wojtek1628

remont burt w rozrzutniku jednoosiowym

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wojtek1628    0

czy warto zrobić od nowa burty w rozrzutniku jednoosiowym czy lepiej kupić gotowe nowe boki co wyjdzie taniej (blachę mam swoją brakuje mi tylko krztałtowników )czy opłaca się samemu robić czy nie

 

czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Skoro część materiału juz masz to napewno własną robotą wyjdzie taniej, tyle że zajmie ci to troche więcej czasu a z czasem to ciężko jest (przynajmniej u mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaldeutz    9

My też teraz remontowaliśmy ale przyczepy i robiliśmy sami chociaż pierwsza myśl była taka żeby kupić gotowe.Rozrzutnik też kiedyś remontowaliśmy wyjdzie trochę taniej ale jak ktoś niem czasu się w takie coś bawić.Jednak jak sam zrobisz to co będziesz chciał dać to dasz czyli grubość blachy itd.Ja jestem tego zdania że jak umiesz sobie zrobić takie coś to zrób samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

zrob samemu i solidnie a niekupuj cienizny i malowane ttylko na kolor a nie po to aby zabezpieczyc przed korozją


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

Jeśli masz blachę, to masz gwarancję, że wyjdzie cię to taniej, jednakże kształtowniki nie są tanie, a i robota zajmie ci troche czasu, a robienie burt i to jeszcze do rozrzutnika nie jest taka łatwa sprawa jak sie wydaje.

Także tutaj rolę gra cena, czas i umiejętności. Ja osobiście na twoim miejscu postawiłbym na zakup gotowych burt i z firmy akmet, bo jest ona firmą sprawdzoną i zapewnia darmowy transport na terenie całej Polski.


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Robiłem burty do rozrzutnika. Nie jest to trudne do wykonania. Jak masz blachę to rób sam. W dwa dni spokojnie można to zrobić.

Edytowano przez andrzej2110

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek1628    0

Jeśli masz blachę, to masz gwarancję, że wyjdzie cię to taniej, jednakże kształtowniki nie są tanie, a i robota zajmie ci troche czasu, a robienie burt i to jeszcze do rozrzutnika nie jest taka łatwa sprawa jak sie wydaje.

Także tutaj rolę gra cena, czas i umiejętności. Ja osobiście na twoim miejscu postawiłbym na zakup gotowych burt i z firmy akmet, bo jest ona firmą sprawdzoną i zapewnia darmowy transport na terenie całej Polski.

 

 

a cennik jaki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

WOJTEK Nie wiem jaki ty masz rozrzutnik ale tu masz ogłoszenie z allegro:

http://moto.allegro.pl/burty-borty-boki-rozrzutnika-obornika-dowoz-gratis-i2419751038.html

a tu masz ich strone internetową:

www.akmet.net.pl

cena uzależniona jest od grubości blachy no i wiadomo wielkości burt, a z tego co wiem, wykonują też butry niestandardowe


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
    • Przez redbull
      Stoję przed wyborem rozrzutnika 10-12 ton , raczej stawiam na polskie maszyny bo ceny i tak zwalają z nóg Unia , Euromilk a może coś takiego jak Roltrans czy coś jeszcze innego polecacie, są tu użytkownicy tych marek rozrzutników jakieś wady zalety w porównaniu z konkurencją?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj