Skocz do zawartości

Zdjęcie

wyjścia hydrauliczne mf 565

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share forek

forek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 10 czerwiec 2012 - 23:16

wyjścia hydrauliczne mf 565 Witam. Ostatnio zrobiłem w prasie kostkującej hydrauliczne podnoszenie podbieraka za pomocą siłownika jednostronego działania. Czy tym modelu nie muszę mieć dodatkowego rozdzielacza?. Mam tylko te dwie wajchy po prawej stronie siedzenia, nie mam tej dźwigni pod siedzeniem. U mnie jest 1 pompa i nie posiadam przedniego napędu. Dodam że w c330 ładnie mi działa a w mf jak podnoszę podnośnik do dopiero jak ramiona dojdą do góry to idzie na hydraulikę wyjściem. Nie można zrobić żeby oddzielnie podnośnik i hydraulika zewnętrzna pracowały. pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wyjścia hydrauliczne mf 565 Dzisiaj, 22:32
  •  

#2 Share kamil255

kamil255

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 165 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,fotografia

Napisany 11 czerwiec 2012 - 05:41

wyjścia hydrauliczne mf 565 mam fergusona 255 i też mam taki problem.w tych modelach chyba już tak jest,że hydraulika i podnośnik nie działają jednocześnie

#3 Share forek

forek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 22:08

wyjścia hydrauliczne mf 565 I co jak to mam zrobić bo chyba podnośnik jest inny niż w 255. Muszę kupić tą dźwignie z zaworem co jest pod siedzeniem czy można to ominąć?. Da się na jednej pompie wyprowadzić z skądś zasilanie hydrauliki w rozdzielaczu dodatkowym? Mam zaślepkę po prawo od siedzenia na rozdzielacz. Może ktoś przerabiał to w 565?

Edytowany przez forek, 14 czerwiec 2012 - 22:09.

#4 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 16 czerwiec 2012 - 10:58

wyjścia hydrauliczne mf 565 W ciągnikach MF 565 jest dodatkowa pompa do hyrauliki zew.która mieści się w tylnym moście i służy do hydrauliki zew. i do włączenia wom hydrauliczny być moż ta pompa jest uszkodzona

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom i pompy tłoczkowe Massey Ferguson

#5 Share forek

forek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 16 czerwiec 2012 - 22:24

wyjścia hydrauliczne mf 565

W ciągnikach MF 565 jest dodatkowa pompa do hyrauliki zew.która mieści się w tylnym moście i służy do hydrauliki zew. i do włączenia wom hydrauliczny być moż ta pompa jest uszkodzona

U mnie nie ma dodatkowej pompy hydraulicznej tylko ta co w środku siedzi w moście. Nie dało by się poprowadzić przewodów gdzieś z jakiś zaślepek?.

#6 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 07:44

wyjścia hydrauliczne mf 565 Jak nie ma dodatkowej pompy to w każdej chwili można ją zamontować ten ciągnik jest przystosowany do montażu tej pompy tylko wymaga rozpołowienia ciągnika między tylnym mostem a skrzynią

Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 10:25

wyjścia hydrauliczne mf 565 Jaki byłby koszt takiej modyfikacji?

#8 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7798 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 10:59

wyjścia hydrauliczne mf 565 Miałem podobny model i poszła mi ta pompa. Ona służy do załączania WOM i przedniego napędu. Z 8 lat temu kosztowała prawie tysiąc.
Ale to jest bardzo mała pompa, powiedziałbym że mikro pompa.Ona ma tylko perę litrów na minutę wydajności.

#9 Share ASOGCURSUS

ASOGCURSUS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 410 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 11:00

wyjścia hydrauliczne mf 565 Koszt materiałów ok.3500 zł

#10 Share forek

forek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 21:23

wyjścia hydrauliczne mf 565 A jest możliwość w 565 zrobienie hydrauliki zewnętrznej przez rozdzielacz 2 sekcyjny korzystając z pompy tłoczkowej tej od podnośnika? chodzi mi o jakiś zawór który przekierowywał by na hydraulikę zewnętrzną i na podnośnik. Czy jest możliwość ominięcia oryginalnego rozdzielacza i zamontowanie normalnego np 1 sekcyjnego bo nie bardzo mi się podoba ten oryginalny

Edytowany przez forek, 20 czerwiec 2012 - 21:34.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share forek

forek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 20 czerwiec 2012 - 21:34

wyjścia hydrauliczne mf 565 Nikt nie wie jak to zrobić?