Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opis równomiernego zbicia beli krone(sterownik)

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share loku299

loku299

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 20 czerwiec 2012 - 11:12

Opis równomiernego zbicia beli krone(sterownik) Witam takj jak w temacie jak trzeba jechać aby bela była równa na sterowniku pokazuja się kreski i 3 słupki po srodku wyświetlacza.Jak trzeba jechac, w która strone skręcać do kiedy jechac.czym wieksza bela tym srodkowy słupek sie podnosi ale do kiedy prasowac?jak te słupki dojdą do samej góry?bardzo prosił bym o konkretne opisanie tego jak jechać.Z góry bardzo dziękuje

Edytowany przez milanreal1, 20 czerwiec 2012 - 12:41.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opis równomiernego zbicia beli krone(sterownik) Dzisiaj, 11:17
  •  

#2 Share rafal09086

rafal09086

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 20 czerwiec 2012 - 12:25

Opis równomiernego zbicia beli krone(sterownik) Ja ustawiam jaki ma być zgniot w % i do tego momentu prasuje a potem owija bo jezdze na automacie. Nie wiem jaka masz prasę ale moja pokazuje w która stronę mam skręcić żeby był równy balot.

#3 Share loku299

loku299

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 20 czerwiec 2012 - 12:31

Opis równomiernego zbicia beli krone(sterownik) Prasa to krone vario pack 1500 multi cut

#4 Share pawelmf

pawelmf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 20 czerwiec 2012 - 12:34

Opis równomiernego zbicia beli krone(sterownik) jeżeli na sterowniku pojawiają ci się strzałki 3 np. w lewo to należy w tę stronę skierować prasę aby materiał zbierany był na prawą stronę beli środkowy słupek pokazuje wielkość beli . jakby co to pisz na pw lub na gg 404774. powiedź jaką masz tą kronówkę , ja posiadam krone kr10-16
Sprzedam prasę kostkującą welger ap 41 stan bdb

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share loku299

loku299

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 20 czerwiec 2012 - 16:24

Opis równomiernego zbicia beli krone(sterownik) Może ktoś jeszcze się wypowie kto posiada taka prase

#6 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 21 czerwiec 2012 - 21:48

Opis równomiernego zbicia beli krone(sterownik) Grabić prawidłowy szeroki wał i jechać prosto nic nie trzeba kombinować . Ustawić sterownik w tryb auto i cieszyć się łatwą pracą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share waldek25

waldek25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 26 grudzień 2012 - 20:24

Opis równomiernego zbicia beli krone(sterownik) ej leszekd . Nie chciałbym nawt oglądać takich pęków skoro nawet nie patrzysz w którą strone masz jechać skoro jest taka opcja to trzeba z niej korzystać a póżniej tylko wstyd takimi pękami robisz użytkownikom KRONE jak nie chcesz z tej funkcji korzystać to było sobie kupić jakąś marną polską rolke bez komputera .