Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie?

483 odpowiedzi na ten temat

#121 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 31 marzec 2009 - 21:43

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? mam pytanie kiedyś gdzieś i to chyba na Af nawet widziałem 60 z kabina z błotnikami z tworzywa i zaokrąglanymi szybami czy wiem może kto produkuję takie kabiny ??
chodzi mi o coś takiego jak na tym zdjęciu tylko kto to robi?
http://www.agrofoto....mage125209.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? Dzisiaj, 21:05
  •  

#122 Share karola44

karola44

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 404 postów

Napisany 01 kwiecień 2009 - 14:20

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? moze to?:
http://www.szyszka.pl/ursus.html#2
Wyglada podobnie.

#123 Share bolid20

bolid20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 593 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, rajdy, technika rolnicza

Napisany 01 kwiecień 2009 - 20:45

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? Wczoraj przywiozłem kabinkę naglaka do siebie i powiem tak: Wykonanie, powłoka lakiernicza, tapicerka ogólnie są kiepsko zrobione. Spawy i dokładność roboty też nie najlepsza ALE... w stosunku do innych jakie oglądałem: szyszka, bartesko, i jakąś no name to napewno Naglak wygrał. Po założeniu i zamknięciu w środku nie słychać jak ktoś mówi z zewnątrz więc wygłuszenie nie jest złe ale jak odpaliłem silnik to nie było różnicy w stosunku do starej blaszanki. Jeszcze wezmę i Filcem wyłoże skrzynię i oddziele silnik od kabiny i zobaczymy czy coś ciszej będzie. Aha i mocowania tak sobie mi pasowały i te uszczelki to nie wiem po co tyle ich dali a te blachy co są za pedałami to wogóle mi nie pasowały nie wiem jak wam...
Jakby ktoś chciał coś to piszcie na pw to chętnym zakupu kabiny pomogę.
-----

#124 Share Filipo

Filipo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 26 kwiecień 2009 - 20:59

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? jutro chce zakładac nowa kabine do 60-tki mój sasiad w zeszłym roku załozył sobie taką samą.
Rzecz w tym ze powiedział ze jesli bede miał tłumik od 60tki to bedzie mi dym leciał do ciagnika jak bede miał otwarty dach czy to prawda????
Jesli tak to jaki tłumik mam kupic żeby pasował??????????

#125 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 27 kwiecień 2009 - 05:39

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? Normalnie to niewiem czemu mialby ci dym do kabiny leciec!!! Jak co to zaloz sobie tlumik od MAFA on jest dluzszy od normalnego o 20cm.

U nas byl zalozony od mafa ale silnik mamy 3P, tylko jak stary od 3P pasowal do 60tki a nowy (szajs) pasuje do 3P, to i chyba do 60tki bedzie pasil.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#126 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 27 kwiecień 2009 - 13:39

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? U nas kupiliśmy taki
http://img.nokaut.pl...1b2f500x500.jpg
Bo na tym
http://www.agrofoto....image85516.html
to rzeczywiście leciał dym do kabiny przy otwartym dachu
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#127 Share marcin330

marcin330

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 27 kwiecień 2009 - 20:00

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? Ja w swojej trzydziestce mam kabine firmy naglak i wcale nie narzekam komfort pracy jest dużo lepszy solidne wykończenie i wogóle wszystko ok tylko ja za kabine do ursusa c-330 dałem 3,5tys i to była bez oświetlenia lampy robocze i inne lampy wszystko musiałem kupować sam. Ja polecam firmę Naglak jak chcesz to wejdź na ich stronkę i poczytasz sobię o tych kabinach. Moją kabinę na Ursusie c-330 możecie zobaczyć na moim profilu małe troszkę to zdjęcie dodał bym do galerii parę fotek ale nie wiem jak? Jak chciał byś coś jeszcze wiedzieć na temat tej kabiny to pisz na moje gg 8458573
Sprzedam pług 2 skibowy stan bdb pisać na pw lub na gg 8458573

#128 Share look2390

look2390

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 27 maj 2009 - 20:59

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? Jak tak czytam te wasze opinie nt. kabin to dochodzę do wniosku, że dużo zależy od szczęścia przy zakupie kabiny. Lepsze będą te z czasu, gdy producent wyrabia się z dostawami, a gorsze z tego czasu gdy goni go robota. Wiadomo im mniej zamówień, tym więcej czasu na staranne przygotowanie do sprzedaży.

#129 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 29 maj 2009 - 15:28

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? Doszły mnie słuchy że firma PPHU Zbigniew Szyszka ma w projekcie nową kabinę do C-360.
Kolega mi mówił że jeden ciągnik z jego okolic poszedł już na przymiarki.
Kabina ma być podobno wyposażona w gięte szyby i całkiem przeszklone dźwi. Coś jak w małym JD [słowa kolegi :P ]

#130 Share HorPol65

HorPol65

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, elektronika

Napisany 31 maj 2009 - 19:20

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? Sory ze zchodze troche z tematu, ale czy ktos probowal zrobic kabinke z podloga do 60-tki?
Moze jakas firma je produkuje?? Jesli tak to jaka i jesli mozna to strone www??
URSUS C-360 to potega polskiego rolnictwa!!

URSUS C-360 jakies 12 tys 350 ha z gospodarstwem 9 mln radocha z bronowania bezcenna:)

Jesli chcesz wykorzystac moje foty z AF to pamietaj o prawach autorskich.
Jesli skusisz sie zapytac o nie to i tak Ci pozwole:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share Lukash

Lukash

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 01 czerwiec 2009 - 06:14

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? Tutaj masz dość ciekawie zrobiona kabinę. Spróbuj sie z właścicielem skontaktować Może ci coś poradzi:D
- O, przyjacielu nieuczony,/ Mój bliźni z tej czy innej ziemi!/ Wiedz, że na trwogę biją w dzwony/ Króle z pannami brzuchatemi;/ Wiedz, że to bujda, granda zwykła,/ Gdy ci wołają: "Broń na ramię!",/ Że im gdzieś nafta z ziemi sikła/ I obrodziła dolarami;/ Że coś im w bankach nie sztymuje,/ Że gdzieś zwęszyli kasy pełne/ Lub upatrzyły tłuste szuje/ Cło jakieś grubsze na bawełnę./ Rżnij karabinem w bruk ulicy!/ Twoja jest krew, a ich jest nafta!/ I od stolicy do stolicy/ Zawołaj broniąc swej krwawicy:/ "Bujać - to my, panowie szlachta!"

#132 Share wueska

wueska

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 01 czerwiec 2009 - 06:43

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? @HorPol nawet możesz sie pofatygować i podjechać zbaczyć jak to wygląda przecież od ciebie to kamieniem można dorzucić do grabowca :P tylko zadzwoń i sie dowiedz może już sprzedane i pojechała :P

#133 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 07 czerwiec 2009 - 14:07

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? Witam-mam takie pytanie-ile można krzyknąć za czeską kabinę do C-360 (najpiękniejsza to ona nie jest bo ma już ubytki farby no i ma chyba 20 lat) ale ogólnie jest ok-wala mi się gdzieś po garażu i tylko miejsce zajmuje...no a kupiec mi się na jutro zaanonsował ;)

#134 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 07 czerwiec 2009 - 17:24

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? napisz skąd jestes i daj jakies foto kabiny bo ja jestem zainteresowany ;)

#135 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 07 czerwiec 2009 - 17:35

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? Kabina jest w proszku-wszystko rozmontowane i stoi w garażu-do Kalisza to ja z podlaskiego trochę mam-a kabinę znalazłem na zdjęciu- http://www.agrofoto....ge21162.html-ta środkowa ;)

#136 Share harnasx

harnasx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 30 wrzesień 2009 - 10:51

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? Poszukuje adresu www/maila/telefonu (ogolnie kontaktu) do firmy/osoby produkujacej maski z tworzywa sztucznego wraz z "zmienionym" kokpitem na zegary do C360. Chciałem zimą zrobić mały "lifting" poczciwej 60'ce a warto by było kupić maskę bezposrednio od producenta niż np przepłacać na Allegro.
Jezeli tez ktoś ma w ciagniku taka maske prosze o opinie jak sie to "coś" sprawdza w eksploatacji.

#137 Share ursus1212

ursus1212

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 30 wrzesień 2009 - 11:30

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? ja ci powiem tak ze na allegro jest ta sama cena co u producenta naglaka bo na allegro tez wystawia producent tylko tyle ze Agro mil < cena to 1000zł +55zł a u naglaka 1170zł bo się pytałem na Agro show tu masz link do tej Agro mil

Nowa plastikowa maska maski c-360 zetor nowość (746327206) - Aukcje internetowe Allegro

a ja maskę będę zakładał do c330 wiec jak coś to zdam relacje

#138 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 30 wrzesień 2009 - 19:40

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? Ja mam zamontowany ten kokpit z nowym usytuowaniem zegarów.Kupiłem go razem z kabiną jak co to mogę cyknąć parę fotek
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

#139 Share harnasx

harnasx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 01 październik 2009 - 06:17

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie?

Ja mam zamontowany ten kokpit z nowym usytuowaniem zegarów.Kupiłem go razem z kabiną jak co to mogę cyknąć parę fotek

zamieść prosze kilka fotek!
na allegro jest osoba która pisze że jest producentem i sprzedaje po 850 + wysyłka - ale bez "kokpitu" :) Toeretycznie mozna kupić osobno kokpit (od innego) ale czy potem nie bedzie problemu z dopasowaniem? - pewnie będzie!

ja ci powiem tak ze na allegro jest ta sama cena co u producenta naglaka bo na allegro tez wystawia producent tylko tyle ze Agro mil < cena to 1000zł +55zł a u naglaka 1170zł bo się pytałem na Agro show tu masz link do tej Agro mil

Nowa plastikowa maska maski c-360 zetor nowość (746327206) - Aukcje internetowe Allegro

a ja maskę będę zakładał do c330 wiec jak coś to zdam relacje

tak tu dzwoniłem - właśnie taka maska mi najbardziej "pasuje" - poprosiłem o zdjęcie środka bo facet przez telefon mi mowił ze to jest "tradycyjny" kokpit a na aukcji napisał ze zmieniony - i teraz nie wiem w jakim zakresie zmieniony

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share ursus1212

ursus1212

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 102 postów