Skocz do zawartości

Zdjęcie

Belarus 952 podnośnik nie zatrzymuje się na wybranej pozycji i dalej opada

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Shogun

Shogun

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 01 lipiec 2012 - 19:58

Belarus 952 podnośnik nie zatrzymuje się na wybranej pozycji i dalej opada Witam.
Zakupiłem ostatnio 2 letniego Belarusa 952, nie miałem wcześniej z tą marką do czynienia i przy zakupie nie zwróciłem uwagi na fakt że podnośnik nie działa jak powinien.
Problem polega na tym że po podniesieniu gdy chce opuścić na określoną wysokość muszę dać dźwignie koło fotela trochę do przodu i zaraz cofnąć w pozycję neutralną by nie opadał dalej.
Im dalej do przodu pchnę tą dźwignie tym szybciej opada.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Belarus 952 podnośnik nie zatrzymuje się na wybranej pozycji i dalej opada Dzisiaj, 03:44
  •  

#2 Share TTjarek

TTjarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 01 lipiec 2012 - 21:19

Belarus 952 podnośnik nie zatrzymuje się na wybranej pozycji i dalej opada Jaka masz hydraulikę zwykłą 1 siłownik miedzy zbiornikami paliwa, czy na monoblocku 2 pionowe siłowniki?

#3 Share Shogun

Shogun

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 01 lipiec 2012 - 21:27

Belarus 952 podnośnik nie zatrzymuje się na wybranej pozycji i dalej opada

Jaka masz hydraulikę zwykłą 1 siłownik miedzy zbiornikami paliwa, czy na monoblocku 2 pionowe siłowniki?

Na Jednym siłowniku pod kabiną.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Belarus 952 podnośnik nie zatrzymuje się na wybranej pozycji i dalej opada Dzisiaj, 03:44
  •  

#4 Share ziemek256

ziemek256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 01 lipiec 2012 - 23:09

Belarus 952 podnośnik nie zatrzymuje się na wybranej pozycji i dalej opada U mnie w TS-ce było tak samo, przestawiłem jeden "cyngielek" pod kabiną i jest ok, ale za bardzo nie umiem tego opisać, tak że na pewno da się to zmienić. :)

@TTjarek opiszesz sprawę? :)

It's My Life...

JD...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Shogun

Shogun

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 09 lipiec 2012 - 14:00

Belarus 952 podnośnik nie zatrzymuje się na wybranej pozycji i dalej opada Raczej nie chodzi o przestawienie z regulacji siłowej czy kopiującej na pozycyjną pod kabiną bo próbowałem już na wszystkich pozycjach.
Wygląda na to że coś jest rozregulowane.
Pojawił się również kolejny problem, spalił się regulator napięcia i wygląda na to że jest gdzieś zwarcie, ma ktoś może schemat instalacji elektrycznej?
Bardzo proszę o pomoc zwłaszcza w sprawie podnośnika bo na elektryce to się znam troche i sobie raczej poradzę.

Dodaj odpowiedź