Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozrzutnik metal fach N267 jako przyczepa do zboża ?

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share arek1990

arek1990

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 19:06

Rozrzutnik metal fach N267 jako przyczepa do zboża ? Czy uważacie ze da sie za pomocą łańcuchów tego rozrzutnika SPRAWNIE wyrzucać zboze oczywiscie po zdjeciu adaptera?

może ktos juz to praktykuje
z góry dziekuje za informacje
pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozrzutnik metal fach N267 jako przyczepa do zboża ? Dzisiaj, 10:56
  •  

#2 Share danieloz22

danieloz22

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 20:10

Rozrzutnik metal fach N267 jako przyczepa do zboża ? Ja uważam że zboże nim wyładujesz dość sprawnie, gorsza sprawa ze szczelnością rozrzutnika. 2/3 przyczepy zsypie ci się po otwarciu zasuwy, a reszta powoli na łańcuchach zejdzie.

#3 Share rolnik9595

rolnik9595

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 111 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 20:39

Rozrzutnik metal fach N267 jako przyczepa do zboża ? Ja w tamtym roku woziłem zboże rozrzutnikiem i szło to bardzo fajnie ;p Zamiast adapteru założyliśmy burte

#4 Share arek1990

arek1990

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 20:52

Rozrzutnik metal fach N267 jako przyczepa do zboża ? uwazam ze szczelnosć też nie bedzie problemem . aczkolwiek planuje w te zniwa pierwszy raz własnie zboże wozić tym rozrzutnikiem .
dzięki za info;)
rolnik 9595 a jakim rozrzutnikiem woziłes;>

Edytowany przez arek1990, 19 czerwiec 2012 - 06:46.

#5 Share niki24

niki24

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 21:13

Rozrzutnik metal fach N267 jako przyczepa do zboża ? ja woziłem metal-fachem.klapa jest szczelna ale z przodu trzeba uszczelniać no i z tyłu zrobiłem przystawkę zwężającą do zasypu ale szło ładnie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share ZetorekClasic

ZetorekClasic

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 21:27

Rozrzutnik metal fach N267 jako przyczepa do zboża ? sąsiad też wozi rozrzutnikiem metal fach i bardzo sobie chwali to robotę :D

#7 Share arek1990

arek1990

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 19 czerwiec 2012 - 06:36

Rozrzutnik metal fach N267 jako przyczepa do zboża ? niki jesli choodzi o uszczelnienie z przodu to masz na mysli tam gddzie tasmy wychodzą czy tą siatke na górze;>>

#8 Share Marcin1997

Marcin1997

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    Hodowla bydła
    Muzyka
    Siłownia

Napisany 19 czerwiec 2012 - 16:37

Rozrzutnik metal fach N267 jako przyczepa do zboża ? ja swoim tytanem 10 woziłem z adapterem i było git.. trochę go uszczelniłem i nie woziłem tyle razy przyczepą zboza..

#9 Share fordtw15

fordtw15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 08 listopad 2012 - 19:24

Rozrzutnik metal fach N267 jako przyczepa do zboża ? ja też wożę zboże tym rozrzutnikiem i idzie elegancko. Dodam że nawet nie zdejmowałem adaptera, niema takiej potrzeby a jeżeli chodzi o uszczelnienie to na pewno na ta krate z przodu trzeba coś zamontować, ja dałem płyte. Jeszcze z przodu trzeba uszczelnić z lewej i prawej strony nie tu gdzie łańcuchy wychodzą bo jest guma a nieco wyżej jak jest burta skośna w środki i łączy się z zewnetrzymi bocznymi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share gumaa87

gumaa87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów
  • Zainteresowania:Pożarnictwo, Sport pożarniczy, Handball, Siatkówka, Hazard-czyt. Poker, Film, Książki-tematyka II wojna światowa, Informatyka

Napisany 28 listopad 2012 - 09:55

Rozrzutnik metal fach N267 jako przyczepa do zboża ? Ten rozrzutnik bardzo dobrze sprawuje się w transporcie. Z powodzeniem można wozić zboże. Swoim, w tym sezonie woziłem już wszystko, zboże, kukurydze na kiszonkę, wysłotki, nawet liście buraczane. Ostatnio nawet wapno. Tak więc maszyna wielozadaniowa, i świetnie sprawuje się przy transporcie, chociażby zboża, jak w temacie.