Skocz do zawartości

Zdjęcie

pompa zewnętrzna do mf 255 z turem 3b

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 20:02

pompa zewnętrzna do mf 255 z turem 3b 40l a chodzi jak szatan gnojem z wideł to mogę rzucać w przód kilka m na pryzme hehe, no muszę jakoś popuścić ten zawór perzeciążeniowy no i czy pompa ma prawo hałasować czyżby przewody za cienkie? albo rozdzielacz ma za małą przeustowość>??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
pompa zewnętrzna do mf 255 z turem 3b Dzisiaj, 17:56
  •  

#22 Share radek199321

radek199321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 14 listopad 2012 - 22:01

pompa zewnętrzna do mf 255 z turem 3b nie lepiej było ci dokupić pompę pomocniczą hydrauliki zewnętrznej podwójny wydatek hydrauliki zewnętrzneji bez żadnych niezbędnych zbiorników i zaworów

Edytowany przez radek199321, 14 listopad 2012 - 22:03.

Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 12 grudzień 2012 - 16:53

pompa zewnętrzna do mf 255 z turem 3b Chciałbym zmienić olej w tej mojej hydraulice zewnętrznej na jakiś żadszy bo teraz przy minusowych temp po odpaleniu zestaw musię się trochę rozchodzić na początku pompa stawia niezły opór że aż obr silnika spadają na biegu jałowym, ktoś mi tu polecał olej HL68 typowo hydrauliczny czy jakiś inny hydrauliczny byłby lepszy czy taki hl68 wyciszy pompę bo obecnie nieźle hałasuje problem w tym że nei wiem czy nowy olej nie spieni się z tym co mam bo wiadomo że w wężach i siłownikach zawsze coś tam zostanie a obecnie mam zalany olej hydraulicznoprzekładniowy typu UTTO, z lekką domieszką Hipolu, więc jak na 10 czy 15l hl68 zostanie ze 2 litry tego utto to się nie spieni no i czy w ogóle taka operacja poprawi pracę pompy wyciszy, bo że teraz zimno to wiadomo że musi się rozgrzać ale od początku pompa hałasowała i boje się że szybko się skończy