 20:23

Fendt Trisix Chyba znam jego cene od 350 000 euro do 400 000 euro.
Dzisiejszy kurs euro 3.67 zł* 350 000= 1 284 500 zł :lol:
Za tyle kasy to bym gospodarstwo od podstaw wybudował. i to duże gospodarstwo.

#23 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 20:51

Fendt Trisix ale po co mu ta szybkosc jak do transportu to sie raczej nie nadaje?

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#24 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 21:01

Fendt Trisix

ale po co mu ta szybkosc jak do transportu to sie raczej nie nadaje?

a wywiezc beczke 60 000 litrow, czy rozrzucic 50T wapna za jednym razem :lol:
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#25 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 21:23

Fendt Trisix No tak ale jedz STX 20km/h to trochu przesada. Zreszta nikt wam nie karze jechac nim 60km/h :lol: B) Jakby jechal 30km/h to by znowy bylo za malo. B)
Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

#26 Share Maweric82

Maweric82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 18 listopad 2007 - 17:03

Fendt Trisix jesli posadził bym go na swojej glinie to kto by mnie wyciągnął??? taki sobie wolał bym Case Stringera ale na rynku AmerykaNskim pewno znajdzie nabywców, u nas to raczej będzie cud jeśli go wogóle przywiozą na jakiś pokaz, a i pewno okaże się że za oceanem będzie można go kupić za mniejsze pieniądze niż wprost od producenta z Niemiec jek zwykle Europejskim rolnikom wieje wiatr prosto w oczy

#27 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 18 listopad 2007 - 17:58

Fendt Trisix Jeju jak wy sie oklamujecie. Poco wogole myslicie ze jest szansa ze on bedzie w polsce to ze taki jest to nie znaczy ze ktos o Polsce myslal. W Polsce pewnie bedzie chocby nawet u Korbanka bo jak bedzie seryjny to go sprowadzi chocby i na pokazy. A jesli ktos by chcial ciagnik 500km to juz dawno by kupil STX-a albo JD

#28 Share bamber14

bamber14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 18 listopad 2007 - 19:33

Fendt Trisix Przeciez niektórzy sie zgadzaj z tym ze " Ciągnik ma chodzić a nie wyglądać ". Mi sie ten Fendt podoba i jestem pewien ze w polu sobie dobrze poradzi jak kazdy FENDT :P :lol:
Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

#29 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 18 listopad 2007 - 19:39

Fendt Trisix

Przeciez niektórzy sie zgadzaj z tym ze " Ciągnik ma chodzić a nie wyglądać ". Mi sie ten Fendt podoba i jestem pewien ze w polu sobie dobrze poradzi jak kazdy FENDT :P :lol:

Na pewno poradzi sobie w polu jak każdy fendt tylko potrzeba dużo pole zeby miał co robić ;] i zawracanie ;]
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#30 Share bamber14

bamber14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 18 listopad 2007 - 19:42

Fendt Trisix hmm... chyba go kupie :lol:
Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 18 listopad 2007 - 22:37

Fendt Trisix No w wkoncu jakies pozytywne komentarze. :lol:

#32 Share Grzesiex

Grzesiex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 19 listopad 2007 - 22:09

Fendt Trisix

A ja mam takie pytanie. Ktos widzial go w pracy? Bo wszyscy po nim jedziecie a nie wiecie jaki jest. Moze Fendt widzial jakies plusy w takiej konstrukcji, napewno bez powody nie wybral gasienicowego.
longerbycz z kad wiesz ze gasienicowe sa o wiele lepsze? Widziales chociarz takiego? Juz nie wspomne czy widziales go w pracy. Fendta nikt jeszcze w polu nie widzial wiedz takie komentarze sobie zostawcie na potem.

Co do miejsc pracy ich, to nie wiadomo jeszcze czy to seryjna produkcjia. A na polskie pola napewno nie, bo jakby ktos potrzebowal to by dawno sobie kupil Case albo JD. Niemcy, Ameryka juz predzej.

Wyglad ujdzie, chociarz przednia czesc mogli by lepiej zrobic. Znamy juz przecierz ta maske, a tu jest wyjatkowo brzydko zmodyfikowana. Tyl juz znacznie lepiej.

Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek

#33 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 19 listopad 2007 - 22:13

Fendt Trisix

hmm... chyba go kupie :lol:

Powodzenia ;] :P
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#34 Share MF2007

MF2007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze, a szczególnie przekładnie zmiany biegów

Napisany 19 listopad 2007 - 22:53

Fendt Trisix Mi sie podoba. Napewno zrobili go na 3osiach, a nie gąsienicach żeby mógł 60 km/h jeździć.
Jego przewagą jest to, że szybciej dojedzie na pole i jest pierwszym ciągnikiem tej mocy z przekładnią bezstopniową (ma 2 przekładnie Vario).
Myśle, że może podbić rynek ciągników tej mocy szczególnie, że gąsienicowy układ jezdny jest bardzo drogi

#35 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 19 listopad 2007 - 23:18

Fendt Trisix ciekawe co by powiedzieli w agencji jak by go wpisac na prow :lol: ogolnie fajny choć stylistyka bez szału, ciekawe czy bedzie choc jeden taki pracowal na polskich polach
kujawy to jes to!!!!!

#36 Share Pixel

Pixel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 437 postów

Napisany 20 listopad 2007 - 11:20

Fendt Trisix Mi się wogóle nie podoba. Jest aż przedziwniony, stylistyka do bani. Wiadomo że pewnie swietne ma warunki pracy w polu, dobry uciąg, podnosnik itd ale ciągnik musi w sobie mieć to coś a nie dwie wielkie maski z tył i z przodu i okropne kołpaki. Jak tym manewrowac? Potrzeba by było 15 kamer i jeszcze więcej lusterek :P Z tej wielkiej czołówki sto razy bardziej wolę te wszystkie gąsienicowe ciągniki a do transportu Fastracka! I kropka :lol:

Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

#37 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 20 listopad 2007 - 16:28

Fendt Trisix

Potrzeba by było 15 kamer i jeszcze więcej lusterek smile.gif

wystarczy inteligentny system i sam sie poprowadzi :lol:
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#38 Share Pixel

Pixel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 437 postów

Napisany 20 listopad 2007 - 17:53

Fendt Trisix

wystarczy inteligentny system i sam sie poprowadzi :lol:

Tylko czy jest taki system co sam cofnie pod pług czy do jakiegoś w miare ciasnego garażu? :) Może i tak ale zwinny jak Ciapek to on napewno nie jest :P

Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

#39 Share MF2007

MF2007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze, a szczególnie przekładnie zmiany biegów

Napisany 21 listopad 2007 - 15:42

Fendt Trisix Po gębszym namyśle stwierdziłem, że to znakomity ciągnik
Zalety Trisixa:
-prędkość max 60km/h
-przedni TUZ umożliwia zaczepianie maszyn z przodu i z tyłu co zwiększa uniwersalność
-nie duży promień skrętu
-przekładnia bezstpniowa
-operator nie musi sie przyzwyczajać do gąsienic i może sie odrazu przesiąść ze zwykłego ciągnika
-duży komfort dzięki amortyzacji osi
-możliwość orki w bruździe, nie potrzeba specjalnego pługa
-,,psi chód,,
Naprawde myśle, że ten ciągnik sie sprawdzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 21 listopad 2007 - 17:10

Fendt Trisix nie wiem czy "psi chód" jest w nim możliwy...do ciągnika o mocy 500 KM i tak potrzebny jest specjalny pług :lol: , przedni TUZ, Vario, amortyzacja, 60km/h - to juz wszystko było, tylko nigdy taki ciągnik nie miał 500 KM...i przez to trzy osie... :P

Dodaj odpowiedź