Skocz do zawartości

Zdjęcie

finansowanie fabryczne

32 odpowiedzi na ten temat

#21 Share fafik1979

fafik1979

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 20 marzec 2012 - 22:53

finansowanie fabryczne Ludzie z całym szacunkiem jeśli kolo ma w nazwie użytkownika *Simens* to wzywam wszystkich bogobojnych, wojowników o wolność, nie dajcie się wkręcić, ostatnio dzwonił do mnie użytkownik forum i mu jakiś ziom z simansa wyliczył raty na zasadzie marża nad LIBOR +8%, faktycznie lekko taniej niż w PLN - póki co jest ok ale jak coś to ludzie będziecie płakać tak jak ci co pobrali maszyny w jenach !!! Rolnicy zapomnijcie o CHF i ściemie o 3%. No chyba że lubicie ryzyko bo każdy z was będzie się budził rano i modlił żeby kurs lub stopy nie poszły w górę :) Pamiętajcie o 3% możecie pomarzyć chyba że kredyt jest dofinansowany przez ARIMR !

http://www.zetor.pl/finansowanie czy to co pisze tutaj to jest prawda???

Kolego owszem prawda. Tylko tam nikt nie pisze jaka jest stopa % :) dzisiaj nikt ci nie poda prawdziwych % chyba nawet BS. biznes jest biznes kieruj się rozumem. Ze*to* Fi* w miarę opłacalne jedynie na 3 L@ta a i tam oko#o 9% RRSO.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
finansowanie fabryczne Dzisiaj, 17:44
  •  

#22 Share ZETOREK135

ZETOREK135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Zainteresowania:Straż Pożarna;Rolnictwo

Napisany 25 kwiecień 2012 - 11:20

finansowanie fabryczne A Massey Ferguson ma finansowanie fabryczne ????

#23 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 10 styczeń 2013 - 23:20

finansowanie fabryczne Korzystał Ktoś z finansowania AGCCO? jeśli tak to niech się podzieli spostrzeżeniami, bym był wdzięczny.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share fafik1979

fafik1979

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 07:18

finansowanie fabryczne finansowanie fabryczne AGCCO w polszy to o ile się nie mylę to DeLage Landen. Musisz porównać z innymi bo tak to ciężko powiedzieć

#25 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 10:49

finansowanie fabryczne Powiem tak, mam ofertę która wygląda następująco: wariant na 5 lat zero wkładu własnego zwrot Vat i 50% z Agencji.
Pożyczam 492 492 zł kwota brutto. raty pół roczne oprocentowanie jest zapisane jako 6,01%
suma odsetek wynosi 46 277 zł.
zwroty oczywiście od razu wpływają na konto kredytu.

Edytowany przez janusz20, 11 styczeń 2013 - 11:49.

#26 Share wiesko

wiesko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 564 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 23:27

finansowanie fabryczne Oni finansuja Simensem chyba. Na forum jest temat o ich finansowaniu. Male oprocentowanie wyszlo przy tej ofercie. Mi jak DeLage Landen robilo oferte finansowania NH to kredyt z banku wyszedl ciut taniej nawet z oplatami i prowizjami.

#27 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów

Napisany 12 styczeń 2013 - 00:31

finansowanie fabryczne Sprawdziłem wielu kredytodawców no i oni wychodzą najkorzystniej, w poniedziałek mam mieć jeszcze spotkanie z PKO zobaczę co dadzą, powiedziałem od razużę muszą mi dać ofertę lepszą od Delagelande bo bez lepszej nie maja co przyjeżdżać.
Na przykład EFL startował z 12% w okresie całego kredytowania zszedł do 10% dalej nie cisnołem bo na dzień dobry delagelande dało około 9%.
I tak sie zastanawiam czy nie ma w tym jakiejś świni ukrytej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share wiesko

wiesko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 564 postów

Napisany 12 styczeń 2013 - 23:21

finansowanie fabryczne DeLage ogolnie to jest to samo co BGZ jeden obcy kapital wiec jezeli masz przypadkowo konto na gospodarstwo w tym banku to ciut lepiej wychodzi bank.

#29 Share herbpio

herbpio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 27 listopad 2013 - 22:11

finansowanie fabryczne Witam, może mi ktoś wyjaśnić jak to jest z kupnem cięgnika na kredyt? Czy zwrócony vat musi wpłynąć na konto kredytu? Czy mogę te pieniądze zainwestować w coś innego? Jeszcze nigdy nie kupowałem nowego ciągnika na kredyt, chciałbym za zwrócony vat przerobić stodołę na magazyn. Dodam że interesuje mnie ciągnik zetor.

#30 Share henio2

henio2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 502 postów

Napisany 28 listopad 2013 - 19:39

finansowanie fabryczne Nie VAT wróci do Ciebie i możesz wydać na co chcesz

#31 Share Darek578

Darek578

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 29 listopad 2013 - 14:41

finansowanie fabryczne Więc tak w tym roku zkorzystałem z działania 126 przywracanie potencjału i kupowałem claasa i inne maszyny do sadu. Finansowanie w Claasie, cały zwrot i vat zostały przelane na konto banku. Ale to była moja decyzja czas od wziecia kredytu do zwrotu bez odsetek bardzo ważne przy dużym kredycie ale też spłaty roczne wiec to może dlatego. Bez prowizji w innych bankach nawet spółdzielczych od 8do 10tyś więc uważam że kredyt wyszedł u nich najlepiej. Na pozostałe maszyny oprócz ciagnika troche większe odsetki. Ale agencja zwróciła i wszystko jest ok moge polecić, chociaż kiedyś podobno kredytów udzielał nie Claas tylko Paribas i wtedy było troche gorzej.

#32 Share Antekpirat

Antekpirat

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 02 październik 2014 - 14:38

finansowanie fabryczne jak finansowanie z masseya ktos bral
Jak to wyglada

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#33 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 29 marzec 2016 - 20:01

finansowanie fabryczne Ma ktoś doświadczenie z finansowaniem fabrycznym na ciągnik?
Czy oprócz Kuboty jakaś firma daje całkowicie darmowe finansowanie zakupu ciągnika? Bo z tego co się orientowałem to w Kubocie jedyny koszt to obowiązkowe ubezpieczenie AC.