Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rachunkowosc w gospodarstwie

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Viper

Viper

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 16 listopad 2007 - 10:36

Rachunkowosc w gospodarstwie Witam, czy ktos uzywa lub wie jaki program moze sluzyc do rozliczania vat itp (ksiegowosc) w gospodarstwie, jest to odrebny sposób rozliczania niz np zwkla firma, wiec te programy które sa dostepne na necie niestety na nic sie zdają. Pozdrawiam.
Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rachunkowosc w gospodarstwie Dzisiaj, 19:34
  •  

#2 Share Jacek111

Jacek111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 15 kwiecień 2008 - 19:33

Rachunkowosc w gospodarstwie Witam
Rozliczanie VAT w rolnictwie niczym się nie różni od rozliczania dla firm, poza stawkami VAT.
Ja użytkuje darmowy program ściągnęło go z netu na http://vatowiec.pl wystarczy ściągnąć program zarejestrować się i można na nim pracować bez opłat(jak się nic nie zmieniło ostatnio bo to różnie bywa) ja w tym programie prowadzę rejestr VAT bo cala reszta nie jest mi potrzebna jestem bardzo zadowolony, jest prosty można go dopasować do swoich oczekiwań np. wstawić stawkę VAT dla firm od których kupuje środki chemiczne nawozy z 3 % VAT a nie ja w większości jest domyślną 22 % i za każda faktura trzeba poprawiać, można wyeliminować rubryki których się nie używa . Bardzo często program jest aktualizowany i dobrze opisany na stronie i na http://groups.google.../vatowiec?hl=pl nie miałem żadnych problemów mogę go polecić każdemu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share strzymek

strzymek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 598 postów

Napisany 13 lipiec 2008 - 14:23

Rachunkowosc w gospodarstwie ja używam Małej księgowości rzeczpospolitej także jest za darmo sama wypełmia PIT i rejestry sprzedarzy i zakupów

Dodaj odpowiedź