Skocz do zawartości

Zdjęcie

Biegi Farmtrac 80 4WD

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share farmtraczek

farmtraczek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 19:45

Biegi Farmtrac 80 4WD witam piszę w sprawie biegów cięszko mi chodzą zarówno rewers jak i te drugie czy można je jakoś wyregulować, już próbowałem nie wiem czy tak dopracowali?. jak u was jest z tymi biegami??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Biegi Farmtrac 80 4WD Dzisiaj, 02:25
  •  

#2 Share pawlis804wd

pawlis804wd

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 20:27

Biegi Farmtrac 80 4WD U mnie wszystko leciutko chodzi. Na pewno się da to wyregulować, ale ja nie miałem takiej potrzeby wiec Ci nie pomogę. A może to wina sprzęgła? Moze ono źle wysprzęgla?

#3 Share Z7245

Z7245

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 20:56

Biegi Farmtrac 80 4WD Jak ci rewers ciężko chodzi to proponuje sprawdzić stan oleju w skrzyni, ile masz ten ciągnik ile mth bo jak masz dużo godzin przepracowanych to może być inna usterka

#4 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 19 czerwiec 2012 - 07:44

Biegi Farmtrac 80 4WD Można wyregulować REWERS tym cięgnem co idzie do zapadki rewersu Mieści to się po prawej stronie pod kabinom jak siedzisz w kabinie Odbezpieczasz zawleczkę i wyciągasz sworzeń i wykręcasz jeden lub dwa obroty i spinasz . Sprawdzasz a jeżeli chodzi o biegi to musisz być cierpliwy .

#5 Share farmtraczek

farmtraczek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 20 czerwiec 2012 - 06:55

Biegi Farmtrac 80 4WD no zobaczymy mechanik mi regulował sprzęgło ale oni tam najwięcej wiedzą.sprubuje jeszcze to regulować. ale do urzytkowników farmtraca 80 4WD biegi wam chadzą zupełnie bez oporu?:)

ja mam 1000mth:)

#6 Share gambler

gambler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 20 czerwiec 2012 - 07:33

Biegi Farmtrac 80 4WD choc ja mam 690 ale dlikatny opór musi byc synchronizator trzyma i nie pusci dopuki go nie przełamiesz tak samo redukujac
z duzej predkosci na mniejszy bieg synchronizator nie pozwoli zredukowac dopuki nie bedzie stosowna predkosc do odpowiedniego biegu....

#7 Share farmtraczek

farmtraczek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 20 czerwiec 2012 - 07:37

Biegi Farmtrac 80 4WD u mnie jak nie jest rozgrzany to spoko chodzą a jak już się rozgrzeje to cięrzko chodzą a jeszcze rewers

#8 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 21 czerwiec 2012 - 07:24

Biegi Farmtrac 80 4WD U mnie w 675 czasami jak się wrzuca biegi to czasami czuć opór lub wogule nie można wbić to wyprzęg-lam ras i wbijasz bez problemu .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1471 postów

Napisany 21 czerwiec 2012 - 07:57

Biegi Farmtrac 80 4WD Myślę że dobrze wyregulowane sprzęgło też coś ma do przełączania rewers biegów jeśli inne modele mają podobnie jak muj rozwiązane regulację i pracę sprzęgła to warto poregulować bo u mnie w nowym sprzęgło rozłączało ale nie było nic luzu na pedale jak zrobiłem luż minimalny to biegi ciezko a zwłaszcza rewers po włączeniu tył przud ciagnik czuc było że rusza kilka centymetrów jak znowu podkreciłem nie ruszał ale nie było luzu ,jest tam kilka miejsc do regulacji i aby był luz i rozłączało pedał musi się lekko podnieść

#10 Share pawelwlosty

pawelwlosty

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 21 czerwiec 2012 - 13:37

Biegi Farmtrac 80 4WD To musi być ten luz wkońcu czy nie bo ciężko zrozumieć ?
Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

#11 Share bartekputek

bartekputek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 22 czerwiec 2012 - 12:16

Biegi Farmtrac 80 4WD witam ja mam 675dt i biegi chodza ciasno ale diler twierdzi że sie rozchodzą. Mam przepracowane 57mh.i zaraz po przeglądzie zalapałem usterke gdy presowałem zaczol chałasowac WOM stoi już 21 dni w serwisie i nie wiadomon co jest. niby wyprodukowali 5 nowych w mrągowie gdzie jest ta sama usterka czyli wada fabryczna carraro. Przedstawiciele z mrągowa pojechali do włoch zeby rozwiązać ten problem. Tylko że ja cierpie bo nie mam traktora już prawie miesiac a nie wiadomo ile to jeszcze potrwa?!!!!!!! ma ktos jeszcze taki problem????

#12 Share pawlis804wd

pawlis804wd

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 23 czerwiec 2012 - 13:17

Biegi Farmtrac 80 4WD @brtekputek- Jeśli cięgnik jest na gwarancji, w dodatku zabrali ci go w sezonie, a jest ci bardzo potrzebny to dlaczego nie zapytasz o cięgnik zastępczy?

#13 Share farmtraczek

farmtraczek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 04 lipiec 2012 - 09:41

Biegi Farmtrac 80 4WD no oni by ci dali zastępczy <_<

#14 Share bartekputek

bartekputek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 04 lipiec 2012 - 17:02

Biegi Farmtrac 80 4WD no wlaśnie koledzy wiecic jak dzalają serwisy!!!! wyszło na to że byla wada fabryczna i zmieniają mi cało skrzynie i tył niby na piątek będzie gotowy (PO 34 DNIACH) a najwięcej winy mieli w fabryce w mrągowie a nie diler. Mam tylko nadzieje że bedzie tera wszystko oki. Moich 6 znajomych ma takie traktory rożne modele i nie nażekają.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share farmtraczek

farmtraczek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 17:33