Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cena pompa Hardi

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share filip524

filip524

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów
  • Zainteresowania:Interesuje się rolnictwem

Napisany 17 czerwiec 2012 - 21:36

Cena pompa Hardi Mam pytanie za jaką cenę można wystawić na aukcji pompę Hardi 6 membranową . Pochodzi ona z 800 litrowego opryskiwacza . Nie jest nigdzie pęknięta , ani 2 raz malowana . Niestety nie wytwarza ciśnienia . Ma popsute 4 membrany (spękane), a zaworki zwrotne nie mam pojęcia w jakim są stanie . Proszę o szybką odpowiedź . A jeżeli byłby ktoś zainteresowany kupnem to proszę o kontakt na PW lub forum B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Cena pompa Hardi Dzisiaj, 02:11
  •  

#2 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 10:46

Cena pompa Hardi Myślę,że w przedziale 1000zł powinno się udać sprzedać ,choć zależy jaki wydatek cieczy ma ,pewnie 114l/min??? Części do takiej pompy nie należą do tanich i jeszcze robota ...
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#3 Share redek

redek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 12:33

Cena pompa Hardi Nowa włoska pompa 125l/min kosztuje 1600zł, nie wiem kto mógłby dać 1000 za starą i niedziałającą.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share filip524

filip524

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 20:37

Cena pompa Hardi @redek
To ile powinienem chcieć za tą pompę ?
Tu jest bardzo podobna , a nie wiem czy bym nie powiedział że taka sam z tym wyjątkiem że jest nowa i sprawna :)
http://www.wsp.czest...nia/50879-.html

Edytowany przez filip524, 18 czerwiec 2012 - 20:45.

#5 Share redek

redek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 20:53

Cena pompa Hardi Pompa o wydajności 276l/min do 800 litrowego opryskiwacza ??
Nie wiem ile masz wołać za pompę, wiem, że jakby popsuła mi się pompa Hardiego zmieniłbym ją na nową włoską.

#6 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 19 czerwiec 2012 - 06:13

Cena pompa Hardi

Pompa o wydajności 276l/min do 800 litrowego opryskiwacza ??
Nie wiem ile masz wołać za pompę, wiem, że jakby popsuła mi się pompa Hardiego zmieniłbym ją na nową włoską.

Nowa włoska,to się nadaje do opryskiwacza plecakowego i nie porównuj jej do włoskich pomp dla Hardiego bo to dwie różne historie... 276l to trochę dużo kolega w Hardim 24 m belki ma 314 chyba.Ale jakby nie było to taka pompa do zawieszanego Hradiego stoi około 6000-7000 tysia....
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#7 Share Alio

Alio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Zainteresowania:Automatyka, rolnictwo, inne

Napisany 19 czerwiec 2012 - 16:03

Cena pompa Hardi Podobną popmpę mam w swoim Hardim. Mój to zabytek, ale wszystko wyremontowałem i od 5 lat chodzi bez zarzutów. Jeśli chodzi o ceny części do takich pomp to mogę podać orientacyjne. W swojej musiałem wiele wymienić. Membrana niecałem 200 zł sztuka. Ja musiałem wymienić wszystkie 6. Jeden zaworek ok 100 zł - ja na szczęście musiałem wymienić tylko 2 z 12. Łożyska pasują typowe. Idzie 4 sztuki to za lepsze zapłaci się koło 200 zł a takie przeciętne i poniżej 100 za komplet. Trzeba też wliczyć prawie pewne tulejowanie miejsc na łożyska. Mnie remont wyniósł ok 1500 zł ale pompa rewelacja. równe ciśnienie, duża wydajność. Bez żadnych problemów wystarcza do moich 24m. Jako plus chyba trzeba zaliczyć brak oleju w pompie. Wystarczy 2-3 razy w sezonie troszkę towotu wtłoczyć i pracuje pięknie.
Pomogłem choć trochę? Wciśnij zieloną strzałkę. To nic nie kosztuje....
Wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania....

#8 Share filip524

filip524

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 20 czerwiec 2012 - 19:43

Cena pompa Hardi Pompa to model jeżeli dobrze pamiętam 361 tak napisał ktoś na jednej z głowic . Opryskiwacz był kupiony osobno i pompa też od tej samej osoby. W zasadzie nie wiadomo czy jest od tego Hardiego , choć właściel właśnie twierdził że od niego . Jeszcze raz proszę o wycenę > może w najbliższym czasie wrzucę zdjęcia :) z góry dzięki :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share ursus55

ursus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 29 czerwiec 2012 - 06:56

Cena pompa Hardi Cały urok Hardiego nic specjalnego a ceny jakby były ze złota, najgorsze że rolnik kupując taki opryskiwacz nie myśli o cenach części do niego a są one kolosalne w porównaniu chociażby "cometem, bądź anovi reverberi" a to już nie są wcale tanie firmy, oczywiście dobre jakościowo.

#10 Share slawek1338

slawek1338

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 07 lipiec 2012 - 07:22

Cena pompa Hardi witam jestem zainteresowany pompą którą pan posiada proszę o kontakt pozdrawiam

#11 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 31 sierpień 2012 - 18:26

Cena pompa Hardi witam posiadam podbną pompe w swoim Hardim i mam pytanie czy takie pompy podołają z nawozem płynnym RSM i czy wogóle do takich nawozów się nadają. z góry dzięuje za odpowiedź
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#12 Share Alio

Alio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 31 sierpień 2012 - 21:04

Cena pompa Hardi Ja swoim z taką pompą już rozlewalem kilka razy i nie było żannych problemów,

#13 Share Mateush

Mateush

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 211 postów

Napisany 02 wrzesień 2012 - 00:37

Cena pompa Hardi a opryskiwacz Twój ma elektrozawory? jakie ciśnienie ustawiasz?
sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

#14 Share Alio

Alio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 02 wrzesień 2012 - 08:57

Cena pompa Hardi U mnie nie ma oryginalnego rozdzielacza. Tzn gdzieś leży, ale nie nadaje się do użytku, może jedynie na części. Wcześniej miałem zwykły prosty rozdzielacz za 150 zł 6 sekcji. W tym roku kupiłem częściowo elektryczny rozdzielacz z mescompu. Zamykanie sekcji jest ręczne a reszta elektryczna. I w starym i w nowym nie było żadnych problemów z RSM.
Co do Ciśnienia ro oczywiście zależy ono od tego ile chcę wylać na ha i od tego jakie kryzy założę. Mam oczywiście komplet kołpaków z kryzami do rozlewu RSM i wtedy korzystam z tabeli np takiej:http://bott.com.pl/a...wych do RSM.pdf
Mam też znajomego, który z dobrym efektem rozlewa RSM zwykłymi rozpylaczami płaskostrumieniowymi ale nie wiem jakie stosuje ciśnienia.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share hagkna

hagkna

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 26 marzec 2013 - 17:17

Cena pompa Hardi Pompy Hardi radzą sobie doskonale z RSM. Jedyne o czym trzeba pamiętać to filtracja czyli na wężu ssawnym przez który pobierany jest RSM musi być zamontowany filtr. W przypadku braku jeśli RSM jest skrystalizowany może uszkodzić pokrywy zaworowo-membranowe. Części Hardi: www.nad-rol.pl

Dodaj odpowiedź