alex0937

Ciągnik Steyr 8130,coś o nim ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
alex0937    0

Witam,mam okazje kupic fajnego steyra 8130,o mocy 130 koni z 1992 roku,wiecie moze jak z czesciami do niego ? i jak cos sie stanie to gdzie szukac pomocy ? i jak z awaryjnoscia tych ciagnikow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Oglądałęm kiedyś 8110 czyli 95 koni w 6 cylindrach. Bardzo wygodny ciągnik skrzynia 30x10 i ehr. Ale już był troszeczkę podjechany bo dymił. Sprawdź wszystkei mechanizmy każdy bieg hamulce Ehr i każdy przycisk. posłuchaj jak chodzi i porównaj z tym co chcesz kupić


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steyr to bardzo fajny traktor. Części są dostępne zamawiasz i do 2 dni ci je dostarczają. Miałem okazje robić steyrem tyle że 8120 z 89 roku.. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej informacji na temat Steyra pisz do

@maxiking333 on na temat steyra wie wszystko także może ci doradzić co nie co :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vegar44    0

Jestem tu nowy i prosiłbym o opinie steyra 8110-bo mam zamiar taki kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafi777111    0
Dnia 26.06.2012 o 09:30, Dominiczek12 napisał:

Steyr to bardzo fajny traktor. Części są dostępne zamawiasz i do 2 dni ci je dostarczają. Miałem okazje robić steyrem tyle że 8120 z 89 roku.. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej informacji na temat Steyra pisz do

@maxiking333 on na temat steyra wie wszystko także może ci doradzić co nie co :rolleyes:

@maxiking333 wypowiesz się na ten temat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelns88    0
Dnia 14.01.2019 o 17:17, Rafi777111 napisał:

@maxiking333 wypowiesz się na ten temat? 

Witam mam zamiar kupic Steyr 8120 86r czy ktoś ma taki ? Proszę o opinie 

20201220_125421.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj