Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case JX 70 jaki ładowacz czołowy do niego?

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 22 czerwiec 2012 - 07:51

Case JX 70 jaki ładowacz czołowy do niego? Tak jak w temacie jakiej firmy polecacie założyć ładowacz na CASE JX 70? ładowacz w 90 % będzie pracował tylko z chwytakiem do bel.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case JX 70 jaki ładowacz czołowy do niego? Dzisiaj, 07:51
  •  

#2 Share maniacus

maniacus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 22 czerwiec 2012 - 08:05

Case JX 70 jaki ładowacz czołowy do niego? coś z produkcji polskiej? czy raczej zzagraniczne?

#3 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne Rolnictwo

Napisany 22 czerwiec 2012 - 08:12

Case JX 70 jaki ładowacz czołowy do niego? Ile pieniędzy możesz wydać?

#4 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 22 czerwiec 2012 - 08:35

Case JX 70 jaki ładowacz czołowy do niego? najlepszy bedzie stoll FE750 coprawda bedzie trochę więcej kosztował od polskich ale i jakość inna i dopasowanie do ciagnika o niebo lepsze

#5 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 22 czerwiec 2012 - 11:07

Case JX 70 jaki ładowacz czołowy do niego? raczej polski nie mam aż tak wiele roboty na niego, żeby polski nie podołał

#6 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne Rolnictwo

Napisany 22 czerwiec 2012 - 19:33

Case JX 70 jaki ładowacz czołowy do niego? Jak zachodnie to ja polecam Quicke oraz Stoll moim zdaniem są jednymi z najlepszych

#7 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 22 czerwiec 2012 - 20:10

Case JX 70 jaki ładowacz czołowy do niego? pisze, że tylko krajowe firmy wchodzą w grę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share yanki

yanki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 23 czerwiec 2012 - 06:33

Case JX 70 jaki ładowacz czołowy do niego? Pol mot tur-4

#9 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 23 czerwiec 2012 - 12:39

Case JX 70 jaki ładowacz czołowy do niego? a co powiecie na Agromasz ł-104 lub ł-106???

#10 Share karkop39

karkop39

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 30 październik 2012 - 19:59

Case JX 70 jaki ładowacz czołowy do niego? Ja na twoim miejscu wolał bym kupic jakąś ładowarkę bo od tura wysiadają przednie osie. Ja mam ładowarkę morze nie taką młodą ale jestem z niej zadowolony. Moim zdaniem najgorsze są właśnie takie połączenia ciągnika z ładowaczem bo ciągnik jest do czego innego i ładowarka jest do czego innego.To jak już to załóż sobie z przodu podnośnik morze też dociąża przód ale nie tak jak tur.Wiadomo ładowarka jest trochę drosza ale jest do tego przystosowana.zresztą to twoja kasa i twój wybór tylko trochę pomyśl.
POZDRO.

Edytowany przez karkop39, 05 listopad 2012 - 17:13.

#11 Share krone125

krone125

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 12 luty 2013 - 15:59

Case JX 70 jaki ładowacz czołowy do niego? A ja jestem ostatnio zwolennikiem Metal Fachu i wziąłbym od nich ładowacz i resztę sprzętu.

#12 Share pawelkkk

pawelkkk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 31 styczeń 2014 - 12:39

Case JX 70 jaki ładowacz czołowy do niego? Witam.
Czy posiada ktoś katalog części do case jx 70?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 31 styczeń 2014 - 13:35

Case JX 70 jaki ładowacz czołowy do niego?

Ja na twoim miejscu wolał bym kupic jakąś ładowarkę bo od tura wysiadają przednie osie. Ja mam ładowarkę morze nie taką młodą ale jestem z niej zadowolony. Moim zdaniem najgorsze są właśnie takie połączenia ciągnika z ładowaczem bo ciągnik jest do czego innego i ładowarka jest do czego innego.To jak już to załóż sobie z przodu podnośnik morze też dociąża przód ale nie tak jak tur.Wiadomo ładowarka jest trochę drosza ale jest do tego przystosowana.zresztą to twoja kasa i twój wybór tylko trochę pomyśl.
POZDRO.

Nie do końca bym się zgodził w średnim czy mały ospodarstwie na potrzeby takie jak wystepują przy średnim stadzie najlepszym rozwiązaniem jednak jest tur na ciągnik, bo wykożystujemy ciagnik, mamy dobrze dociążony ciągnik, no chyba że jest pracownik, pomocnik czy ktoś 2gi kto siada na ciągnik 2gi sprzetw sezonie to można się zastanawiamć nad ładowarką, ale jeśli sami opgarniamy całą uprawę to jednak jest to dobre rozwiązanie, tur też może czasem pomóc np. odepchnąć się jak ugrzęźniemy, no i wszelkie prace transportowe, przecież do ładowarki nie uczepi się dużej przyczepy i pojedzie gdzieś daleko czy to po bele, czy obornik czy torf czy np. młóto browarniane, przykładów wyszczególniać nie muszę, tak samo z łąki wyciągnąć przyczepę z belami ładowarka w transporcie nie koniecznie się sprawdzi, wszystko będzie super pod warunkiem że dobierzemy odpowiedni ładowacz do ciągnika, przede wszystkim mały zgrabny lekki, jeśli nie ma wymogu dużej wysokości podnioszenia, np. do paszowozu, jestem zwolennikiem jak najmniejszych ładowaczy, z polskich produktów, najmniejsze ramie ma chyba właśnie polmot 4 czy tam ursus nie wiem jak konkretnie się to nazywa teraz wysokość podnoszenia 3,2m agromasz ł104 chyba ma bardzo zbliżone wymiary, z polskich konkretnych maszyn to chyba tylko tyle, tur 20 z hydrametu o ile jeszcze jest w ofercie ale nie ma prostowodów byłby najtańszy, nie mam pojęcia jak to cenowo wygląda, ale tur 4 z amortyzatorem i jojstickiem na 3 skcje podejrzewam że to suma delikatnie ponad 20 tyś brutto, jeśli chodzi o zagraniczne ceny około 5-6 tyś wyższe, jeśli naprawdę masz niewiele do roboty brał bym najmniejszy stoll nawet bez prostowodów, najmniejszy jaki da się zamontować, widziałem nie raz takie case jx, czy farmtracki z turem 16 hydrametu gdzie sam ładowacz waży prawie tonę, za montaż takiej kupy żelastwa na małym ciągniku powinni karać, toż to profanacja

Dodaj odpowiedź