Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pierścienie Ursus C-330 jakiej firmy kupić ? Pomoc w zakupie...

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
1 odpowiedzi na ten temat

#1 Share komsim

komsim

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Motocykle offroad
    Elektryka / Mechanika

Napisany 24 czerwiec 2012 - 16:06

Pierścienie Ursus C-330 jakiej firmy kupić ? Pomoc w zakupie... Proszę o pomoc w zakupie pierścieni do 330 . Tak jak w temacie chodzi mi głównie o firmę a co za tym idzie jakość. Na chwilę obecną muszę je zmienić ponieważ nie dam rady zdążyć z remontem do żniw a potem (czytaj w zimie jak będzie czas :P ) dokończę resztę .

Pamiętam iż kiedyś były zmieniane i to bodajże 3 komplety w ciągu dość krótkiego okresu...

Czemu no właśnie jakość była zapewne beznadziejna. Ojciec zmieniał je aż w końcu kupił jakieś na których ciągnik pracuje do chwili obecnej i tu pojawia się pytanie jakie kupić skoro na rynku jest mnóstwo bubli.

Ostatnio kupowałem do sprężarki pierścienie kupiłem komplet PRIMA Łódź ponieważ pozostałe albo nie trzymały wymiarów lub kraj pochodzenia był nieznany....

Co tym bardziej motywuje mnie do założenia tematu części choć przeglądałem forum nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.

PRIMĘ znam bo sporo tego na rynku nawet kiedyś u mnie w pracy były zakładane do jakiegoś auta i pamiętam że też słabo wyglądało ich wykonanie zresztą sami mechanicy nie mieli dobrego zdania o ich ale wiadomo każdy kij ma dwa końce.

Po za tym spotykałem się już z różnymi wynalazkami w kwestii aut kiedy to zamawiałem części do auta i przychodziły różnych firm elementy...

Tak więc proszę o komentarze osób które kiedyś zakładały bądź znają temat pierścieni bo chcę coś kupić może istnieje coś dobrego o czym nie słyszałem ?

Czy ktoś zakładał pierścienie z logo Ursusa ? Może jakieś sugestie skąd kupić ?
Części do aut osobowych , dostawczych oraz ciężarowych doradzę, pomogę wybrać przy zakupie pomogę w doborze parametrów itd...

KUPIĘ CZĘŚCI DO ODRESTAUROWANIA KOMARA NAJLEPIEJ NOWE Z EPOKI... kontakt pv...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pierścienie Ursus C-330 jakiej firmy kupić ? Pomoc w zakupie... Dzisiaj, 02:06
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pierścienie Ursus C-330 jakiej firmy kupić ? Pomoc w zakupie... Dzisiaj, 02:06
  •  

#2 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 24 czerwiec 2012 - 17:27

Pierścienie Ursus C-330 jakiej firmy kupić ? Pomoc w zakupie... http://www.agrofoto....post__p__942054
albo
http://www.agrofoto....post__p__939743
Zapytaj w którymś z tych tematów. Zamykam

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.