Skocz do zawartości

Zdjęcie

Początki w C-330

112 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Marcincho

Marcincho

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 22 luty 2008 - 22:39

Początki w C-330

hehe ja jak miałem 5 lat to ursusem 3512 tależowałem łąki kosiłem itd. <_< no oranie to zostawiałem dziadkowi żeby bylo prosto.. :rolleyes:

A ja kosiłem Bizonem jak miałem 6 lat, tylko na taborecie musiałem stać żeby do kierownicy sięgnąć wiesz ;]
Mam nadzieje że to wyżej to żart był xD

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Początki w C-330 Dzisiaj, 21:16
  •  

#22 Share sylwek20prosto

sylwek20prosto

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:motocykle , rolnictwo itd... ( ';' )

Napisany 22 luty 2008 - 22:47

Początki w C-330 hehe ja ciagnikem nauczylem sie sam jezdzic jak mialem 10 lat sam probowalem po podworku najlepiej sie nie bac tylko wsiasc i odpalic zawsze jak cos to hamulec tylko ze ze sprzeglem mialem klopot musialem sie czegos zlapac to byla 40 cha

#23 Share zetor165

zetor165

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ekonomia, motoryzacja

Napisany 22 luty 2008 - 22:54

Początki w C-330 Ja pojeżdżałem przy słomie w wieku 6 lat ale to tylko kierowanie. A tak naprawdę jeździć to mnie mama nauczyła w wieku 12 lat. Wzięliśmy C-360 3p , za stodołę na łąkę i sie doszło do wprawy. Chyba jeszcze w tym samym roku dostałem lekcje jazdy ursusem 914. Tak więc troche wolnej przestrzeni, trochę rozumu i mozna sie uczyć i nabierać wprawy.
Praca, pasja, zamiłowanie.....

#24 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 22 luty 2008 - 23:13

Początki w C-330 nic Cie nie nauczy tak jak lata praktyki.:rolleyes:

#25 Share Patrick345

Patrick345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,

Napisany 23 luty 2008 - 10:42

Początki w C-330 Ja się uczyłem na swoich błędach w tym roku po żniwach mam zamiar nauczyć się cofać przyczepą.
Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

#26 Share kluch369

kluch369

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 23 luty 2008 - 17:45

Początki w C-330 się nauczyliście jeździć w młodym wieku to w nieco starszyn nauczcie się NIE SPAMOWAĆ! Większość tematu się chwalicie nie wiem czym. Może chłopak nie miał za bardzo dostępu do sprzętu to i nie wie co i jak.
Według mnie to najlepiej się spytać się jakiejś osoby która jest pod ręką i się zna i niech pokaże co do czego, a dalej już sama jazda to swoją drogą. Te pół godziny sobie poruszasz z miajsca puszczając sprzęgło z jakąś przyczepką lub bez i już jest dobrze, a dalej to już zależy od twojej orientacji w terenie.
rady: no nie wiem przed czym można cię przestrzec. Sprzęt prosty w budowie jak i w obsłudze.

#27 Share Tomasz1515

Tomasz1515

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 23 luty 2008 - 19:08

Początki w C-330

hehe ja jak miałem 5 lat to ursusem 3512 tależowałem łąki kosiłem itd. :rolleyes: no oranie to zostawiałem dziadkowi żeby bylo prosto.. <_<

ta a ja w wieku 8 lat claasem lexionem kosiłem u mojego dziadka na 6 ha :)

#28 Share Bartek123

Bartek123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 27 luty 2008 - 16:25

Początki w C-330 powiecie na jakim sie ciagniku robi prawko i co na tym tescie i ile sie placi i jakies linki

#29 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 27 luty 2008 - 18:38

Początki w C-330 a wiec zdawałem w listopadzie i myślę ze mogę pomóc. koszty nauka 500zł egzamin 160 zł. masz jazdy ciągnikiem w szkole nauki jazdy nie pamiętam dokładnie ile.egzamin zdawałem na zetorku 5211. był test 18 pytań a potem jak dobrze napisałeś to do ciągnika najpierw odpalić potem poczekać aż zgaśnie kontrolka spadku ciśnienia w instalacji pneumatycznej pierwszy był łuk do cofania w ciągu pięciu minut potem garaż przodem wjeżdżasz przodem a potem trzeba wycofać możesz sie raz poprawić na ostatku była gorka stajesz na górce zaciągasz ręczny i potem z niego ruszasz. a następnie to na miasto ruszasz i panienki wyrywasz he he ;)
jedziesz z góry określoną trasą i wracasz do ośrodka egzaminacyjnego. kupa strachu o byle co tak ci powiem

Pozdro jakub16 :P
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#30 Share Bartek123

Bartek123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 27 luty 2008 - 20:24

Początki w C-330 dzieki a da sie na c 330M albo 60-tce? i ile masz lat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share kposy

kposy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 27 luty 2008 - 20:52

Początki w C-330

dzieki a da sie na c 330M albo 60-tce? i ile masz lat

Zalezy jaki mają w szkole...pewnie c330 nie maja - 60 moze..........ale co to za roznica???

#32 Share Bartek123

Bartek123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 27 luty 2008 - 21:27

Początki w C-330 a na kursie to z dwoma przyczepami czy cos w lesie sie robi? jaka firma do kursów jest w krakowie lub poblizu i link

#33 Share jakub16

jakub16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne ciągniki i maszyny rolnicze.

Napisany 16 marzec 2008 - 22:21

Początki w C-330

dzieki a da sie na c 330M albo 60-tce? i ile masz lat

ja mam juz prawie 17 cie
Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

#34 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 17 marzec 2008 - 12:13

Początki w C-330 Ja mam 14lat i śmigam każdym ciągnikiem którym mogę na codźień C-330 i zetorem 7211. Wystarczy wiedzieć gdzie sprzęgło, hamulec, gaz i biegi znać i można jeździć ;] Ale myślę, że jakby ktoś dał mi np: NH TM175 to tylko wystarczyło by mi powiedzieć gdzie biegi i po 2 dniach miałbym go obcykanego ;] Ale tylko siedziałem w takim nie miałem okazji jechać ;/
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#35 Share darek16

darek16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 913 postów

Napisany 17 marzec 2008 - 13:13

Początki w C-330 tu żadnych rad nie trzeba dawać siadasz i jedziesz,ajak nie umiesz to ktoś ci wytłumaczy nawet moja siostra umie jeżdzić
30,,,,,a co do tych lat ja jak miałem 5 lat to ursusem 3512 tależowałem łąki kosiłem itd. chyba dziadek z boku siedział bo ja dla takiego dzieciaka ciągnika bym nie dał.NIE WYPISUJCIE TU GLUPOT .
AF - to Jest To:)

#36 Share dawdfarmer

dawdfarmer

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Zainteresowania:piłka nożna i oczywiście rolnictwo

Napisany 17 marzec 2008 - 15:16

Początki w C-330 ja to zaczynałem jeździć ciągnikiem jak miałem 8 lat ale to pod bałdy a teraz mam 16 i śmigam jak potrzeba.orka i te inne sprawy nie sprawiają mi problemu
U-R-S-U-S C330 siła i potęga

#37 Share silver105

silver105

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:samochody, motorowery, nożna, kosz, siatka i oczywiście rolnictwo

Napisany 03 maj 2008 - 15:07

Początki w C-330 ja zaczynałem jak miałem 5 lat na Ursusie 914 potem 2 przyczepy+MF 255(to było pod opieką rodziców) w teraz to kopałem 1 rządek buraków ciągnikiem MF 2430(nowiutki) a w kwietniu bronowałem tym samym traktorem tylko biegów nie zmieniałem bo nie było potrzeby ale umiem

#38 Share 36O

36O

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 05 maj 2008 - 20:24

Początki w C-330 Masakra ;/ miec 17l i nie umieć jeździć?? No chyba ze nigdy nie miales stycznosci z pojazdami;/ ja zaczynalem podjeżdżając pod snopki;P a puzniej to juz samo poszło;) W wieku 15 lat stracilem ojca;/ i od tego momentu uprawiam 10 h pole;/

#39 Share madwizz

madwizz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 25 maj 2008 - 11:16

Początki w C-330 no ja to od 5 roku życia C-330 śmigalem, przy pojeżdżaniu albo lekkich robotach tkj. bronowanie.
...pozdrawiam Mad_Wizz ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Misiek828

Misiek828

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 05 czerwiec 2008 - 17:22

Początki w C-330 ja zaczynalem jezdzic w iweku 6 lat napierw bylo to pojerzdzanie na polowych biegach potem w wieku 8 lat wyjechałem na droge mf 255 jezdzilem z 2 odrazu na 4 :) i na gazie recznym ale sprzeglo sam wciskałem oczywiscie wszystko działo sie pod opieką ojca obecnie mam 16 lat i robie juz bardziej skomplikowane roboty takie jak pryskanie wsadzie lub koszenie trawy . jezeli ktos wie gdzie w okolicach lublina jest nauka jazdy na traktor prosze o kontakt pod nr gg 6414043. z góry dziekuje .