Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie kupić oryginalne cepy i klepisko??

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rafaldci

rafaldci

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 20:03

Gdzie kupić oryginalne cepy i klepisko?? Witam
Chcę kupić do swojego Bizona cepy i klepisko. Zalezy mi na tym żeby były to cześci oryginalne tzn takie które szły na pierwszy montaż. Poszukuję tych części najlepiej w woj. mazowieckim.
Jeśli ktoś z was ma namiar na dobry sklep z oryginalnymi częściami to serdecznie proszę o namiar.

Pozdrawiam

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Bizon REKORD Z058

Zobacz ogłoszenia w kategorii Maszyny do zbioru: Kombajny zbożowe: Kombajny Bizon
  • 55000.00 PLN
  • 07 wrz 2017
Sprzedam kombajn bizon

Zobacz ogłoszenia w kategorii Maszyny do zbioru: Kombajny zbożowe: Kombajny Bizon
  • 17000.00 PLN
  • 03 sie 2017
Bizon BS Z110 Hydrostatic

• 78000.00 PLN
  • 24 sie 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Gdzie kupić oryginalne cepy i klepisko?? Dzisiaj, 11:44
  •  

#2 Share szymonek5320

szymonek5320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 405 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 21:13

Gdzie kupić oryginalne cepy i klepisko?? heh dobre polskie części to były z 20 lat temu a teraz to lipa straszna łożyska same się rozpadają a części i ich wykonanie pozostawia wiele do życzenia. mimo iż się kupi nową część trzeba się na kombinować aby wszystko pasowało.

#3 Share krzsiek1312

krzsiek1312

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 21:19

Gdzie kupić oryginalne cepy i klepisko?? cześć , naprawiam z ojcem biziny, i z tego co się orientuję to nh licencje po sprzedawał , i same rzemiosło jest teraz, ale jak dla mnie to Wągrowiec robi dość solidnie , jak ostatnio kosz sitowy i wialnie od nich montowałem, to wszystko ok było ojciec sierdził że jak oryginał, to podejrzewam że klepisko też ok będzie, ale od nich nie montowałem, a co do sklepu to nie wiem ja jadę albo do wrześnie albo do Wągrowca i od producenta prosto. ;P

#4 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 693 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 21:23

Gdzie kupić oryginalne cepy i klepisko?? A kto ma wyprodukować te orginalne części skoro już dawno nie ma fabryki.... Podobnie jak do Ursusa są tylko kiepskiej(albo beznadziejnej) jakości zamienniki.

#5 Share rafaldci

rafaldci

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 19 czerwiec 2012 - 22:18

Gdzie kupić oryginalne cepy i klepisko?? Czy ktoś mial do czynienia z tym sklepem internetowym ??
http://sklep-rolnicz...lepisko(2,36218,).aspx

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4497 postów

Napisany 20 czerwiec 2012 - 21:39

Gdzie kupić oryginalne cepy i klepisko?? Link nie działa, Cepy z 4 lata temu kupiłem w Ciechanowie, a klepisko oferował mi sklep w Płońsku (ceny 2 do 3 razy większe niż standardowych) klepisko sobie odpuściłem ale cepy już będą 5 sezon chodziły i zużycie jest minimalne.

Pierwsze cepy ok. 10 lat później 2 kpl (tanie) ok. 5 lat i teraz kpl (droższy) 5 sezon.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#7 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3724 postów

Napisany 20 czerwiec 2012 - 22:00

Gdzie kupić oryginalne cepy i klepisko?? W agromie Kutno mieli cepy CNH, 3 razy droższe niż zwykłe dlatego długo leżały ale zostały już tylko 4 sztuki. Klepisko kupiłem z Wągrowca, wygląda jak oryginalne. Podobno w Wągrowcu robili trochę części na zlecenie CNH...

#8 Share agrotec

agrotec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 18 wrzesień 2012 - 09:00

Gdzie kupić oryginalne cepy i klepisko?? My produkujemy czesci na oryginalnej technlogii BIZONA FMŻ filia Żuromin od 20 lat ( właśćiciel były dyrektor FMŻ) www.agrotec.com.plDSC_6823m.jpg

#9 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 18 wrzesień 2012 - 11:09

Gdzie kupić oryginalne cepy i klepisko?? A ile u was kosztuje takie nowe klepisko, i czy można kupić u was bezpośrednio bez pośredników np. wysyłką przez kuriera?
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share adammaz

adammaz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 19 kwiecień 2013 - 21:07