Skocz do zawartości

Zdjęcie

ankieta do pracy mgr o kredytach w rolnictwie

28 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 24 czerwiec 2012 - 18:38

ankieta do pracy mgr o kredytach w rolnictwie Jak facet prosi? Hmm, facet to ma tutaj z 50-100 postów jak o coś takiego zapyta ;)
A tak poważnie, popatrz ma emotikony które dodałem to primo, secundo jest niedziela i się droczę.
No i niestety musze powtórzyć że często po forach się pojawiają ludki (niekoniecznie dziewczyny) którzy zakładają konta, napiszą z 3 posty i już leci ankieta a potem konto pustkami świeci, co bardziej wykwintni proszą kolegów z większym stażem żeby poprosili o publikacje ankiety że niby dla koleżanki, że niby ona nie chce się rejestrować itp. Nic ku temu nie mam. Każdy robi co chce ale podroczyć się chyba można?
;)
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ankieta do pracy mgr o kredytach w rolnictwie Dzisiaj, 15:13
  •  

#22 Share korba84

korba84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 24 czerwiec 2012 - 20:26

ankieta do pracy mgr o kredytach w rolnictwie Parę godzin mnie nie było, a na forum tyle się wydarzyło... ;) Dziękuję za przesłane ankiety! Nadal jest ich za mało żeby wyciągnąć jakieś sensowne wnioski, ale na pewno będzie tego więcej. Marzyłabym o 100 ankietach, ale jak będzie 50 też będzie ok. :) A odpowiadając na poprzednie wątki...
1. Nie znam się na spamie, komputer mam czysty od wirusów :)
2. Co do zdjęcia, to coś mogę zaproponować... Rozumiem, że chętniej pomaga się osobie, którą się ma przed oczami ;)
Jutro wrzucę zdjęcie, częściowo zasłonięte, po każdej ankiecie będę odsłaniać kawałek zdjęcia.
Mam jeszcze uwagę do ankiety - po otwarciu pliku wyświetla się na górze pasek blokujący edycję, trzeba uruchomić edytowanie i będzie ok (nie wiem czemu tak się dzieje, u mnie tego paska nie ma).

#23 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3439 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 24 czerwiec 2012 - 20:27

Aha. Rozumiem, że to pewnie było głosowane w sejmie, i przeszło. Być może nawet 60% większością, więc pewnie i do Konstytucji wpisano. A jak facet prosi o przysługę, to też musi zdjęcie przesłać? Co za kpiny:/

Bez komentarza :P :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#24 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 24 czerwiec 2012 - 22:06

ankieta do pracy mgr o kredytach w rolnictwie O jaki zdjęciu piszecie??
Co do ankiety to jej nie wypełnię bo nie było żadnego kredytu.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#25 Share Maciejo

Maciejo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 24 czerwiec 2012 - 23:06

ankieta do pracy mgr o kredytach w rolnictwie Ale wy robicie problemy po prostu studentka chce pozyskać sensowne dane ja tą ankietę wypełniłem i żadna krzywda mi się nie stała. Sam przez to przechodziłem i wiem jak ciężko jest pozyskać jakieś sensowne dane do swojej pracy więc z chęcią pomogłem. A co do zdjęcia czy coś to zmieni że koleżanka pokaże swoje zdjęcie? To nie jest jakieś ogłoszenie matrymonialne czy coś w tym stylu.Ankieta nie jest przymusowa kto chce to wypełni. Ja osobiście nie jestem ciekaw jak ta osoba wygląda, pomogłem tylko i wyłącznie z tego powodu by pomóc w pozyskaniu danych do pracy. Pozdrawiam i powodzenia w pisaniu pracy ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share korba84

korba84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 06:29

ankieta do pracy mgr o kredytach w rolnictwie Maciejo - dzięki za wsparcie i zachętę dla innych. Pozdrawiam

#27 Share korba84

korba84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 18:17

ankieta do pracy mgr o kredytach w rolnictwie Żeby nie trzeba było szukać:

ankieta do pobrania:
http://demo.ovh.com/...a0098fbc5f4c96/

adres do odesłania ankiety:
endnow@wp.pl

Proszę o pomoc przy zbieraniu danych do pracy mgr, wszystkich rolników, niezależnie od ha. Jeśli nie korzystaliście z kredytów to może być tylko taki mail: 30 lat, 30 ha, nie brałem kredytów. Może śmiesznie brzmi, ale taka informacja również zostanie uwzględniona w obliczeniach.

#28 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3439 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 26 czerwiec 2012 - 21:20

2. Co do zdjęcia, to coś mogę zaproponować... Rozumiem, że chętniej pomaga się osobie, którą się ma przed oczami ;)
Jutro wrzucę zdjęcie, częściowo zasłonięte, po każdej ankiecie będę odsłaniać kawałek zdjęcia.

Obiecanki cacanki.... :ph34r:

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 wrzesień 2012 - 17:14

ankieta do pracy mgr o kredytach w rolnictwie Jak historia ze zdjęciem się zakończyła?:)