Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile w waszej okolicy jest dużo kombajnów i czy macie dużą konkurencje ?

19 odpowiedzi na ten temat

#1 Share triplehhh

triplehhh

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Zainteresowania:wrestling pływanie koty chiny japonia muzyka kościelna

Napisany 17 czerwiec 2012 - 17:13

Ile w waszej okolicy jest dużo kombajnów i czy macie dużą konkurencje ? Ja że mam stałą pracę to okropnie w żniwa jest ciężko pojechać na wszystkie usługi. Ludzie dużo zamawiają bo jest kupa takich co mają po 3 hektary i chcą kosić. U mnie w okolicy jest 10 kombajnów z czego 7 regularnie jeździ na usługi.
Fani Wrestlingu czyli WWE i TNA pisać na priv. !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile w waszej okolicy jest dużo kombajnów i czy macie dużą konkurencje ? Dzisiaj, 03:20
  •  

#2 Share leonardo111

leonardo111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 17:48

Ile w waszej okolicy jest dużo kombajnów i czy macie dużą konkurencje ? U mnie we wsi są dwa bizony mój i jeszcze jeden Z050 i kilka starych małych classów ten Z056 wykosi całą wieś ja nie kosze usługowo ( i tak nie mam komu)

#3 Share damian1166

damian1166

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 17:51

Ile w waszej okolicy jest dużo kombajnów i czy macie dużą konkurencje ? U nas kombajnów jest sporo ale na usługi wszyscy przeważnie nas wołają. Siedzimy w tym już długo i dobrze nam to idzie to nas co roku proszą i nigdy nie odmawiam prawie, chyba że swoje do młócenia bo też jest sporo. Cena nie jest wysoka a i tak kombajn( Bizon ZO-56 Super) zarabia w 1(każdym, co roku)sezonie więcej niż jest wart :) Konkurencji wielkiej więc nie ma ale ludzie wybierają tych , którzy im pasują ja się przecież nie pcham ;)

Edytowany przez damian1166, 17 czerwiec 2012 - 17:55.

#4 Share lukasz1995

lukasz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,maszyny rolnicze

Napisany 17 czerwiec 2012 - 17:53

Ile w waszej okolicy jest dużo kombajnów i czy macie dużą konkurencje ? u mnie we wsi jest z 7 kombajnów z czego 2 to takie małe ,wiec konkurencja troche jest ,u mnie jezdzi na uslugi z 4 kombajny ,ale w następnej wsi są tylko trzy kombajny z czego 1 kosi tylko sobie ,wiec jeżdze tam również troche zarobić .Jeden z trzech kombajnów się już troche sypie bo stoi pod chmurka wiec dlugo nie pokosi .

#5 Share tommy83

tommy83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 17 czerwiec 2012 - 18:00

Ile w waszej okolicy jest dużo kombajnów i czy macie dużą konkurencje ? U mnie we wsi jest 5 kombajnów w tym dwa bizony po jednym John deere laverda i class zawsze korzystałem z usług było dobrze do zeszłego roku pogoda marna i czasowa biegaj od kombajnu do kombajnu wnerwiłem się i kupiłem swój mały ale tylko na swój użytek,zobaczymy czy na tym wyjdę?

#6 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne Rolnictwo

Napisany 17 czerwiec 2012 - 18:52

Ile w waszej okolicy jest dużo kombajnów i czy macie dużą konkurencje ? U mnie we wsi jest 6 kombajnów ale tylko jeden na usługi tak to każdy dla siebie ale z okolicznych wsi są do wynajęcia

#7 Share robert983

robert983

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 384 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 18:55

Ile w waszej okolicy jest dużo kombajnów i czy macie dużą konkurencje ? Kolego tommy82 [wyjdziesz wyjdziesz] jeśli tylko dobrze wszystko przejrzałeś to swoje wykosisz i jeszcze zarobisz,Święci garnków nie lepią kosić się nauczysz tak jak ja w zeszłym sezonie,Pozdrawiam i życzę bezawaryjnych i pogodnych żniw.

#8 Share Marcin1515

Marcin1515

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:Muzyka. Rolnictwo. itp

Napisany 17 czerwiec 2012 - 18:58

Ile w waszej okolicy jest dużo kombajnów i czy macie dużą konkurencje ? W mojej wsi jest 5 kombajnow. 3 bizony . 1 john deere i 1 claas. Na uslugi chodzi 3 kombajny.

#9 Share ovi

ovi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 17 czerwiec 2012 - 19:00

Ile w waszej okolicy jest dużo kombajnów i czy macie dużą konkurencje ? u mnie w okolicy jest około jest 2 bizony super 4 rekordy , class dominator 116 i class dominator 218 mega i obrabiają w 3 wioskach 800ha z czego classy pewnie połowe z tego.

#10 Share Michal97rolnik

Michal97rolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Zainteresowania:Różne różniste

Napisany 17 czerwiec 2012 - 19:11

Ile w waszej okolicy jest dużo kombajnów i czy macie dużą konkurencje ? we wsi jest 12 kombajnów ale ja nie przepadam za usługami choć co roku znajdzie się kilka osób do koszenia a konkurencji nie ma bo nikt się nie pcha w usługi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ile w waszej okolicy jest dużo kombajnów i czy macie dużą konkurencje ? Dzisiaj, 03:20
  •  

#11 Share tommy83

tommy83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 17 czerwiec 2012 - 19:14

Ile w waszej okolicy jest dużo kombajnów i czy macie dużą konkurencje ? Dzięki robert983 fakt najważniejsza pogoda jak na razie słabo wczoraj jakoś się udało 50 bel zabrałem w dole działki stała woda a w nocy padało jutro to bym nie wjechał siano też nie najlepszej jakości

#12 Share dawid0605

dawid0605

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 19:29

Ile w waszej okolicy jest dużo kombajnów i czy macie dużą konkurencje ? U mnie we wsi jest 17 kombajnów z czego 11 to Bizony :) i tylko 2 bizony śmigają na usługach pozostałe tylko u siebie ale nie ma sie co dziwić skoro w sąsiedniej wsi jest firma usługowa która posiada 12-14 nowoczesnych kombajnów...

#13 Share mathewc385

mathewc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 20:33

Ile w waszej okolicy jest dużo kombajnów i czy macie dużą konkurencje ? U mnie na wsi jest okolo 40 gospodarstw i jest 4 bizony, 6 john deerow, 4 classy, 2 MF, 3 fahry i jeden ktorego nazwy nie znam, czyli jak mozna latwo wyliczyc w co drugim gospodarstwie jest kombajn wiec o uslugach nawet nie ma co mowic. W tej chwili to najwiecej na uskugach chodzi john deere 985 ale sie ludziom nie dziwie bo zapie.... rowno:D

#14 Share mtzuser

mtzuser

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 20:35

Ile w waszej okolicy jest dużo kombajnów i czy macie dużą konkurencje ? u nas we wsi są 6 bizonów suprów 2 rekordy 1 john dere 2 clasy 98
KPK Komurun Team

#15 Share TheMariko12

TheMariko12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja (CC,SC) i wszystkie odmiany sportowych aut
    Lakiernictwo

Napisany 17 czerwiec 2012 - 20:35

Ile w waszej okolicy jest dużo kombajnów i czy macie dużą konkurencje ? U mnie we wsi jest tylko 1 bizon ;/ Ceni się dosyć wysoko ponad 300 zł z tej racji że nie ma konkurencji ;[ Niestety każdy go wynajmuje, a czasem jak się coś w nim posypie to trzeba czekać kilka dni ...
W sąsiędniej wsi jest kilka bizonów z czego same bizony i classy

Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

Sprzedam

NOWE CZĘŚCI DO URSUSÓW 360/355/4011/330 Z PRL , PISAĆ NA PW

#16 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3454 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 17 czerwiec 2012 - 20:46

Ile w waszej okolicy jest dużo kombajnów i czy macie dużą konkurencje ?

U nas kombajnów jest sporo ale na usługi wszyscy przeważnie nas wołają. Siedzimy w tym już długo i dobrze nam to idzie to nas co roku proszą i nigdy nie odmawiam prawie, chyba że swoje do młócenia bo też jest sporo. Cena nie jest wysoka a i tak kombajn( Bizon ZO-56 Super) zarabia w 1(każdym, co roku)sezonie więcej niż jest wart :) Konkurencji wielkiej więc nie ma ale ludzie wybierają tych , którzy im pasują ja się przecież nie pcham ;)

To jakoś niewiele wart ten twój kombajn skoro zarabia więcej niż jest warty :P
W moich stronach w promieniu 5 km jest chyba z 18 kombajnów [1 mały MF a reszta bizony] to nie ma problemu z koszeniem

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#17 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze :D

Napisany 17 czerwiec 2012 - 20:49

Ile w waszej okolicy jest dużo kombajnów i czy macie dużą konkurencje ? u mnie wprawie co drugim domu jest kombajn więc usługi są prawe że nie możliwe

#18 Share gadek5228

gadek5228

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Zainteresowania:Ogólnie rolnictwo :D Nagrywanie i montaż filmów na YT. Rolnictwo jest moją pasją,którą chcę ciągle rozwijać ;) Strona Agrofoto.pl pozwala mi na to. Dziękuję:)

Napisany 18 czerwiec 2012 - 15:07

Ile w waszej okolicy jest dużo kombajnów i czy macie dużą konkurencje ? W mojej wsi są aby 2 bizony i mój Fahr. Natomiast w sąsiednich wsiach jest dużo kombajnów, więc usługa się trafi ale to naprawde w znikomych ilościach.

#19 Share dawid109

dawid109

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:piłka nożna ,rowery.

Napisany 07 lipiec 2012 - 18:18

Ile w waszej okolicy jest dużo kombajnów i czy macie dużą konkurencje ? u mnie na wsi jest 12 kombajnów . ale ja wyjezdzam na usługi na inna wies na której jest tylko jeden kombajn rekord. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share konrad004

konrad004

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo militaria motoryzacja off-road stare polskie samochody

Napisany 21 kwiecień 2013 - 22:08

Ile w waszej okolicy jest dużo kombajnów i czy macie dużą konkurencje ? u mnie jest 5 kombajnów 2 zo 56 2 forschnity i mój rekord na usługi jeżdżę ja jak dam radę bo sam mam dużo kosić
ale niedaleko wsi gościu ma 2 nowe NH to on też jeździ ale rzadko
Valtra-Power Partner