Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor 7211 Filtr powietrza buczy

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share leszczu19901

leszczu19901

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 01 lipiec 2012 - 12:15

Zetor 7211 Filtr powietrza buczy Panowie, nie wiem czy to problem, czy nie, ale ostatnio ustawiałem zawory w Zetroze i teraz na jałowych obrotach słychac z obudowy fitra powietrza takie buczenie. Przed ustawieniem zaworów tego buczenia nie było. Dodam, równiez że na 3 cylindrze na zaworze ssącym nie było żadnego luzu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor 7211 Filtr powietrza buczy Dzisiaj, 06:08
  •  

#2 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3439 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 01 lipiec 2012 - 12:32

Zetor 7211 Filtr powietrza buczy Założyłeś 2 identyczne tematy http://www.agrofoto....__fromsearch__1
w ciągu 2 minut -_- , niezłe tępo . Nie ustawiaj zaworów skoro nie potrafisz bo dopiero teraz nie ma nic luzu

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#3 Share leszczu19901

leszczu19901

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 02 lipiec 2012 - 12:40

Zetor 7211 Filtr powietrza buczy Tamten temat niechcąco założyłem i chciałem go usunąć, ale nie było nigdzie adnotacji do usunięcia.
A co do problemu to dobrze zawory ustawiłem. Każdy pokolei czy 1342 i kiedy zawór ssący był w samej górze to wtedy ustawiałem luz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share wojcik1207

wojcik1207

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 03 lipiec 2012 - 17:53

Zetor 7211 Filtr powietrza buczy

Tamten temat niechcąco założyłem i chciałem go usunąć, ale nie było nigdzie adnotacji do usunięcia.
A co do problemu to dobrze zawory ustawiłem. Każdy pokolei czy 1342 i kiedy zawór ssący był w samej górze to wtedy ustawiałem luz.

luz na zaworach ustawiasz w momencie zaplonu, czyli jesli na cylindrze 1 zawor wylotowy sie domknie, a zawor ssacy bedzie mial sie otworzyc, w tym momencie masz zaplon uwaga na 4 cylindrze i wtedy ustawiasz tam zawory! I odwrotnie, jesli na 4 cylindrze masz tak zwana "kolyske" wtedy zaplon jest na 1 cylindrze i ustawiasz luz zaworowy. To samo dotyczy sie cylindrow 2 i 3.

#5 Share leszczu19901

leszczu19901

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 22 lipiec 2012 - 09:04

Zetor 7211 Filtr powietrza buczy Zawołałem fachowca który specjalizuje się w Zetorach. Ustawił ładnie zawory, ale filtr powietrza jak buczał tak buczy. Nie wie co już robić. Mechanik mówi, że zostawić tak jak jest. Ciągnik nie puszcza żadnego dymku, ma siłe, więc poco ruszać. Nie wiem. Co jeszcze radzicie sprawdzić. Wasze tez tak bucża na jałowych obrotach ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 22 lipiec 2012 - 18:54

Zetor 7211 Filtr powietrza buczy sprawdz , czy gdzieś lewego powietrza nie ciągnie... wtedy też lubi buczeć lub pukać w filtrze..

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)