Polecane posty

Kristaps    9

Czyli konrad idzie na ugodę.


,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Złożyłem reklamacje oni wysłali ja do Niemiec Niemcy odrzucili wiec sami wezmą na siebie połowę kosztów od róznicy w cenie y za która sprzedałem ta jałowke na mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

MA ktoś jałówki po buhaju SOL ?,co o nim sądzicie?


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stolarz88    52

Muszę pochwalić buhaja Arbor z Konrada, bo dostałem go 10 porcji prawie za darmo jak zamawiałem innego byka sexowanego, no i jak to z promocji używałem go na problematyczne sztuki, no i jak narazie ku mojemu zdziwieniu 4/4 cielne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzynio257    8

Też mam kilka porcji Arbora w kontenerze, ale niestety do tej pory moja krowa którą chciałem nim pokryć nie załapała. Szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz16    9

Ja również dostałem Arbora za grosze i zrobiłem nim problematyczne sztuki 3/3 zostały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Byłem dzis na bazie w szepietowie po fakture za jałówke bo zapomnieli mi przywieść i byla nowa dostawa holenderek wiec pomyslalem ze mozebedzie coś fajnego i było wziełem jedną z bardzo dobrym pochodzeniem pokrojowo tez ładna i to za tanią kase 6900netto Long-Langs Oman x Regancrest x Picston Shottle chyba warto?? ;P Bo długo sie nie zastanawialem :P Była tez po Shogunie i canvasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stolarz88    52

Byłem dzis na bazie w szepietowie po fakture za jałówke bo zapomnieli mi przywieść i byla nowa dostawa holenderek wiec pomyslalem ze mozebedzie coś fajnego i było wziełem jedną z bardzo dobrym pochodzeniem pokrojowo tez ładna i to za tanią kase 6900netto Long-Langs Oman x Regancrest x Picston Shottle chyba warto?? ;P Bo długo sie nie zastanawialem :P Była tez po Shogunie i canvasie

No Long lang Oman to Man o Man jak dobrze pamietam, a Regancrest to nazwa hodowli, jaki 2 człon nazwy? Kto dorobił się córki po Man Omanie to chucha a dmucha na nią żeby nic jej się nie stało, a Ty tak sobie ją kupiłeś przypadkiem, szczęściarz :)

Edytowano przez stolarz88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Szczerze to nie widziale dobrze tej po Shogunie bo słac słome zaczeli i jałówki zaczeły strasznie sie krecić takze sie nie wypowiem sie. Regancrest-Hhf Mac to byk no fakt farta mialem nawet sie tego nie spodziewalem jak tylko zobaczylem karte to musialem kupic ale to nic bo jej matki jest z ET Jauquet-Lang Shottle ada x Regancrest-Hhf Mac http://www.lorraine-holsteins.ch/pdfs/lots/JauqetLangShottleAda.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadzik22    9

ąż nie do wiary ze taką jałówke wypuścili na handel,jak bedzie w domu to wstaw jej zdjęcie,fajno ze się fuksło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przywioza ja chyba w poniedziłek to wstawie zdjecie.

To chyba musiała byc dłuższa historia

bo jej matka ma kolczyk francuski DKR Mac Alice urodzona 2008 a babka amerykanski Jauquet-Lang Shottle ada urodzona 2006 a ta moja jałówka ma juz kolczyk holenderski DKR Mac Alice 5 urodzona w 2011 i wychodzi na to ze tez jest z ET

Pokryta jest MR Regelcreek Shot po Shottle a w rodowodzie juz ma Shottle bo ojcem jej babki był Shottle inbred potezny wiec chyba ktoś tu za bardzo nie myslał.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stolarz88    52

Nie jest taki duży ten inbred jak mówisz, cielak który sie urodzi bedzie miał dziadka z jednej strony i pradziadka z drugiej strony tego samego, więc nie jest źle :) Ja mam sztukę której rodzice to brat z siostrą tylko po innych ojcach, to jest dopiero inbred, a ona najlepsza na stadzie wśród moich pierwiastek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

q

Edytowano przez rmiecz8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to mnie pocieszyliscie z tym imbredem z reszta nie pomyslałem bo to czwarte pokolenie z jej strony a z byka juz swoja droga. Oby tylko szczesliwie sie ocieliła to napewno pójdzie na nia coś z czołowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365

To Ty Kargo lepiej wybrałeś niż mój tata ;/ nie było mnie w domu i on sam pojechał bo bylismy umówieni ,że pierwsi sobie jedną wybierzemy.

Moja jest po jakimś Kooifarm Obama , matka wydajnośc w 1-9038 po paramount i na wielkoąśc tez średnia

Kurcze zaczynam żałować ,że dzień wczesniej nie wróciłem do domu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hehe co narzekasz teraz masz OBA MA :P czyli dwa w jednym ;) Nawet jeśli bys ja kupił to nie miał bym czego żałować bo akurat nie pojechałem tam zeby cos kupować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

q

Edytowano przez rmiecz8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Była jeszcze wtedy po shogunie canvasie byla jeszcze improver na paramouncie. Wczoraj mieli przywieść ale cos nikogo nie bylo takze moze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

q

Edytowano przez rmiecz8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akernolat    26

w najbliższym czasie mam zamiar się wybrać do konrada bo chce kupić 5 jałówek zagranicznych... myśle żeby wydać około po 7k za sztukę. Panowie podpowiedzcie czym się kierować, po jakich bykach brać jałówki, oraz jakie mają być wydajności matek... Jakie u was były średnio wydajności po kupnych jałówkach z konrada? Mam szansę liczyć na wydajności 8000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

q

Edytowano przez rmiecz8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Krowiara
      Przez Gość Krowiara
      13. czerwca się ocieliła i po tygodniu trochę osłabła. Dzień wcześniej zerwała łańcuch (chciała iść chrupać trawę), a później już nawet z obory nie chciała wyjść. Jest słaba i mało je, brak jej apetytu, że tak powiem. Ketoza to nie jest, bo to nie krowa mleczna, a mięsna simentalka. Dużo przeżuwa, je z wyciągniętą głową i trochę chudnie.
      Bardzo mi na niej zależy, ponieważ to moja ulubiona krówka i nigdy się tak nie zachowywała.
      Dodam też, że przed zapłodnieniem była trochę utuczona, bo jej przeznaczeniem była rzeźnia. Los się zmienił i kryliśmy ją pierwszy raz w wieku 2 lat.
    • Przez rolnik50028
      Witam mam dylemat co hodować byki mięsne czy krowy polskie czerwone zachowawcze mam 3h
    • Przez MaciejF
      Witam!
      Mam do Was pytanie - jak poradziliście sobie z błotem przy oborze? Przy samym wejściu zawsze jest meega grzązko. Jak utwardzaliście teren? Wiem że najlepszy jest beton bądź płyty drogowe, ale ja zastanawiam się nad położeniem kraty drogowo parkingowej z plastiku. Można je znaleźć na internecie. Trzeba oczywiście przygotować grunt i dobrze je położyć, potem zasypać gruzem. 
      Czy ktoś z Was zastosował tego typu materiał u siebie? Czy to zdało egzamin i czy było tańsze niż beton?
    • Przez Berciik2015
      Mam do zaoferowania 3 krowy wysoko cielne termin ocielenia  11.04. Krowy są wysoko mleczne 1 sztuka rasy hf ok 97,5% oraz 2 krzyżówki hf75%-sm25%.  Są to odpowiednio 1 pierwiastka,  2 po 2 ocieleniach i 3 po 3 ocieleniach.  Krowy dojone były dojarką[zasuszone 26 luty], dawają średnio  38 litrów dziennie. Są dużego kalibru. 22 marca dostały bolus kekstone. Zacielane były sztunie wysokiej klasy hf. Sztuki są bardzo  spokoje. Waga krów ok 670-750 kg. Cena 5500zl brutto  z możliwością negocjacji. Sprzedaję z powodu  ograniczenia  produkcji 
    • Przez kamil5421
      Sprzedam paszowóz Trioliet 12m3 . Opis w Linku https://www.olx.pl/oferta/paszowoz-trioliet-12m3-2-1200-nie-straumann-pekon-10m3-CID757-IDsQrjj.html
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj