jankes123

kamienie polne

Polecane posty

Klepk995    182

pierwszy raz słyszę o sprzedawaniu kamieni z pola może dlatego że u mnie nie ma kamieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jakieś 5 lat temu spotkałem się z cena 20 zł za tonę. Kamienie brali działkowcy na skalniaki i co niektórzy na murki kamienno-betonowe.

@Klepk995 powinieneś się bardzo cieszyć z tego, że nie masz kamieni. Istne zabójstwo dla agregatów czynnych, pługów bez zabezpieczeń i całej reszty maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

@KRISTOFORn nie narzekam :P żartuje , właśnie się ciesze z tego że tego nie ma bo co nieco na ten temat słyszałem wiec niech się to u mnie nie pojawia , ale ci co mają kamienie nie mają takiej wesołej sytuacji

Edytowano przez Klepk995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Rozumiem.

Sam chętnie oddam je za darmo o ile je wyzbiera a jak sam sobie je wykopie z ziemi to byłbym zadowolony, a tak same awarie co roku parę stówek mnie kosztują. Jak taki mały ( jak pięść) kamień wpadnie do kombajnu i dostanie się w młocarnię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1995    109

u mnie tez kamieni niema na szczęscie,sa tylko jak wywioze z obornikiem ,ale widzislem u gościa kamienie,ktory ma pole nad Sanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Szczęściarze :D -parę lat temu oddałem 17 Kamazów kamieni w tym roku 40 czy 50 ton i mam jeszcze jakieś 150 ton do oddania...fajnie nie ?Nie licząc tego że i w tym roku mam parędziesiąt sporawych kamieni do wyrwania z łąki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

JA nie dawno kupowałem na piaskowni kamienie po 30 zł/t.

To tygodniu dowiedziałem się że koło mnie z 3 km leży z 50 ton polniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil040193    31

u mnie tez lezy paredziesiąt ton za stodoła i nie ma co z nimi zrobić. Jeśli byłby ktos chetny to na PW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Rozumiem.

Sam chętnie oddam je za darmo o ile je wyzbiera a jak sam sobie je wykopie z ziemi to byłbym zadowolony, a tak same awarie co roku parę stówek mnie kosztują. Jak taki mały ( jak pięść) kamień wpadnie do kombajnu i dostanie się w młocarnię...

w Kartuzach masz firme co zbiera usługowo kamienie. Bo widzę że masz GDA.

 

Sam chyba będe robił jakąś maszyne do kamienia bo też myślę zbierać, tylko u mnie w okolicy za dużo niema ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes013    0

Witam. Ja wykopałem na polu kamień dosyć spory ok.6-7 ton. Nie wiem co z nim zrobić, chciał bym go sprzedać bo w domu mi nie potrzebny, tylko nie orientuje się na ile go można wycenić? I czy wogóle ktoś go kupi? Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuko1997    29

Witam. Ja wykopałem na polu kamień dosyć spory ok.6-7 ton. Nie wiem co z nim zrobić, chciał bym go sprzedać bo w domu mi nie potrzebny, tylko nie orientuje się na ile go można wycenić? I czy wogóle ktoś go kupi? Proszę o radę.

a co ty kamienia w domu trzymasz?

zrób se pomnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28671

słuchaj, u sąsiada przez jeden dom przy kopaniu fundamentów wyciągnęli kamień o wymiarach tak ok. 200x90x100cm, stał koło domu chyba z 10 lat, aż kiedyś przyjechał człowiek który powiedział że chętnie go odkupi, zapłacił 1000zł, przyjechał po kamień z ciężarówką i zabrał go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal7536    7

Nie wie ktoś może czy ktoś w okolicach kujawsko- pomorskiego kamieni nie skupuje. Bo troche mi sie tego nazbierało i ze 300 ton będzie. Wielkość to i malutkie i takie po 40 cm srednicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey38    18

W mazowieckim 15 groszy za kilo :) ostatnio sprzedałem 3 tony babeczce na oczko wodne :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
himen    10

Też mam troche kamieni na sprzedaż mam ogl. na olx ale nie ma zaiteresowania 25zł. tona okolice Włocławka.


Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2420

ja na jesieni oddałem za darmo za uprzatniecie placu z 10 czteroosiek


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ja tam je zbieram i zbieram, trochę sprzedam i sam wykorzystuje, może w końcu się skończą na polu :) 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj