Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakup czesci do c-360

48 odpowiedzi na ten temat

#21 Share stojar

stojar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 06:37

Zakup czesci do c-360

Witam. wlasnie zaczynam remont ciagnika i chcialbym dowiedziec sie gdzie kupujecie czesci. ja mysle aby kupic wszystko razem w jednym moze jakims e-sklepie. moze macie juz jakies doswiadzcenie gdzie maja dobre ceny za dobry towar bo nie chce kupic taniej tandety tylko czesci ktore popracuja kilka lat. czekam na Wasz odzew pozdrawiam

Kolego za dobre części trzeba zapłacić niestety nie ma tanich i dobrych :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zakup czesci do c-360 Dzisiaj, 23:57
  •  

#22 Share Wesolymaniek

Wesolymaniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 09:15

Zakup czesci do c-360 Hej widze ze sie wyswietlaja ale chcialem Was spytac gdzie kupoujecie, reklamowac sie moze kazdy ale to jeszcze o niczym nie swiadczy. A kolego Farmexpert jak zamowie wiele czesci to jest jakis upust czy wysylka gratis jak to u Was wyglada???

#23 Share Farmexpert

Farmexpert

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 14 czerwiec 2012 - 10:42

Zakup czesci do c-360 Oczywiście, podchodzimy do klienta indywidualnie :)
http://www.farmexpert.pl

Farmexpert - internetowy s k l e p rolniczy z częściami zamiennymi oraz akcesoriami.

501-612-029
501-260-817

#24 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 11:15

Zakup czesci do c-360 Pachnie mi tu z daleka multikontami :blink:

Jedz do sklepu zwyklego,przynajmniej obczaisz czy jakis wad niema itd.

Edytowany przez kombinator18, 14 czerwiec 2012 - 11:17.

DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#25 Share stojar

stojar

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 12:04

Zakup czesci do c-360

Hej widze ze sie wyswietlaja ale chcialem Was spytac gdzie kupoujecie, reklamowac sie moze kazdy ale to jeszcze o niczym nie swiadczy. A kolego Farmexpert jak zamowie wiele czesci to jest jakis upust czy wysylka gratis jak to u Was wyglada???

Jak pisze kolega @kombinator18
idę do najbliższego sklepu i kupuję, porównując ceny do tych ze sklepu internetowego czy to grene czy też farmexpert to u mnie w sklepach ceny nie są złe, niektóre części można kupić sporo taniej niż w sklepach internetowych i nie muszę za przesyłkę płacić, łatwiej zareklamować itd, ale niektórzy nie mają takich możliwości i kupują przez internet,
także kolego wszystko zależy od tego czy w okolicy masz jakiś sklep i jakie mają ceny

Edytowany przez stojar, 14 czerwiec 2012 - 12:05.

#26 Share HondaMtx

HondaMtx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Lokalizacja:Sieradzice, gmina Kazimierza Wielka, woj Swietokrzyskie
  • Zainteresowania:rolnictwo, off-road, motoryzacja, motocross

Napisany 18 czerwiec 2012 - 20:18

Zakup czesci do c-360 Jakby nie było to żyjemy w 21 wieku i sklepy z częsciami są praktycznie w każdym niewielkim mieście. Lepiej jechać np te 30km do sklepu i widzieć części na własne oczy niż kupować w ciemno. Takie moje zdanie ;)
Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

#27 Share Wesolymaniek

Wesolymaniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 22 czerwiec 2012 - 20:42

Zakup czesci do c-360 Jakiej firmy kupic pompe hydrauliczna??? bo widze wiel firm i czesc nawet jakies wzmocnione lub aluminium

#28 Share ursus55

ursus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 23 czerwiec 2012 - 07:30

Zakup czesci do c-360 Jeżeli nie masz tura to nie potrzebna ci wzmocniona wystarczy ci zwykła 19l/min a firmy wg. mnie są tylko 2 Hydrotor Tuchola i Hylmet.

#29 Share Farmexpert

Farmexpert

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 25 czerwiec 2012 - 07:00

Zakup czesci do c-360 Polecam Hylmet bądź jeżeli potrzebujesz mocniejszą - oryginał Zetor.
http://www.farmexpert.pl

Farmexpert - internetowy s k l e p rolniczy z częściami zamiennymi oraz akcesoriami.

501-612-029
501-260-817

#30 Share ursus55

ursus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 08:42

Zakup czesci do c-360 Widzę że kolega strasznie jest wierny firmie Zetor, ale tuchola i hylmet , chociaż Tuchola panuje na pomorzu a Hylmet na południu ale coraz więcej jest Tucholi, ale i tak nic nie odbiegają jakościowo od firmy zetor.

Edytowany przez ursus55, 25 czerwiec 2012 - 08:44.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 25 czerwiec 2012 - 13:24

Zakup czesci do c-360 A pompa do 60 marki Hydrotor to jest raczej dobra czy jakieś badziewie?Bo kupiłem ostatnio do 60 bo nie wywracała.
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#32 Share ursus55

ursus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 16:27

Zakup czesci do c-360 Jeśli Hydrotor Tuchola to bardzo dobrze kupiłeś.

#33 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 16:44

Zakup czesci do c-360 Hydrotor też daje radę.

Ja u siebie mam pompę firmy Zetor i jestem bardzo zadowolony.

Raz przejechał się na pompie hydraulicznej typu "no name" - trzy reklamacje i zwrot kasy - od tamtej pory tylko markowe.
W rolnictwie siła!!! :)

#34 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 591 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 16:57

Zakup czesci do c-360 Części najlepiej kupować osobiście w sklepie. Wcale drożej nie wychodzi a jeśli trzeba coś reklamować to jest kolosalna róznica, poza tym zawsze można wynegocjować spory rabacik... :D Hydrotor Tuchola jak najbardziej godny polecenia (osobiście innych nie kupuję). Jak dla mnie dobre orginalne części do ursusa skończyły się w 90r.

#35 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 25 czerwiec 2012 - 17:06

Zakup czesci do c-360 A to dzięki za odpowiedź.Takie rzeczy to się kupuje oryginalne bo to szkoda roboty i pieniędzy.

To tak jak Ja ostatnio w Grene kupiłem palec i wajchę zmiany biegów.To nie dość że nie pasowały na siebie, to jeszcze wajcha jest taka długa że tylko idzie 3 i 2 wbić bo na 1 i R to haczy o gaz ręczny, a na 4 i 5 to też nie idzie wbić bo haczy o deskę w blaszaku (mam tam przykręconą.Taka skrzynka :) ). Pojechałem do Myśliborza kupiłem za 18 zł (tamta 21zł) i pasuje bez problemu.

Edytowany przez locke, 25 czerwiec 2012 - 17:15.

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#36 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 17:32

Zakup czesci do c-360 Głupoty z tym kupowaniem osobiście.
Ja przestałem już pewne rzeczy kupować w sklepach tradycyjnych dawno temu.
Czy to elektronika czy chociażby czesci zamienne.

W e-sklepach - po pierwsze jeżeli wiem czego potrzebuję to znajdę to samo co w sklepach normalnych.
Ceny na dziendobry mam niższe niż w sklepie zwykłym bez żebrania o rabat.

Ponadto do sklepu najbliższego mam kawałek i najzwyczajniej mi sie nie chce.

oczywiście nie skreślam sklepów stacjonarnych - jeżeli coś mi jest potrzebne ja już, a nie na jutro - to nie mam innego wyjścia.

Lukejro - ja osobiście nie pamiętam części z lat 90tych, ale wiem, że są na rynku takie, które spełniają moje oczekiwania.

#37 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2079 postów
  • Zainteresowania:coś tam się znajdzie...

GG-3578015

Napisany 25 czerwiec 2012 - 17:38

Zakup czesci do c-360

Części najlepiej kupować osobiście w sklepie. Wcale drożej nie wychodzi a jeśli trzeba coś reklamować to jest kolosalna róznica, poza tym zawsze można wynegocjować spory rabacik... :D Hydrotor Tuchola jak najbardziej godny polecenia (osobiście innych nie kupuję). Jak dla mnie dobre orginalne części do ursusa skończyły się w 90r.

Tylko jak zajedziesz do tego sklepu i mają tam same badziewie made in garaż bo samą taniochę zamawiają to już wolę zamówić w sklepie internetowym i kupić coś konkretnego...
Byłem ostatnio po pompę zasilającą dla jednego kolesia to co mogę kupić jedynie jakiś badziew GMP czy podobne za 50 zeta, a jak chcę kupić załóżmy zasilającą z Mielca to niby skąd mam ja wziąć? jak nie mają. Więc nie zawsze kupisz coś osobiście

#38 Share ursus55

ursus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 18:50

Zakup czesci do c-360 No widzę że u większości w okolicach agromy są strasznie ubogo wyposażone w dobry jakościowo asortyment, zawsze było, jest, i będzie lepiej i szybciej kupić części osobiście a nie przez neta bo nie trzeba czekać aż wjedzie kurier tylko jade i przywożę z agromy.
I pytanie do kolegi @pooch skoro tak wychwalasz zakupy w e-sklepach to powiedz nam wszystkim jak jest wtedy z reklamacjami? na pewno musisz odesłać paczką co wiąże się z kosztami i dłuższym czasem zanim reklamowana część dotrze do e-sklepu tylko nie mów nam że przez neta kupujesz aż tak dobre części że się nie psują i nie musisz ich w ogóle reklamować bo nikt w to nie uwierzy.

Edytowany przez ursus55, 25 czerwiec 2012 - 18:56.

#39 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 19:35

Zakup czesci do c-360 Ależ pewnie, ze reklamacje się zdarzają.

Wszystko zależy od sklepu - w niektórych jest stosowany model door2door (tak nawet w tych rolniczych).
W tym wypadku ponoszę koszta tylko wtedy kiedy reklamacja jest nieuzasadniona.

W innym przypadku - koszt pokrywa dostawca.

Fakt, niekiedy zdarza się reklamacja kiedy odsyłam na swój koszt.

W moim przypadku czy wyślę, czy podjadę do sklepu - jedna cholera - do sklepu mam 28 km - w obie strony - paliwo 20 zł - koszt paczki pocztą - podobny. Czas reakcji - 7 - 14 dni parktycznie wszedzie. Jeden pies.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 591 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 23:10

Zakup czesci do c-360

Tylko jak zajedziesz do tego sklepu i mają tam same badziewie made in garaż bo samą taniochę zamawiają to już wolę zamówić w sklepie internetowym i kupić coś konkretnego...
Byłem ostatnio po pompę zasilającą dla jednego kolesia to co mogę kupić jedynie jakiś badziew GMP czy podobne za 50 zeta, a jak chcę kupić załóżmy zasilającą z Mielca to niby skąd mam ja wziąć? jak nie mają. Więc nie zawsze kupisz coś osobiście

Bez przesady, dzisiaj większość sklepów odchodzi od taniego badziewia bo klijenci też zmądrzeli i wolą lepsze jakościowo części. W prawdziwym sklepie możesz każdą część obejrzeć a w internetowym kupujesz kota w worku... Ja po kilku reklamacjach sklepy internetowe traktuję jako ostateczność... Piszesz, że wolisz kupić coś konkretnego? Chyba nie do Ursusa...