Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mój MF 3610 ostatnio ciężko przestawia się ze skrzyni górnej(zając) na dolną(żółw). Czy ktoś może wie o co chodzi?

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 15 listopad 2007 - 23:03

Mój MF 3610 ostatnio ciężko przestawia się ze skrzyni górnej(zając) na dolną(żółw). Czy ktoś może wie o co chodzi? Mój MF 3610 ostatnio ciężko przełącza się ze skrzyni górnej(zając) na dolną(żółw). Czy ktoś może wie o co chodzi?
Jeśli ktoś miał podobny problem w MF'ie to prosiłbym, aby podpowiedział mi co trzeba zrobić, aby łatwo to się przełączało. Jak to naprawić?
Z góry dziękuję!
Pozdrawiam!

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Massey-Ferguson 255

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Massey Ferguson
  • 21500.00 PLN
  • 18 mar 2017
Massey Ferguson 6150

• 58000.00 PLN
  • 18 mar 2017
Massey Ferguson 5445

• 73000.00 PLN
  • 17 mar 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mój MF 3610 ostatnio ciężko przestawia się ze skrzyni górnej(zając) na dolną(żółw). Czy ktoś może wie o co chodzi? Dzisiaj, 22:35
  •  

#2 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7077 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 16:44

Mój MF 3610 ostatnio ciężko przestawia się ze skrzyni górnej(zając) na dolną(żółw). Czy ktoś może wie o co chodzi? No wkońcu ten model nie jest tak popularny jak Polski C-360 czy C-330, więc o pomoc jest trudno... :lol:

#3 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:Czytanie wypowiedzi Uwodzicieli z AF, można się nieźle uśmiać, POLECAM!!!

Napisany 17 listopad 2007 - 16:54

Mój MF 3610 ostatnio ciężko przestawia się ze skrzyni górnej(zając) na dolną(żółw). Czy ktoś może wie o co chodzi? nie chodzi o to, że jest niepopularny. Podałem ten model, ale może ktos miał ten problem ogólnie w jakimś modelu Ferdka...

#4 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7077 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 17:23

Mój MF 3610 ostatnio ciężko przestawia się ze skrzyni górnej(zając) na dolną(żółw). Czy ktoś może wie o co chodzi? A jaką ma on skrzynię (bo w MF są jakoś nazywane i ile ma biegów- napewno te info się przyda)?

#5 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 18 listopad 2007 - 01:54

Mój MF 3610 ostatnio ciężko przestawia się ze skrzyni górnej(zając) na dolną(żółw). Czy ktoś może wie o co chodzi? To jest półautomat o nazwie Dynashift (tak to się nazywa w MF'ach)...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mój MF 3610 ostatnio ciężko przestawia się ze skrzyni górnej(zając) na dolną(żółw). Czy ktoś może wie o co chodzi? Dzisiaj, 22:35
  •  

#6 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 05 marzec 2008 - 12:44

Mój MF 3610 ostatnio ciężko przestawia się ze skrzyni górnej(zając) na dolną(żółw). Czy ktoś może wie o co chodzi? Wszystko już działa ok, temat można zamknąć ;)

#7 Share RobertN

RobertN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 05 marzec 2008 - 12:56

Mój MF 3610 ostatnio ciężko przestawia się ze skrzyni górnej(zając) na dolną(żółw). Czy ktoś może wie o co chodzi? Ja mam podobny problem jak ty tylko że w renault. Co u ciebie było przyczyną?

#8 Share kolo99

kolo99

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 05 marzec 2008 - 17:11

Mój MF 3610 ostatnio ciężko przestawia się ze skrzyni górnej(zając) na dolną(żółw). Czy ktoś może wie o co chodzi? coś nie łączyło na elektrozaworze

#9 Share RobertN

RobertN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 03 kwiecień 2008 - 20:44

Mój MF 3610 ostatnio ciężko przestawia się ze skrzyni górnej(zając) na dolną(żółw). Czy ktoś może wie o co chodzi? Jak sprawdzić który to elektrozawór?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share rafik256

rafik256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 707 postów

Napisany 03 kwiecień 2008 - 21:05

Mój MF 3610 ostatnio ciężko przestawia się ze skrzyni górnej(zając) na dolną(żółw). Czy ktoś może wie o co chodzi?

Jak sprawdzić który to elektrozawór?

robert jedno pytanie doszedłeś juz czym jest sterowaby reduktor w w twoim aresie, czy są przy dzwigni jakies czujniki (włączniki) ile i gdzie masz jakieś elektrozawory.