Skocz do zawartości

Zdjęcie

użyteczność rozrobionego środka chem

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share castiel

castiel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 12 czerwiec 2012 - 18:19

użyteczność rozrobionego środka chem witam, czy ktoś jest mi w stanie udzielić konkretnej odpowiedzi na zadane w temacie pytanie a nie tak jak się komuś wydaje? Dla dokładności, jest to środek z grupy herbicydów tj Agil + wspomagacz olemix, myślę, że stężenie nie ma większego znaczenia, ale niech będzie tj. 0,7l/ha+100ml/ha/. Wlałem środek i ni stąd ni z owąd zaczął pokrapywać delikatny deszcz;/ Dodam że jest to 1000l, jakby dzień postało chyba by nic nie było, ale nie wiem jak np by było w przypadku 2-3dni czy by to było zdatne do użytku..? Ma ktoś jakieś doświadczenia w tych tematach? Może pisze nie w tym temacie, jeśli tak proszę o przeniesienie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
użyteczność rozrobionego środka chem Dzisiaj, 19:41
  •  

#2 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 12 czerwiec 2012 - 21:34

użyteczność rozrobionego środka chem mi 2 lata temu raunap 1,5 miesiaca siedzial w lancach a potem i tak spalil kawalek zyta,

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#3 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 12 czerwiec 2012 - 21:51

użyteczność rozrobionego środka chem Mieszanka Mustang + Protugan - dobrze ponad miesiac w baniaku, osad się wytracił. Wymieszałem i działa jak trzeba

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share maniek83

maniek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 13 czerwiec 2012 - 06:50

użyteczność rozrobionego środka chem na każdym środku masz napisany czas przydatności do użycia po rozcieńczeniu. Tu się nie ma co pytać i zastanawiać, trzeba przeczytać etykietę i się do niej stosować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3454 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 13 czerwiec 2012 - 07:25

użyteczność rozrobionego środka chem Na każdym środku pisze zużyć niezwłocznie po sporządzeniu . To mało precyzyjne zalecenie ...
Zdarzyło mi się stosować oprysk [CHWASTOX TURBO ] po ok 2 tygodniach od sporządzenia cieczy i działał normalnie

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

Dodaj odpowiedź