Skocz do zawartości

Zdjęcie

Części do przyczepy samozbierającej ppr2 tzw. jugosłowianka

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share matiksi

matiksi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 20:32

Części do przyczepy samozbierającej ppr2 tzw. jugosłowianka Witam
Mam problem bo zepsuła mi się tarcza krzywkowa w podbieraczu w przyczepie ppr2 i szukam jakiejś firmy która ma części do tych maszyn. W necie nic nie umiem znaleść. Proszę o szybkie odpowiedzi bo to sprawa nie cierpiąca zwłoki:) Z góry dzięki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Części do przyczepy samozbierającej ppr2 tzw. jugosłowianka Dzisiaj, 07:08
  •  

#2 Share kaszmir43

kaszmir43

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 27 czerwiec 2012 - 21:20

Części do przyczepy samozbierającej ppr2 tzw. jugosłowianka witaj zależy w jakim rejonie mieszkasz bo ja też taką ową posiadam i szukam części bo to centralna polska ja mam daleko ale wysyłają jeżeli chcesz krzywkę to co znalazłem jedna firmę co maja bo obdzwoniłem cały kraj za częściami
http://agrol.abc24.pl/default.asp
masz tu strone internetową.

mam jedno pytanie do ciebie jak działa u ciebie sprzegło na podbierak bo ja mam zaspawane i chciałbym to uruchomic i niewiem jak .

a cha co jeszce jak wymieniasz krzywke do chyba musisz podbierak sciągoć to se odrazu wymien rolki nowe te co chodza w krzywce o ile stare nie zniszczyły krzywki

#3 Share matiksi

matiksi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 28 czerwiec 2012 - 20:22

Części do przyczepy samozbierającej ppr2 tzw. jugosłowianka Dzięki kolego za stronkę właśnie od nich zamówiłem. Podejrzewam ze własnie rolki zniszczyły krzywkę i też je wymieniam. Niewiem o które sprzęgło Ci chodzi kolego o tą rączkę po prawej stronie którą można odłączyć podbiercz?

#4 Share kaszmir43

kaszmir43

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 29 czerwiec 2012 - 10:57

Części do przyczepy samozbierającej ppr2 tzw. jugosłowianka tak o tą rączkę co wyłącza podbierak, jak ona w ogóle dział.

aha jeszcze jedno pytanko czy podał byś mi nr. łożyska igiełkowego co przychodzi do krzywki i z drugiej strony,bo u mnie sie rozleciało a nie moge znaleźć takiego bo nie mam numeru, a numeracja jest z kosmosu do takich łożysk

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share matiksi

matiksi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 29 czerwiec 2012 - 20:34

Części do przyczepy samozbierającej ppr2 tzw. jugosłowianka Kolego jutro sprawdzę te łożyska bo będę składał. A rączka niewiem jak działa wiem tylko ze jak sie wyciągnie to odcina napęd na zębatki do podbieracza :)

#6 Share kaszmir43

kaszmir43

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 04 lipiec 2012 - 21:06

Części do przyczepy samozbierającej ppr2 tzw. jugosłowianka chyba coś ci długo schodzi to składanie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share osibuhaj

osibuhaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:BYDŁO RAS MM
    http://www.youtube.com/watch?v=iQDahC2nVqM&feature=channel&list=UL

Napisany 18 wrzesień 2013 - 19:41

Części do przyczepy samozbierającej ppr2 tzw. jugosłowianka gdzie można kupic części do przyczepy samozbierającej mangelle law 360 speciał