Skocz do zawartości

Zdjęcie

wskaźnik paliwa

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share damian95

damian95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 18:26

wskaźnik paliwa To tak mam problem ze wskaźnikiem poziomu paliwa w ciągniku zetor 7211. Sprawa wygląda tak chce sprawdzić czy wskaźnik jest dobry ponieważ caly czas wskazuje maksimum gdy włącze stacyjke. Odczepiłem kable od pływaka i także tak wskazuje więc zacięcie pływaka można wyeliminować. I teraz tak do wskaźnika dochodzą 3 kable i teraz jak to sprawdzić który kabel to zawsze - który zawsze plus a który poziom. chce podłączyć na "krótko" i sprawdzić czy wskaźnik nie jest zepsuty. Pozdrawiam i liczę na pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wskaźnik paliwa Dzisiaj, 12:19
  •  

#2 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 15:22

wskaźnik paliwa duzo komplikacji to nie ma, szary to przewaznie masa a reszte przelozyc to chyba nie problem.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#3 Share damian95

damian95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 21:29

wskaźnik paliwa No tak tylko nie wiem dlaczego jeśli podłącze pod masę styk od masy a we wskaźniku mam 3 styki wezmę kabel plusowy zetknę do jednego wskazuje od razu mak. wezmę do drugiego też od razu mak. Więc jak sprawdzić ten wskaźnik?? A góry dzięki za pomoc

#4 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 22:01

wskaźnik paliwa bo masz w kontrolce zle podpiete.

#5 Share damian95

damian95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 18 czerwiec 2012 - 13:45

wskaźnik paliwa Tak tylko że ja podpinałem pod sam wskaźnik więc chyba coś w środku zepsute. :( nie wiem coś mi się wydaje że bez kupna nowego wskaźnika się nie obejdzie

#6 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 20 czerwiec 2012 - 22:11

wskaźnik paliwa tylko od razu w sklepie od razu powiedz ze go za chwile zwrocisz jak sie przekonasz ze nowy jest tez zepsuty-mialem tak ostatnio z kuzynem niepotrzebnie przejechal ze 200 km bo nie sluchal starszych. jak jutro bedzie lalo to ci sprawdze co i jak jest podpiete.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Sollter

Sollter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 27 czerwiec 2012 - 10:21

wskaźnik paliwa

tylko od razu w sklepie od razu powiedz ze go za chwile zwrocisz jak sie przekonasz ze nowy jest tez zepsuty-mialem tak ostatnio z kuzynem niepotrzebnie przejechal ze 200 km bo nie sluchal starszych. jak jutro bedzie lalo to ci sprawdze co i jak jest podpiete.

Nie koniecznie Panowie. To samo mam już od dawna, tego naprawić sie nieda trzeba nowy pływak kupić.
najlepij wyjąć pływak z zbiornika i przy podpiętych przewodach ruszac góra duł czy wskazówka będzie chodziła na desce.

#8 Share damian95

damian95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów

Napisany 28 czerwiec 2012 - 18:28

wskaźnik paliwa Tak tylko dlaczego jeśli odłącze kable od pływaka to dalej wskazuje maksymalnie.??

#9 Share HondaMtx

HondaMtx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Lokalizacja:Sieradzice, gmina Kazimierza Wielka, woj Swietokrzyskie
  • Zainteresowania:rolnictwo, off-road, motoryzacja, motocross

Napisany 28 czerwiec 2012 - 18:31

wskaźnik paliwa albo Ci się wskaźnik zaciął lub kabel plusowy Ci się gdzieś przetarł i masuje ;)
Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

#10 Share mds212

mds212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 630 postów

Napisany 01 lipiec 2012 - 11:21

wskaźnik paliwa Mam to samo. zę po odlaczeniu kabli od pływaka wskazuje max ale wyjąlem plywak i sie okazalo kable tams a poprzerywane czy kupno nowego pływaka naparwi problem?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Sollter

Sollter

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 01 lipiec 2012 - 14:45

wskaźnik paliwa myslę że tak ale ja miałem kupować i zrezygnowałem bo po pierwsze to orginał czeski kosztuje gdzieś 80 PLN, a po drugie to niewiadomo czy za rok go szlak nie trafi. po tylu latach pracy zetorami bo się na nich wychowałem to się wie na jaką prace ile paliwa idzie więc wskażnik u mnie nie gra roli jedynie w 7745 mi działa bo tam to jak naleje 70L to troche popracuje na pęlnym zbiorniku.