Skocz do zawartości

Zdjęcie

ph Konrad

405 odpowiedzi na ten temat

#121 Share sebek1981

sebek1981

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 19 grudzień 2012 - 22:08

ph Konrad Jezeli miecz nie ma dostepu to juz nikt nie ma haha, nie musisz mi wierzyc i inni tez wspolpracuj ze shiuzem nie dochowali sie pozadnego zadnego byka ,wszystko kupuja od innych firm zenada naprawde poprostu wstyd

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ph Konrad Dzisiaj, 08:54
  •  

#122 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 grudzień 2012 - 22:33

ph Konrad q

Edytowany przez rmiecz8, 11 październik 2013 - 15:00.

#123 Share wojtekosse

wojtekosse

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 22:52

ph Konrad Masz racje z tym ze krów tych najlepszych to nie wszystkie ujmują ale jesli chodzi o tzw ranking hodowców to na podlasiu w moim powiecie pan żochowski jest, a pietruszynski w chyba ełckim tez widnieje...Ale jesli chodzi o p. łomzynski to rmiecz( z twoich postów tak wynika) nie obraz sie ale najwyzsza wydajnsc jest cos 9800 od 25 krów. Niewiem czemu tam nie widniejesz na pierwszym miejscu skoro mówisz ze masz 10500 od 150 krów, delikatnie mówiąc troche to dziwne. I nie pisz zaraz ze chcesz byc anonimowy bo powinieneś wiedziec ze na podlasiu takich stad z taka wydajnoscia nie ma wiele nie mówiac o takiej obsadzie krów...
Z pania Kandulska to nie wiem czemu sa takie pogloski ze z federacja nie za bardzo sie zyje ale to dziwne, jakos mi to sie wiąze z tym zeby zrobic dobra reklame dla Sano ale to tylko moje zdanie.

#124 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 grudzień 2012 - 23:10

ph Konrad q

Edytowany przez rmiecz8, 11 październik 2013 - 15:00.

#125 Share sebek1981

sebek1981

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 20 grudzień 2012 - 09:48

ph Konrad nie dochowalem sie hehe ,mnie shiuzy zdenerwowaly i przez jakis czas nie chcialem z nimi gadac choc w łowiczu w zarzadzie zasiada moj wujo ,dopiero teraz wybrali dwie a po jednej ktora wybrali mialem jalowke w tamtym roku. Dla mnie nie jest wyznacznikiem miec matke bykow juz Ci pisalem,dla mnie wyznacznikiem jest mleko. A co do tego jakim jestem polakiem to moja sprawa-nie biore ze shiuzu to jestem zlym polakiem(no juz mnie tym rozbawiles hehe nie masz sie czego czepiac smieszysz mnie) NIE PRACUJE W PH KONRAD zrozum to ,Ty tylko najezdzasz na Konrada bo co bo najwiecej sprzedaja? hehe mi to wisi podobaja mi sie byki z kanady i dani i Nrfy mnie zainteresowaly i dlatego z nimi wspolpracuje.

Co do Absu to kiedys przyjechal koles zeby brac od nich i wziolem chyba 10 czy iles tam slomek nie pamietam ale potem zaczol najezdzac na wszystkie firmy a swoja chwalic wiec u mnie dostal zolta kartke. :D

Jeszcze jedno Konrad pisze ze jest importerem nasienia a Shiuzy chyba sa stacjami ktore produkuja nasienie?

#126 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 grudzień 2012 - 10:35

ph Konrad q

Edytowany przez rmiecz8, 11 październik 2013 - 15:01.

#127 Share sebek1981

sebek1981

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 20 grudzień 2012 - 10:42

ph Konrad Kurde miecz ja naprawde jestem zadowlony po semexie a najlepsze jest to ze po Fbi i Hamerze mi najlepiej doja :)

#128 Share komodo

komodo

Hala Madrid :-)

• Members
  • PipPipPip
  • 1264 postów

Napisany 20 grudzień 2012 - 11:46

ph Konrad Na potwierdzenie twoich slow odsyłam do rankingu 100 najlepszych krow w polce wedlug indeksu produkcyjnego policz ile jest po dunskich i kanadyjskich i mi napisz :D http://www.pfhb.pl/?...dowla_listy.htm

Ps.@Rmieczu no to znowu Canvaska na czele :) a w pierwszej 10 jest az 6 po Canvasie a ogolnie 24 takze nadal nokautuje reszte :) sporo ma tez francja bykow ale ja o francuskich zawsze mialem bardzo dobre zdanie

#129 Share kyllee

kyllee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów

Napisany 20 grudzień 2012 - 12:01

ph Konrad mam jalowke po FBI w styczniu ma sie cielic napisz cos wieej jaki tludszcz i bialko ma u ciebie />>???

#130 Share stolarz88

stolarz88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 20 grudzień 2012 - 15:37

ph Konrad

a ty się żadnej matki byków nie dochowałeś :P i na konradowskim nasieniu :P . Zobaczymy jak z konrada testy wyjdą i czy będą lepsze. Konrad wszystko importuje, a z ciebie widać jaki Polak. Mogę się założyć że jesteś z konrada, bo takie same teksty rzucasz jak ich obsada. Jaki najwyższy indeks ma twoja krowa?

Tak zacząłeś się dobrze czuć na tym forum że już potrafisz śmiać się z krów innych ludzi, nieładnie. Ty widzisz ciągle wartość hodowlaną, dużo na plusie i bańka, a w rzeczywistości tylko o to nie chodzi. Większość z nas ma krowy o przeciętnych czy niskich wartościach i są z nich zadowoleni. Ta wartośc nie oddaje żadnych cech funkcjonalnych krów (płodność somatyka), bo co mi z tej krowy się chwalić co da 12tys jak się długo nie zacieli i przez kolejny rok da 7tys. Ty o to nie dbasz bo jak sam mówiłeś wypłukasz od krowy kilka cielaków i zacielisz swoim bykiem i kolejna laktacja bedzie. Skoro masz na stadzie dużo krów co ma12, 13, 14, 15, 16 tys litrów to dużo krów musi być chłamem skoro wydajność tylko 10 z kawałkiem, to gdzie Twoje idealne wyrównane stado z idealnych krzyżówek z najlepszymi bykami? Dodatkowo pewnie masz strasznie długi odstęp międzywycieleniowy, o którym mało jest mowy i to Ci zaniża wydajność...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share komodo

komodo

• Members
  • PipPipPip
  • 1264 postów

Napisany 20 grudzień 2012 - 16:08

ph Konrad pewnie gdyby sam dochodzil do tej liczby korow mialby bardziej wyrownane stado ale nie da sie szybko zwiekszyc stada i zeby bylo super bo my kupimy jalowke da nam 7-8tys i jestesmy zadowoleni a jemu taka sztuka zaniza wydajnosc a druga sprawa gdyby odpuscił sobie buhaje testowe napewno mialby lepsze stado ale ktos musi to robic zebysmy mieli wogole jakas wiarygodnosc byka Jak ktos sam dochodzi stopniowo to jest latwiej o wyrownany poziom

#132 Share sebek1981

sebek1981

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 20 grudzień 2012 - 16:29

ph Konrad Ja zadnej sztuki nie kupilem sam dochodze do wydajnosci i innych parametrow. Kupowanie jalowek itd to sztuczna wydajnosc

#133 Share komodo

komodo

• Members
  • PipPipPip
  • 1264 postów

Napisany 20 grudzień 2012 - 16:36

ph Konrad a ile masz krow wszystkich dojne plus zasuszone i ile odsawiasz do mleczarni w ciagu roku?

#134 Share sebek1981

sebek1981

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 20 grudzień 2012 - 16:41

ph Konrad Na obecna chwile mam 43 sztuki limit mam 280

#135 Share komodo

komodo

• Members
  • PipPipPip
  • 1264 postów

Napisany 20 grudzień 2012 - 16:45

ph Konrad a przekroczysz czy nie?

#136 Share zetorr6441

zetorr6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 20 grudzień 2012 - 16:48

ph Konrad Dlaczego mówisz ,że sztuczna? Swoja po słabej matce można sprzedać za 6 tys byle wyrośnieta była a za 7 kupić np. niemke czy holenderke z ciekawym rodowodem. Jak w transporcie przyjezdza czasem 35szt to zawsze cos fajnego mozna wybrać :) I w ten sposób masz ładne kilka lat do przodu :)

#137 Share sebek1981

sebek1981

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 20 grudzień 2012 - 16:51

ph Konrad No sztuczna w tym sensie ze nie dochodzisz sam do tego tylko kupujesz,a wychowanie sztuki kosztuje czasu i pieniedzy.

Konczy mi sie 29 grudnia :(

#138 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 grudzień 2012 - 18:35

ph Konrad q

Edytowany przez rmiecz8, 11 październik 2013 - 15:05.

#139 Share stolarz88

stolarz88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 20 grudzień 2012 - 18:44

ph Konrad Tak żeby nie rmiecz to w polsce nie mielibyśmy wycenionego żadnego buhaja. A nawiązując to jaki z niego Polak jak nakupował z zagranicy krów i pościągał ET i chwali sie wydajnościami krów zagranicznych, żadnego polskiego imienia krowy nie wymienił chwaląc się wydajnościami czy zdjęciami, współpracuje ze shiuzem ale od nich bierze najczęściej nasienie zagraniczne, a polskie matki buhajów to dawno nie są polskie, bo albo z ET albo matka czy babka z zagranicznym numerem kolczyka, więc odpuśćmy ocenianie kto jest polakiem a kto nie, bo wynika na tym forum że rmiecz nie jest polakiem tylko bogiem, jego słowa to wyrocznia!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 grudzień 2012 - 18:53

ph Konrad q

Edytowany przez rmiecz8, 11 październik 2013 - 15:06.