luk2782

Głowna produkcja w waszych gospodarstwach.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wsk1993    0

Ja to jestem z podlaskiego a mówiąc prościej z powiatu monieckiego.U mnie w regionie jak każdy wie główna produkcja to mleko.U nas zaś przeważa zboże trochę ziemniaków oraz truskawki na przemysł.Co prawda zbożem przy dzisiejszych cenach trudno jest dogonić w dochodzie truskawki. :)


powered by DEERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

A ja jestem z wielkopolski (Pałuki) i w mojej okolicy dominuje produkcja trzody chlewnej. Ja mam 23 ha gruntów ornych, i praktycznie większość zbiorów idzie na paszę dla świń.


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek12    0

ja mam troszkę świń, krowy i byki ogólnie to trudu określić Płd wlkp


ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liloboot    0

Mazowieckie powiat Piaseczno

Produkcja materiału siewnego zbóż i warzywa (badylarz jak to ładnie tu piszą) 50 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lubuskie

mam 40ha ornego (zboża i 2 ha ziemniaków) oraz 60 ha łąk i pastwisk po których chodzi na dzień dzisiejszy 60 sztuk mięsniaków:)

oprócz yego zaczynam troche świń trzymać (zostawiłem 7 macior)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLLnik    0

Witam!!!

Potrzebuje chętnych do wypełnienia Ankiety, którą sporządziłem na potrzeby mojej pracy inżynierskiej na temat: "Porównanie opłacalności produkcji roślinnej w gospodarstwach ekologicznych i konwencjonalnych". Będę bardzo wdzięczny za odesłanie uzupełnionej ankiety na mojego maila marek.jurgielewicz@gmail.com

 

Oto link do ankiety:

http://rapidshare.com/files/235618229/ANKIETA.doc.html

 

Może być pominięta agrotechnika.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

Ja jestem z podlaskiego i produkuje mleko od około 30 krów


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lelo    0

Woj. Mazowieckie Powiat Warszawski Zachodni. Badylarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    688

U mnie w powiecie łowickim w zagłębiu mleczarskim ;) nie możemy produkować nic innego jak mleko :)


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia79    0

Ja mieszkam koło stolicy Pałuk i moja wioska świniami stoi.Jeden rolnika ma tylko dwie krowy na mleko które zresztą rozprowadza po ludziach.Sąsiednia zaś wioska (2km)stawia na bydło choć ziemia nic nie gorsza niż u nas.Tam zas ludzie mają jedynie po kilka szt. macior aby mieć tak dal siebie na zabicie potem swojego świniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Zajmuję się głównie produkcją prosa, poza tym zboża, gorczyca, łubin i ziemniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28

Witam.Południowa Wielkopolska.Uprawiam Kukurydze na 31 ha(22 własne) i hoduje drób, a konkretnie gęsi,rocznie około 15000szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumis45    1

Woj.Podkarpackie powiat ropczycko-sędziszowski.U nas jest ogromne rozdrobnienie.52 ha w tym 6.5 ha buraka cukrowego glownie produkcja trzody chlewnej rocznie oddajemy ok. 900 szt.W mojej wiosce jest 2 wiekszych hodowcow trzody my i kolega i 3 co maja bydlo


Niezawodność Jest Naszą Siłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajmuję się produkcją:rzepaku,jęczmienia i pszenicy-te uprawy zajmują najwiecej areału u mnie w gospodarstwie.Pozatym jest jeszcze kukurydza i buraki.Pozdrawiam


Praca wszystko zwycięża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

podobnie jak kolega @chwiolas poł wlkp. tylko że ja mam stado reprodukcyjne gęsi a tuczem zajmuję się okazjonalnie w ilości 3000szt/rocznie


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosak24h    0

Ja to tylko przenżyto i ziemniaki (tego i tego po 12 h ) ale u mnie w mazowieckim to podstawa trzoda, mleko, ziemniaki, zboże,


ursus_logo.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sterydek    23

U mnie w gospodarstwie to tylko mleko od hodowlanych krów wysoko mlecznych HF rasy Czarno-białej. Srednia wydajność to 9 tyś. litrów rocznie od sztuki. Mam 20 ha w tym 5 ha zbóż 3 traktory rolnicze w tym nowy Massey ferguson 3635 z ładowaczem czołowym Stoll Robust F 8 Ursus c360 i c330. Mamy stajnie hodowlaną o wysokim standardzie. Wozimy krowy na wystawy krów mlecznych w tym roku zdobyliśmy V-c Chempiona za zajęcie drugiego miejsca na XIX wystawie rolniczej w Nawojowej koło Nowego Sącza.

Pozdrawiam

S-terydek

Oto fota:

V-c Champion

post-18540-125408032445_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sterydek    23

Wydaje mi się że ten post dodany przez Ciebie <ORIS> w cale nie jest taki śmieszny jak tobie to się wydaje.

Jak jesteś taki, to pochwal się co ty produkujesz a nie pisz takich głupot, które nie są na temat.

Oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jopi1991
      Przyszedłem dziś się poradzić.mam taki problem ze 1/3 gospodarki ma brat....1/3 mam ja i 1/3 jescxe ojciec  brat oświadczył że on robić nie ma czasu...za dużo oboowazkow  i praca z której na nieporównywalnie więcej.proponuje mi pracę na jego części jako pracownik (wynagrodzenie płatne od godzin) mówił że wtedy odpada koszty napraw paliwa nawozów itd ogólnie tylko mam wykonać pracę jak zwykły pracownik zatrudniony w firmie ale na KRUS.  W zimę mogę iść do pracy do niego na czarno ( posiada firmę w innej branży)Czy zgodzić się na to czy może jakieś lepsze pomysły? Dzierżawa na mnie za jakąś niewygórowaną kwotę? (wtedy jego maszyn nie tykam)Czy może wynagrodzenie procentowe od zysku? Jeżeli tak to jaki procent  zawolac?Oczywiście wszytko będzie spisane notarialnie obojetnie jak miałaby wyglądać nasza współpraca. 
    • Przez Kurwer21
      Witam, aktualnie zaczynam prawo jazdy kategorii B, mam zamiar do żniw dorobić jeszcze B+E, ale nie wiem czy to sie uda, wiec stad te pytanie, czy po kategorii B mogę prowadzić kombajn zbożowy? I jak to wygląda w sytuacji gdy trzeba ciągnąć wózek za kombajnem? Jednak jest na kołach, więc nie wiem jak to się odnosi do przepisów, z góry dziękuje za odpowiedź
    • Przez suffeks
      wymienili słup i takie coś zostało na polu, należy się odszkodowanie chyba? 

    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj