Wyndkorz

strajk 2012

Polecane posty

Napisz tutaj przeciwko czemu oni protestują to przekaże dalej. Bo niby są te protesty cały czas, ale o co chodzi to ja nie wiem.


Zaufaj mi, jestem inżynierem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Zapewne przeciwko złaj sytuacji w rolnictwie rozumianej jako całokształt wszystkich wydarzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsame1    8

Jestem naprawde pełen podziwu dla organizatorów tego strajku,Panowie tak trzymac,zawsze bede popierac takie akcje

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

Można tak protestowac do usranej śmierci lub do czasu az się ropa skończy - zależy co szybciej nastąpi. Jest wolny rynek i od kopa nikt ceny na np mleczko nie podniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kartofelz    3

Przyjeżdżając z szambiarą pełną "gówna" (dla jednych to gówno, dla innych nawóz, a w ekologii to chyba jeden z wielu możliwych nawozów) - niechcący ją wylewając, można rzec: "Niestety wypadek przy pracy, hydraulika wysiadła".

 

Pzdr.

 

A i jeszcze dodam mnie to wk....... AN z Leszcza. Składka zdrowotna: bo oczywiście znowu k.... płaciłem jak mnie coś do oka wpadło przy szlifowaniu (płaciłem przed wejściem w życie składki zdrowotnej - płacę i teraz - więc po kiego h.... ta składka zdrowotna). A kiego h.... zalewają mnie teraz pismami z ARiMR, że cofnięta decyzja za 2009r, za 2010r? A po kiego h..... ewidencja bydła świń czy czego tam jeszcze, jak ja wszystko ewidencjonuje VAT. A po kiego h..... potrzebny mi atest z opryskiwacza i ŚOR - w moim interesie jest abym dbał o swój budżet racjonalnie wykorzystując ŚOR. Pytań jest wiele..... władza to d*pa, którą wszyscy liżą.

Edytowano przez kartofelz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekjsp    8

Przed żniwami jest planowany najazd na warszawę przesyłajcie tą informacje dalej musi nas być jak najwięcej <_<


KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas oczekuje na odpowiedz, bo widzę, ze każdy pisze, ze super happy i w ogóle, ale przeciwko czemu to chyba nikt nie wie...


Zaufaj mi, jestem inżynierem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekjsp    8

Franek pojechali by pokazać traktory w gazetach i tv.

 

tak masz racje pojechali sie pochwalić nie swoim sprzetem tylko własnościom banku... <_< ;[


KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

Przed żniwami jest planowany najazd na warszawę przesyłajcie tą informacje dalej musi nas być jak najwięcej <_<

 

kiedy to dokładnie będzie ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekjsp    8

dokładnego dnia nie znam ale jak bęe coś wiedział to dam tutaj znac ;)


KPK Kumurun Team -Sekcja Organizcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj