Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nóż odcinający siatkę w prasie uni DF 1,8dd

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Kulik

Kulik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,wymyślanie wynalazków i udoskonaleń maszyn,KPK Kumurun team

Napisany 17 czerwiec 2012 - 21:14

Nóż odcinający siatkę w prasie uni DF 1,8dd Jak w łatwy sposób naostrzyć/ewentualnie wyjąć nóż w prasie belującej uni famarol DF1.8dd ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nóż odcinający siatkę w prasie uni DF 1,8dd Dzisiaj, 23:10
  •  

#2 Share norek007

norek007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów
  • Zainteresowania:http://www.youtube.com/user/norekbam007/

Napisany 19 czerwiec 2012 - 15:18

Nóż odcinający siatkę w prasie uni DF 1,8dd Mam tę prasę w tamtym roku zdejmowałem, powiem ci tylko musiał bym luknąć, napisze ci w komętarzach pod wieczór

sory ja mam starszy model prasy, ale kaurat bedzie to samo, bo ostanio oglądałem tę prase...

#3 Share Kulik

Kulik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,wymyślanie wynalazków i udoskonaleń maszyn,KPK Kumurun team

Napisany 22 czerwiec 2012 - 21:35

Nóż odcinający siatkę w prasie uni DF 1,8dd @norek007 będę bardzo wdzięczny za informacje jak do tego noża się dobrać :mellow:

#4 Share Kulik

Kulik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 05 czerwiec 2013 - 11:45

Nóż odcinający siatkę w prasie uni DF 1,8dd naprawdę nikt nie wie jak naostrzyć ten nóż ?? <_<

#5 Share lukasz56612

lukasz56612

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 06 czerwiec 2013 - 22:58

Nóż odcinający siatkę w prasie uni DF 1,8dd Niby do tego noża jest dojście od schowka na sznurek, ale ostatnio zdejmowałem te klapy, to rzeczywiście, do noża ciężko jest się dostać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Kulik

Kulik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 08 czerwiec 2013 - 21:43

Nóż odcinający siatkę w prasie uni DF 1,8dd dojście jest bardzo kiepskie jedynie co to go właśnie widać przez schowek na sznurek,ale i tak go się nie wyjmie bo blacha jest z całości :unsure:, a ty lukasz56612 odkręciłeś/wyjełeś tą blachę służącą jako schowek na sznurek ?? i wtedy odkręciłeś nóż ?

#7 Share lukasz56612

lukasz56612

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 10 czerwiec 2013 - 00:55

Nóż odcinający siatkę w prasie uni DF 1,8dd Nie, narazie wogóle nie wyciągałem tego noża, ani go nie ostrzyłem. Zdjąłem tylko te ciemne boczne blachy w schowku na sznurek i zajrzałem do środka, jak to wygląda (podobnie jak ty).

#8 Share Kulik

Kulik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 10 czerwiec 2013 - 09:01

Nóż odcinający siatkę w prasie uni DF 1,8dd <_< chyba będę musiał odkręcić tą blachę na sznurek jeżeli to by nie było czasochłonne :unsure: bo wogóle nie obcina siatki :(

#9 Share zulus

zulus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 17 czerwiec 2013 - 05:27

Nóż odcinający siatkę w prasie uni DF 1,8dd noża się nie ostrzy jest to tępy kawał stali ucina na zasadzie uderzenia młotkiem, ta prasa jest wrażliwa na śmieci wyczyść koło noża i utnie jak ta lala

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share kruger2005

kruger2005

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 04 maj 2014 - 21:31

Nóż odcinający siatkę w prasie uni DF 1,8dd Witam. czy na pewno nie ostrzy się tego noża?????