Skocz do zawartości

Zdjęcie

Trawa


2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dorek13169

dorek13169

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Kłodawa woj. wielkopolskie
  • Zainteresowania:Rolnicze i nowymi maszynami :)

Napisany 14 czerwiec 2012 - 05:58

Trawa chciałem się dowiedziec się ile kosztuje potraw z trawy nasiennej bo bedę chciał sprzedac ale nie wiem za ile i jak lepiej sprzedac za ha czy za belkę :) Dziękuje z góry za odpowiedz :)

Reklama AgroFoto Ads

  • watermark
  • Reklama
Trawa Dzisiaj, 18:46
  •  

#2 Share Theursus3p

Theursus3p

    Zaawansowany

  • Members
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Kęsowo, Tuchola
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Motoryzacja

Napisany 14 czerwiec 2012 - 14:20

Trawa Jeżeli masz dość dobrą trawę to lepiej za bele kasować. Jakbyś sprzedawał już zrobione bele to koszt by wyniósł jakieś 20-30zł/bele.

Reklama AgroFoto Ads

  • watermark
  • Reklama
Trawa Dzisiaj, 18:46
  •  

Reklama AgroFoto Ads

  • watermark
  • Reklama
Trawa Dzisiaj, 18:46
  •  

#3 Share dorek13169

dorek13169

    Użytkownik

  • Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Lokalizacja:Kłodawa woj. wielkopolskie
  • Zainteresowania:Rolnicze i nowymi maszynami :)

Napisany 15 czerwiec 2012 - 06:13

Trawa aha dziękuje :)

Podobne tematy trawa

Tylko na agroFakt.pl: Kukurydza i wieprzowina: jakie są notowania cen? zobacz »