Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault .54 skrzynia z półbiegami

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ksawery

Ksawery

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 396 postów

Napisany 22 czerwiec 2012 - 19:26

Renault .54 skrzynia z półbiegami Witam koledzy mam pytanko do użytkowników renówek ze skrzynią z elektronicznymi półbiegami jakie są wady i zalety takiej skrzyni, jakie są wasze spostrzeżenia na ich temat, warto waszym zdaniem kupic Renaulta z taką skrzynią?? pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault .54 skrzynia z półbiegami Dzisiaj, 16:36
  •  

#2 Share PiotrekNHts

PiotrekNHts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 22 czerwiec 2012 - 20:29

Renault .54 skrzynia z półbiegami no pewnie że warto jeśli na przykład robisz w polu pługiem i podjeżdżasz pod górkę to półbiegi ci się automatycznie przełączą pod obciążeniem, ale jak to elektronika może się popsuć i mogą być duże tego koszta

#3 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Zainteresowania:mechanika zootechnika treningi krav maga

Napisany 24 czerwiec 2012 - 09:20

Renault .54 skrzynia z półbiegami ja posadam taka renie 120.54, warunek kupienia to nie moze szarpac przerzucac bez zgrzytow , płynnie ale zeby nie było czuc poslizgu, jesl taka kupisz zadbasz o olej to posłuzy długo, ja uzywam rok tego ciagnika 400mtg zrobiłem i chodzi:) nastepny ciagnik kupie tez polbiegami bo to bardzo przydatne czy jak prasuje, czy w uprawowo siewnym zawsze masz mozliwosc odpowiedniego dobrania predkosci :)
znalazłem to czego szukałem ..:)))

#4 Share Ksawery

Ksawery

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 396 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 17:30

Renault .54 skrzynia z półbiegami a z którego roku masz renówkę i co ma jeszcze z elektroniki??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 21:27

Renault .54 skrzynia z półbiegami 95 rok z listopada wg vinu sprawdzone i w dowodzie jest tez wiadomo, rewers elektrohydro, połbiegi pod obciazeniem, podnosnik ehr,komputerek ACET sprawny, ponadto sprawna klima, amortyzowana kabina fabryczny przedni tuz,niskoprofilowane opony itd, ogolnie polecam bardzo renie

#6 Share Ksawery

Ksawery

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 396 postów

Napisany 27 czerwiec 2012 - 12:29

Renault .54 skrzynia z półbiegami wlaśnie mi sie podobają renówki ale boje sie o trwałość elektroniki, żeby w razie jakiejś naprawy nie poplynąć z kosztami, a wymieniałeś coś u siebie już? i wiesz może jaka jest tak mniej więcej trwałość innych podzespołów np pompa hydrauliki, sprzęgło, ? i jak działa blokada tylnego mostu mechaniczna trzeba ja trzymac ciagle czy wcisnac tylko??

Edytowany przez Ksawery, 27 czerwiec 2012 - 12:36.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share piciaj

piciaj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 27 czerwiec 2012 - 21:50

Renault .54 skrzynia z półbiegami ciagnik jest na tyle ciezki że nie używałem jeszcze blokady, hmm pompe hydraulik wymieniałem 3tys zł oryginał, + olej + filtry, , poza tym cagnik trwały i to bardzo, ryzyko jest wpisane w zakup ciągników z elektroniką niestety