Skocz do zawartości

Zdjęcie

jak rozliczacie się z robotnikami?

65 odpowiedzi na ten temat

#41 Share triplehhh

triplehhh

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Zainteresowania:wrestling pływanie koty chiny japonia muzyka kościelna

Napisany 14 czerwiec 2012 - 06:17

jak rozliczacie się z robotnikami? @bobytempelton nie wiem dlaczego tak go krytykujesz przecież pijaków trzeba trzymać krótko bo jak się wymkną z pod kontroli to koniec.... Ja też od lat głosuje na PiS i nic złego w tym nie widzę ;)
Fani Wrestlingu czyli WWE i TNA pisać na priv. !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jak rozliczacie się z robotnikami? Dzisiaj, 04:41
  •  

#42 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3451 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 14 czerwiec 2012 - 07:21

@tomi382 za takie coś dostał byś ode mnie w pysk!, i każdy następny który dzieli ludzi na tych i tamtych, a może to nie jego wina że mu w życiu nie poszło, a może to przez takich snobów jak ty śleczy i prosi się o robotę, ale to nie powód aby pomiatać i wykorzystywać!!! pewnie jeszcze tacy jak ty chodzisz do kościoła i uważasz się za wierzacego... banda h**a... zupełnie jak mój sąsiad pisowiec...

Za słownictwo mogę przyjąć %%, poniosło mnie, i zawszę ponosi gdy widzę jak ktoś kimś gardzi, ale za poglądy bana nie toleruje.

Poglądy Twoja sprawa . Pisowcy których ja znam to hipokryci w większości.
Ale co do tego pomiatania itd to popieram @tomi warto dać 10 czy 12 zl na godzine jak ktoś naprawde sie przykłada do roboty ale jak ktoś przychodzi i na dzień dobry daj mu fajki bez piwa też nie ma mowy o robocie i efektywnie pracuje 20minut w ciągu godziny to 4zl/h max

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#43 Share ursuss

ursuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 511 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 08:52

jak rozliczacie się z robotnikami? U nas przy tytoniu pracują głownie kobiety , nie jest to strasznie ciężkie ale żmudne i trochę nudne. Płacimy ok. 10zł/h czasem więcej jak są nie sprzyjające warunki lub jakaś lekka premia. Panowie spod sklepu również czasem coś pomagają, stawka minimalna zawsze ustalona przed pracą na godzinę. W pracy nie ma picia a ostateczna stawka zależy od jakości pracy i przeważnie mieści się w 8-12zł/h. W ciągu dnia każdy dostaje obiad a panowie przeważnie zostają na kolacje i na małe piwo.

#44 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 09:05

@tomi382 za takie coś dostał byś ode mnie w pysk!, i każdy następny który dzieli ludzi na tych i tamtych, a może to nie jego wina że mu w życiu nie poszło, a może to przez takich snobów jak ty śleczy i prosi się o robotę, ale to nie powód aby pomiatać i wykorzystywać!!! pewnie jeszcze tacy jak ty chodzisz do kościoła i uważasz się za wierzacego... banda h**a... zupełnie jak mój sąsiad pisowiec...

Za słownictwo mogę przyjąć %%, poniosło mnie, i zawszę ponosi gdy widzę jak ktoś kimś gardzi, ale za poglądy bana nie toleruje.

To weź ode mnie gościa DAJ MU 20ZŁ posadź na sprzęt i powodzenia.
Masz kogoś do pomocy skoro jesteś znawcą w temacie czy bijesz pianę dla zabicia czasu w piaskownicy?
Wg mnie to jest pomoc takim ludzią bo w zimie nie zamarzną w rowie i mają namiastkę normalnego domu. Mają ciepłe posiłki, spanie i robote. Wtedy czują się potrzebni i czują się normalni jak kowalski co pracuje na trzy zmiany.
Ale z pijakami jest tak że ile byś nie pomógł to i tak będzie pyskował. Jeżeli rodzina nie chce ich przyjąć i nie chce ich to chyba o nich świuadczy ze nie mają równo pod sufitem tacy ludzie. " Ja" poprostu daje i szanse i im pomagam.
"bobytempelton" idź pod zimną wodę ochłoń i myśl bardzo długo nad kolejnymi postami
EDIT do kościoła nie chodzę bo nie lubie jak wszyscy się składają a jeden pije

Edytowany przez tomi382, 14 czerwiec 2012 - 09:07.

#45 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 15:33

jak rozliczacie się z robotnikami? Wy pijaków nie trzymacie krótko tylko ich wyzyskujecie, może przez to właśnie że jesteście pisowcami :D , to by wszystko wyjaśniało. W swoich postach nie pisałem o pijakach tylko o bezdomnych na których najechał @tomi, parobkach itd. nie macie szacunku do ludzi, co do pijaczyn jestem podobnego zdania co większość, piłeś nie robisz, wytrzeźwiej przyjdź, i za normalne pieniądze nie flaszkę.
@tomi382 do kościoła nie chodzi się popatrzeć na księdza, ale od rekolekcji jest kto inny...
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#46 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3451 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 15:57

jak rozliczacie się z robotnikami? Jasne poczekam aż wytrzeźwieje żniwa cz sianokosy nie zając nie zając nie uciekną :unsure: Jeśli piszesz WY to kogo masz na myśli? Na wsiach w moich stronach nie ma bezdomnych ale pijaczków mnóstwo.
Kiedyś przyszedł taki jeden i mówi daj 5zł ja na to dam ci 25 jak nakładziesz rozrzutnik gnoju to powiedzial ze woli poszukac kogos kto da , i nad takimi co im się robic nie chce trzeba się litować? Kogo na to stać?
A co do mojego stosunku do PIS to przeczytaj mój wczesniejszy post

Edytowany przez mariuszd93, 14 czerwiec 2012 - 16:02.

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#47 Share ursuss

ursuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 511 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 17:05

Wy pijaków nie trzymacie krótko tylko ich wyzyskujecie, może przez to właśnie że jesteście pisowcami :D , to by wszystko wyjaśniało. W swoich postach nie pisałem o pijakach tylko o bezdomnych na których najechał @tomi, parobkach itd. nie macie szacunku do ludzi, co do pijaczyn jestem podobnego zdania co większość, piłeś nie robisz, wytrzeźwiej przyjdź, i za normalne pieniądze nie flaszkę.
@tomi382 do kościoła nie chodzi się popatrzeć na księdza, ale od rekolekcji jest kto inny...

Z tego co raczej można zaobserwować to raczej obecna partia rządząca ma lepsze predyspozycje do tytułu wyzyskiwacza:
-podnoszenie podatków,
-podnoszenie wieku emerytalnego.

Jeśli ktoś się godzi na daną stawkę nawet papieros na godzinę i chce za to pracować, a pracodawca wypłaci uczciwie tak jak w umowie nie widzę żadnego problemu. Przecież się zgodził i nikt go do niczego nie przymuszał. Czym innym jest zmiana zasad w trakcie gry lub po fakcie, to już jest coś nagannego. Czyli coś co uczyniła nam Platforma...

Nie wypłacenie pracownikowi należności to już grzech ciężki... Jeden z czterech grzechów wołających o pomstę do Nieba .

#48 Share Marcin1997

Marcin1997

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    Hodowla bydła
    Muzyka
    Siłownia

Napisany 14 czerwiec 2012 - 18:19

jak rozliczacie się z robotnikami? ja do żniw nikogo nie biorę ale jak kiedyś przy wywalaniu gnoju to na 3 krate piwa i wtedy są zadowoleni bo piją a się nie napiją a mają dobrego powera no i jedzenie i jeszcze kasa w zależności jak się dogadaliśmy .. popieram cb u nas we wsi niektórzy mówią na takich ludzi "parobek" ale ja go normalnie pracownikiem nazwam..

Edytowany przez Marcin1997, 14 czerwiec 2012 - 18:22.

#49 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 19:37

jak rozliczacie się z robotnikami? @boby... i cała reszta jesteście strasznie u***********ni !!!!!
Nie głosuje na PISiorów ani na PO a wam dzieciaczki odbija jak fanatykom na Wp.pl
Idźcie do swoich kaczorów i donaldów i szorujcie im buty skoro to wasi IDOLE !!!!!!!
Był temat o robotnikach a wy robicie polityczny burdel i oborę w jednym

@tomi382, chyba lekko przesadziłeś !!!!!! +10% za obrazę użytkowników.

Edytowany przez MAT912, 14 czerwiec 2012 - 20:35.

#50 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3451 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 19:58

jak rozliczacie się z robotnikami? @Tomi nie podniecaj się tak i uważaj na słowa chojraku

Edytowany przez mariuszd93, 14 czerwiec 2012 - 20:31.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 czerwiec 2012 - 20:13

jak rozliczacie się z robotnikami? Panowie ostrzegam !!!!!!!! zaczynacie się kłócić i obrażać nawzajem, a nie chcę być nie miły.

#52 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3451 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 20:24

jak rozliczacie się z robotnikami? To @tomi pisze że wszyscy upośledzeni fanatycy za mniej dosadne określenia lecą %%

#53 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 21:47

jak rozliczacie się z robotnikami? Wyraz "uposledzeni" nie należy do wulgaryzmów.
Po drugie leci OT to tego moderatorzy nie widzą i zbędnych tematow też nie ma kto usuwać
Chyba moderatorzy dostali podwyżkę o kilka fajek więcej

#54 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3451 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 21:58

jak rozliczacie się z robotnikami? To że nie należy do wulgaryzmów nie znaczy że nie jest obraźliwy. Powiedz rodzicom , sąsiadom i kumplom że są upośledzeni zobaczysz czy się ucieszą.
A ty lubisz jak ktoś tak cię określa?

#55 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 21:59

jak rozliczacie się z robotnikami? jeszcze nie miałem okazji :P

#56 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3451 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 22:02

jak rozliczacie się z robotnikami? To świadczy że masz do czynienia z bardziej kulturalnymi ludzmi niż ci co mają do czynienia z tobą :P :D

#57 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 22:05

jak rozliczacie się z robotnikami? Poprostu nie daje sobie w kaszę dmuchać :D :P
Nie boi się nikt zatrudniać ludzi na czarno? Bo wiadomo że wiele takich zatrudnień odbywa się " na gębę".
Ilu z was którzy tak głośno gdakają zatrudnia ludzi chociaż na umowę-zlecenie?

#58 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 czerwiec 2012 - 22:09

jak rozliczacie się z robotnikami? Każdy następny post nie na temat i macie %%!!!!!!!!!!

#59 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 22:15

jak rozliczacie się z robotnikami? A to że dałeś komuś zus to nie powód aby go gnoić na 3 zł za godzinę, dla mnie poniżej krytyki, na żywo bez rozmowy by się obyło, zrobił bym z tobą to co ty robisz lub piszesz co robisz z ludźmi tzn. upolował bym cię i robiłbyś za wode i pół bochenka.
W sumie z tego co zauważyłem jesteś ciut młodszy, ale rozumowo wiele... może dorośniesz kiedyś do mych lat, narazie.

@mat dawaj mi bana dla przykładu, nie zauważyłem twego postu, tak z rozpędu.

Edytowany przez bobytempelton, 14 czerwiec 2012 - 22:17.

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 14 czerwiec 2012 - 22:20

jak rozliczacie się z robotnikami? nikt nikogo nie goni i nikt nikogo nie trzyma na siłe. @boby oblicz trzy posiłki na dzień, nocleg i to że gość się obija a nikt go nie bije za to ani nic wogóle. Mają raj a Ty wciskasz kit że 3zł to mało i że pijak jest bity poniżany. Mniej TV więcej życia proponuje. Nie wszystko jest czarne lub białe.
Znany kiedyś człowiek z uzależnieniami wykonywał bardzo dobrze swój zawód - doszedł alkohol. Jak dostawał po 30zł na jaki ś czas było dobrze. Jak ktoś taki jak Ty @Bobi dał mu za wykonaną pracę 300zł człowiek zmarł. To fakt autentyczny.