Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakup czesci do c-360

48 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • Zainteresowania:coś tam się znajdzie...

GG-3578015

Napisany 26 czerwiec 2012 - 07:58

Zakup czesci do c-360 Trzeba kolego wiedzieć co, gdzie i u kogo kupować... A co do większości sklepów co masz rozeznanie po całej Polsce co sprzedają w poszczególnych sklepach i w jakiej jakości w danym regionie kraju czy może byłeś w mojej okolicy że się wypowiadasz na ten temat?? Może w swojej okolicy masz gdzie kupić lepszej jakości, ale nie każdy tak ma. Twoje złe doświadczenia z zakupami przez internet to już inna sprawa i kupuj osobiście skoro masz aż tak doskonale doposażone sklepy. Chyba podałem ci przykład z pompą zasilającą do C-360/330 gdyby była to bym kupił i gdzie ten dobrej jakości towar?? W necie dziś zamówiłem i dwa dni później mam to czego potrzebowałem :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zakup czesci do c-360 Dzisiaj, 13:27
  •  

#42 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 591 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 17:45

Zakup czesci do c-360 To może mnie kolego uświadomisz u kogo kupować? W pobliskiej mieścinie są dwa sklepy w których mogę kupić bez problemów praktycznie każdą część. Ostatnio robiłem remont kapitalny w c-360(4011) i dostałem od ręki każdą część którą chciałem(chciałem wał z ostródy i taki był, zestawy Mahle albo Zetorowskie od ręki dostępne, pompa olejowa do wyboru Hydrotor albo Hylmet itd.) Sklepy cenami równają do tych internetowych a nie które były nawet tańsze, od wszystkiego 5% rabatu. W razie reklamacji wymieniają od ręki, a w internetowych musisz odesłać na swój koszt i czekać aż rozpatrzą reklamację i odeślą z powrotem(tydzień w plecy) Jeśli w Twojej okolicy sprzedają tylko sam syf made in China, to już wina kupujących, bo dopuki klijenci będą je kupować to sprzedawca będzie je sprzedawał....

#43 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • Zainteresowania:coś tam się znajdzie...

GG-3578015

Napisany 26 czerwiec 2012 - 18:26

Zakup czesci do c-360 Ciebie uświadomić :lol: chyba masz już swoje lata żeby to widzieć, a może się mylę...
Wina kupujących... To powiem Ci tak dopóki będą ten syf sprzedawać to mniej świadomi klienci będą to kupować bo nie ma nic innego do wyboru ;)

#44 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 26 czerwiec 2012 - 21:19

Zakup czesci do c-360 Sklep, który wymienia od ręki - bez stwierdzenia wady ? :)

Robisz zakupy w lokalnych oddziałach caritasu ? :)

Możesz przeskanować paragon z cenami rzeczy, które kupiłeś ?
W rolnictwie siła!!! :)

#45 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 591 postów

Napisany 27 czerwiec 2012 - 12:00

Zakup czesci do c-360 Ostatnio zawiozłem do reklamacji termostat wymienili od ręki, potem się okazało, że był dobry tylko go za słabo zagrzałem... Raz tylko kiedyś nie wymienili mi od ręki chłodnicy i musiałem czekać aż producent rozpatrzy gwarancję. Przerabiałem smarowanie z 4011 na c-360, za wszystkie części zapłaciłem po zamontowaniu i upewnieniu się, że pasują. Faktury nie będę Ci skanował chociażby ze względu na moje dane osobowe ;) Podam Ci przykładowe ceny i możesz sam ocenić czy tak strasznie przepłaciłem: Wał ostróda 1090zł - 5%=1035zł, zestaw naprawczy Mahle Krotoszyn 4x175zł=700zł-5%=665zł, panewki korbowodowe Mahle 52zł-5%, panewki główne Mahle 92zł-5% itd... Jest to zwykły mały sklep, żadna agroma w której pewnie było by jeszcze taniej. Tu masz link do nich żebyś mógł zadzwonić i sprawdzić czy nie ściemniam z tymi cenami i czy nie są czasem z caritasu ;) http://www.nakoneczny.naszafirma.pl/ Czasami kupuję też w sklepie tej firmy http://www.remacrh.cvd.pl/ Też mają dobrej jakości części w rozsądnych pieniądzach...

Edytowany przez lukejro, 27 czerwiec 2012 - 12:24.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share ursus55

ursus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 27 czerwiec 2012 - 12:27

Zakup czesci do c-360 Nie przepłaciłeś całkiem podobne ceny jak tutaj http://www.agros-tj.com.pl/ i tutaj też przeważnie wymieniamy od ręki.

#47 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 27 czerwiec 2012 - 16:22

Zakup czesci do c-360 Brawo.
Ale co znaczy przeważnie? jeżeli widać usterke gołym okiem z winy towaru to pewnie, że każdy wymieni od razu. A jeżeli usterki nie potrafisz zlokalizowac bez badania to też wymieniacie? Nie wierzę.

Co do cen - to przy tym towarze dałoby się przynajmniej dobrą flaszę w internecie "znaleźć" dodatkowo :)

I żeby nie było, nie jestem przeciwnikiem sklepów tradycyjnych, po prostu uważam, że w dobie internetu - zaufane e-sklepy to genialna sprawa i tego się trzymać będę :)

#48 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 591 postów

Napisany 27 czerwiec 2012 - 17:14

Zakup czesci do c-360 Tylko, że ta flaszka poszła by na przesyłkę ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#49 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 28 czerwiec 2012 - 18:09

Zakup czesci do c-360 Oj nie zgodzę się.
W moim przypadku wycieczka do sklepu to już na dzień dobry kilkanaście złotych w paliwie, więc nawet jeżeli miałbym ponieść koszt dostawy i zaoszczędzić ćwiartke wyborowej na zakupach - to kolejną połówkę wygrywam na tym, że nie dojeżdżam :)

Co więcej, korzystam z 2 sklepów rolniczych i ich jakość obsługi klienta z każdym zamówieniem się poprawia, na korzyść naszą oczywiście.

I nie dam się przekonać, że w takich miejscach nie ma co zakupów robić, bo poza tym, że towar widzę na zdjęciu - są same korzyści :)

i powtórzę, że zdarza mi się korzystać ze stacjonarnych i chwala im za to, że są :)