Skocz do zawartości

Zdjęcie

jak rozliczacie się z robotnikami?

65 odpowiedzi na ten temat

#61 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 22:29

jak rozliczacie się z robotnikami? Każdy przypadek jest indywidualny, ja znam kilkadziesiąt takich, ale trzeba szanować pracę ludzi którzy są nam niezbędni, stoczyć się może każdy, ale trzeba im pomagać ratować tłumaczyć , a co zrobi z pieniędzmi to jego wola, człowiek jest tylko człowiekiem,... to nie powód aby mu dawać tylko podstawowe potrzeby. Takie moje zdanie.
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jak rozliczacie się z robotnikami? Dzisiaj, 01:16
  •  

#62 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 22:33

jak rozliczacie się z robotnikami? Doceniam Twoje zdanie lecz przypadki z którymi ja się spotykam są beznadziejne. I powtarzam ze Ci pracownicy są szanowani i są w pełni zadowoleni. Jeżeli byliby niezadowoleni to już by nie pracowali - zgodzisz się czy nadal uważasz że dobrowolnie dają się gnębić?

#63 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 22:40

jak rozliczacie się z robotnikami? W sumie gdyby nie chcieli to by nie przyszli, dobra kończe temat idę spać, narazie.
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share franek000rolnik

franek000rolnik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 16 czerwiec 2012 - 14:56

jak rozliczacie się z robotnikami? Na wsi bezdomnych za dużo nie ma, w temacie wszystkim chodzi o ludzi którzy o siebie nie dbają, są pijakami i tylko na tym im zależy. Nikt nikogo do pracy nie zmusza i nikt tak jak gadacie za 3 zł nie robi, nie te czasy.Bodytempelon pier**li, że szkoda gadać, co to za napinanie, nie wiesz z kim rozmawiasz a gadasz że bys go pobił. Trafiłbyś na dobrego gościa i sam byś dostał za głupie gadanie. I na koniec gatka o chodzeniu do kościoła i głosowaniu na pis-bardzo mądrze napisałeś.Tak jak Ci ktoś napisał- zimna woda ochłoń trochę i wróć.
Zaufaj mi, jestem inżynierem...

#65 Share jarooo3013

jarooo3013

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 118 postów

Napisany 28 październik 2012 - 19:55

jak rozliczacie się z robotnikami? Witam. Temat na topie,fajny -odswieżam!!!!!!!! Z gory sorki za błędy styl itd. Otóż wydaje mi sie,ze kazdy ceniący sie rolnik,farmer który wlasnymi rękoma cos wypracowal bedzie szanowal i docenial swojego pracownika nawet i tego nieszczęsnego a moze szczesnego jak to padla nazwa "parobka". Ale panowie nie dajmy sie zwariowac z otaczaniem dobrym sercem tych ze naszych pracowników,jak mówi pozekadlo "masz dobre serce to musisz miec twarda d.pe. Sam osobiscie dorywczo w czasie spietrzonych prac polowych poszukuje,co graniczy z cudem,bo jak nie po kacu,to kompan od kieliszka rente wziąl itp. i mam takiego pomocnika,jak to koledzy opisywali ze zupa chmielowa,fajki na dzien dobry byc musi inaczej cmoknij mnie. na 10 godz to ciezkiej pracy to moze tylko z 1.5 ma reszta to przyczep,odczep,zamiec,podaj,co czasem tez bywa bezcenne. Ale do zeczy bo usniecie (: Tego czlowieka traktujemy jak swojego ,micha wypasiona ,jak schabowy to schabowy jak rosol to rosół,jak chleb ze smalcem co teraz modny to tez byl. zaplata godziwa i do domu jeszcze a to smietane,chleb,bo jeszcze bracia z lewymi raczkami sa . Nie ma obuwia,czy tam jakich ubran kupi sie. Czy to swieta,czy jaka impreza jak natrafi siada jak gosc z pozostalymi. I potrafi cie obgadac ze mu nie placisz,albo braciszki dopadna cie pod sklepem i z piesciami bo malo dostal,bo sie narobil itp. Kolejny przypadek koles chcial sobie zarobic a ze byl kumaty wiec jezdzil ciagnikiem w zniwa. Picie zabronilem,lecz przemycil jakies browary,no i zapirzał na zaciagnietym recznym malo ciagnika nie zjaral i co on pod sklep pochwalic kolegom o swoim wyczynie a ja mechanika i heja w remont. Przeszla wichura rozd*pcyl dach z mieszkania wraz z facjatami,plantacje wybite przez grad i nie bylo zadnego pomocnika by pomogl,tylko chodzili foty strzelali. A co najsmieszniejsze ze tym co zebrza od opieki(a ubrani od stop do glów w markowe ciuchy,kielbasa niekiedy gardza bo maja dosc) co mogli by sami sie utrzumac i to z palcem w du... to gmina im natychmiast remonty przeprowadzila a ja ile z ubezpieczycielem musialem walczyc itd itp. Zlosliwi moze napisza ze do kosciola nie chodzilem,albo zebym tez kozystal z formy opieki,a tu nawet skladke na mszalne dawalem i daje (: a z opieki to by mi honor i sumienie nie pozwolilo. Tak ze podchodzil bym z duuuuza rezerwa do obstawania za takimi ludzmi. . "Jak dziad odzyje to cie torba zabije" tak mowi sprawdzone porzekadło.. Oj duzo cos mi sie napisalo,moze moderator mnie nie %uje. Dzieki za przeczytanie. Koncze bo sie wkur..em na ten rząd!! Je.ac unie i bruksele dam na tace co niedziele. Dobrej nocy. Pozdro.

Błędy ortograficzne.

Edytowany przez MAT912, 28 październik 2012 - 20:32.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#66 Share Runder

Runder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów

Napisany 23 maj 2013 - 06:28

jak rozliczacie się z robotnikami? A np. za zbieranie truskawek to jakie są stawki ?

Sprzedam opryskiwacz polskiej produkcji pojemność 400 litrów......Sprzedam pług khun master 103..............