Skocz do zawartości

Zdjęcie

ph Konrad

405 odpowiedzi na ten temat

#101 Share komodo

komodo

Hala Madrid :-)

• Members
  • PipPipPip
  • 1263 postów

Napisany 17 grudzień 2012 - 15:57

ph Konrad ale trzeba brac okreslona ilosc ich czy licza sie nawet te zagraniczne brane przez nich?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ph Konrad Dzisiaj, 19:54
  •  

#102 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 grudzień 2012 - 18:32

ph Konrad q

Edytowany przez rmiecz8, 11 październik 2013 - 14:41.

#103 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 17 grudzień 2012 - 20:21

ph Konrad U mnie się nie opóźniają, mieszkam blisko krajówki. Zamówienia przyjmują do niedzieli a przywożą od środy do piątku. Nigdy nie miałem z nimi problemu.

#104 Share sebek1981

sebek1981

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 17 grudzień 2012 - 22:38

ph Konrad W konradzie nigdy mi nie mowili ile mam brac ,zadnych limitow nie mialem i azot za free

#105 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 grudzień 2012 - 23:43

ph Konrad q

Edytowany przez rmiecz8, 11 październik 2013 - 14:42.

#106 Share sebek1981

sebek1981

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 18 grudzień 2012 - 09:23

ph Konrad Miecz ja wczesniej wypozyczalem (dzierzawilem) i nic takiego nie mialem ale moze to zalezy od ludzi na danym regionie?

#107 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 grudzień 2012 - 18:17

ph Konrad q

Edytowany przez rmiecz8, 11 październik 2013 - 14:43.

#108 Share KARGO

KARGO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1157 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza , produkcja zwierzęca

Napisany 18 grudzień 2012 - 20:46

ph Konrad Ja mam kontener z Konrada który kupiłem i tarzymam tam co chce i nikt nigdy nic nie powiedział bo i co miał mówić skoro to moja własność??? Faktycznie z dostarczeniem azotu to mają problemy teraz jak biore sporo nasienia z topgenu to 0 problemu jak zadzwoniłem to na drugi dzień był i pod sam korek zalane ze jak go zamykałem to sie wylewało

#109 Share kyllee

kyllee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 21:23

ph Konrad ja np mialem problem ze shiuzem jak mialem od nich uzyczony kontener zrobili mi awanture ze hoho ze ma nasienie z konrada a znimi mam umowe podpisana ale malo tego ja mialem 2 kontenery jeden prywatny i w tym prywatnym mialoem nasienie konrada a tym uzyczonym od shiuzu mialem polskie shiuzowskie i zrobili mi afere , a z tego co wiem to konrad tez daje w uzyczenie kontenery zreszta chyba wiekszosc firm daje przynajmniej dla inseminatorow albo duzych chodowcow ale najlepiej kupic nawet na raty . co do sailinga to ja mam jalowki po manifoldzie chyba 1 lub 2 nim zacielone wiec tez to troche nie do wiary ze on juz po nim doi jak naprawde masz po nim to zrob zdjecie kart zaslon nazwisko jak chcesz zostac anonimowy i wstaw zdjecie wtedy bedzie czarno na bialym a skoro je masz to chyba nie zaden problem

#110 Share wojtekosse

wojtekosse

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 21:39

ph Konrad Z tym azotem to fakt, nie ogarniaja tego jak trzeba. Miedzy innymi dlatego swój kontener wziąłem w tog genie tak ja i nasienie, a azot pod korek. @kARGO pewnie Ciebie obsługuje ich ten sam przedstawiciel co mnie (mój sasiad tak jakby)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share zetorr6441

zetorr6441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 570 postów

Napisany 18 grudzień 2012 - 23:35

ph Konrad Ja mam ze shiuz 6 lat kontener w dzierżawie jak go brałem to miałem 30 dojnych i dali bez problemu. Płacę za rękawiczki osłonki i azot, nie ważne ile wleją to i tak 42 zł chyba liczą. Co do dostaw nasienia to nie powiem bo zawsze przywiozą jak potrzebne. Ale nikomu nie polecam biorąc od nich tego kontenera jeżeli ma zamiar zamawiać nasienie z innych firm. Wtedy dużo lepszym rozwiązaniem jest kupno na własność zapłacicie raz a azot za free i nikt do was żadnych pretensji niema co chcecie to bierzecie itd.

#112 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 grudzień 2012 - 23:43

ph Konrad q

Edytowany przez rmiecz8, 11 październik 2013 - 14:44.

#113 Share tebo

tebo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 08:56

ph Konrad Na wiosnę był u mnie przedstawiciel z tobgenu mówił że jest z okolic Szepietowa, twierdził że ma nasienie trzech firm ale nie miałem czasu z nim gadać.Powiedzcie co mają ciekawego, z jakich firm to nasienie i co bierzecie.

#114 Share wojtekosse

wojtekosse

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 10:26

ph Konrad @tebo to ten sam przedstawiciel co i do mnie przyjezdza tylko teraz mieszka niedaleko mnie, ta sama miejscowosc. Maja nasienie z 3 firm (CRI, Cogent i francuskie Sersia) Ja wziąłem na początek Hilla z cri razem z kontenerem na wlasnosc i mialem to juz na drugi bodajze dzień. I z tego co tu koledzy pisza to dobrze załapują po hillu

#115 Share stolarz88

stolarz88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 17:14

ph Konrad

Niech poda numer kolczyka w synmleku mozna to sprawdzić bedzie widac tylko danej tej jednej krowy wiec nic nie ryzykujesz a zachowasz twarz bo tez ci nie wierze

Na Hodowcy online nie można po kolczyku dojść do krowy która nie jest z naszego gospodarstwa, tylko swoje krowy można tak wyszukiwać. Można za to dojść do krowy po nazwie jej byczka którego urodziła, musi być zgłoszony do oceny i po imieniu się wyszukuje.

#116 Share stolarz88

stolarz88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 18:30

ph Konrad

9,200 wydajnosc

Jak dla mnie to jesteś jedną z najwiarygodniejszych osób na tym forum, powiedziałeś skąd jesteś jaką masz wydajność, biorę wyniki i sprawdzam, jesteś jedym z 3 rolników którzy mają wyd 9200, miałeś mniejsze białko, w tym roku Ci urosło bo NRF-ki ci dochodzą i zapewne masz dobrze rozwiązaną sprawę z ujemnym bilansem energetycznym. Jak miałeś dojścia do testów z ameryki to czemu nie miałbyś kontenera w wypożyczeniu i brać małą ilość porcji, dla mnie nie ma tu żadnych niejasności :)

#117 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 grudzień 2012 - 19:28

ph Konrad q

Edytowany przez rmiecz8, 11 październik 2013 - 14:58.

#118 Share wojtekosse

wojtekosse

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 19:45

ph Konrad z tym białkiem to moze podał jaki moze miec za ten rok. Z reszta nie jego jednego pomosi tu fantazja, a w szczegolnosci jesli chodzi o srednia wydajnosc z calego stada... Poczytac tak co niektórzy pisza, z jakich sa okolic i jakie maja wydajnosci ze stada, ale jakos potwierdzenie tego na papierze niemoge znalesc...

#119 Share rmiecz8 rmiecz8

rmiecz8
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 grudzień 2012 - 19:52

ph Konrad q

Edytowany przez rmiecz8, 11 październik 2013 - 14:58.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share wojtekosse

wojtekosse

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 20:13

ph Konrad Ja tu nikogo nie bronie, jego sprawa co tam pisze tylko denetwujące jest to ze sie wprowadza ludzi w bład. Co do szukania to nie trzeba byc geniuszem, kazdy kto ma ocene dostaje wyniki za poprzedni rok tzw. niebieską ksiazeczke. Bo nie chce mi sie wierzyć ze federacja by tych najlepszych tak dyskryminowała....