Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie?

526 odpowiedzi na ten temat

#101 Share Tadeusz1212

Tadeusz1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 564 postów

Napisany 23 luty 2009 - 17:57

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? Nie no chyba nie... <_< no bo czym ma się różnić...

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Ursus c360 nie 3p

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Ursus
  • 13800.00 PLN
  • Dzisiaj, 01:17
Ursus C-330

• 20000.00 PLN
  • Wczoraj, 12:51
Ursus 3512 Massey Ferguson

• 30000.00 PLN
  • 29 wrz 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? Dzisiaj, 21:15
  •  

#102 Share Filipo

Filipo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 23 luty 2009 - 17:59

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? no słyszałem ze sie różnią ale tylko czy to prawda????

Edytowany przez andrzej2110, 26 marzec 2009 - 17:08.
cytowanie posta wyżej

#103 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3067 postów

Napisany 23 luty 2009 - 18:15

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? W C-360 niczym się nie różnią, tylko w c-330 jest wersja do tura <_<

#104 Share Filipo

Filipo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 23 luty 2009 - 18:18

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? Czyli kazda kupiona kabina bedzie pasować do mojej 60-tki z turem??
dodam ze rok produkcji 60-tki to 1980

Edytowany przez andrzej2110, 26 marzec 2009 - 17:09.
cytowanie posta wyżej

#105 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3067 postów

Napisany 23 luty 2009 - 18:27

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? Raczej tak, ja mam Naglaka i pasuje bez problemów <_<

P.S Nie cytuj poprzednich postów bo dostaniesz % :lol:

#106 Share Filipo

Filipo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 23 luty 2009 - 18:30

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? a masz 60-tke z turem???????

#107 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3067 postów

Napisany 23 luty 2009 - 18:42

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? Tak <_<
Moja galeria

#108 Share Filipo

Filipo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 23 luty 2009 - 19:16

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? a jak to własnie jest z radiem???
Czy jest tam miejsce na radio?????

#109 Share arniormo

arniormo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Zainteresowania:samochody,i jak to w gospodarstwie nowinki techniczne

Napisany 23 luty 2009 - 19:29

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? Jak kabine do 60 to tylko naglaka ponieważ jak długo można znosić taki komfort....Naglak produkuje super kabiny które są wytrzymałe i jest w nich komfort pracy

#110 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 9219 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 23 luty 2009 - 19:34

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? Komfort jest lepszy w naglaku. A wg mnie nie ma to jak 60 z koją. A w naglaku mi maski się nie podobają. Bo to już nie jest ta sama 60 co ze stara blaszaną maską i kabina Koji.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share Filipo

Filipo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 25 luty 2009 - 07:54

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? a co myslicie o kabinach "Szymczak"?????????????

#112 Share Tadeusz1212

Tadeusz1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 564 postów

Napisany 25 luty 2009 - 14:34

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? A nie wiem, nie słyszałem o takim producencie. Mozesz dać jego strone www albo chciarz zdjecie jego kabin.

#113 Share hemi

hemi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, Elektromechanika

Napisany 19 marzec 2009 - 08:56

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? Witam!.
Moje pare słów na temat kabiny naglak do 360tki. Właśnie remontuje znajomemu 60tke i gość zarzyczył sobie nową kabine i maske z tworzywa. Dzięki temu forum zakupiliśmy zestaw Naglaka po negocjacjach za 5050zł. Kabina jest bez lamp. I powiem jedno ta kabina i maska to GÓWNO jakich mało, wyprodukowana w lutym 2009 i już rdza się pojawia na dachu i spoinach. Dziadowskie zamki drzwi, tandetnej jakości materiał na tapicerke, Spryskiwacz szyby bez komentarzu, a ten patent ryglowania tylnej szyby zamiast siłowników gazowych (które hyba są tańsze w produkcji) to poprostu skandal! Tworzywo z którego wykona jest maska i kokpit jest bardzo kruchy i będzie pękać od byle otarcia! Nie kupujcie tych masek naprawde szkoda kasy. Po prostu wszystko zrobione jest na odpie.....się. A i ta krzywo przynitowana tabliczka znamionowa!

#114 Share ferdek1

ferdek1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 684 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 19:09

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? Ja też kupiłem Naglaka i w 90% zgadzam się z przedmówcą, na mojej już widać rdze(a ma dopiero tydzień) w większości pomalowana tylko z zewnątrz jak poodkręcacie blachy to podkład widać i w dodatku nanoszony pędzlem i to twardym bo znać smugi .Co do tylnej szyby to siłowniki gazowe są za dopłatą 100zł/2 szt.Moja kabina kosztowała 3550zł.brutto ,jest to wersja szersza z podstawowym wyposażeniem z błotnikami+ siłowniki w drzwiach+kompletne oświetlenie z halogenami(bez siłow.w tylnej szybie.A za kompletną maskę przednią (ze światłami)i kokpit zawołali 1200zł.brutto/ale nie zamówiłem maski/Z tego wynika że kolegę, a raczej jego znajomego ktoś skroił na 300zł+oświetlenie 150zł w sumie 450 złoty poszło się gonić.
wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

#115 Share JohnDeere6030 JohnDeere6030

JohnDeere6030
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 marzec 2009 - 00:27

Jak kabine do 60 to tylko naglaka ponieważ jak długo można znosić taki komfort....Naglak produkuje super kabiny które są wytrzymałe i jest w nich komfort pracy

I tutaj się zgodze z kolegą :) sam na maja mam zamuwioną kabine do c360 ta z nowego oblicza :)

#116 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3067 postów

Napisany 26 marzec 2009 - 08:09

Witam!.
Moje pare słów na temat kabiny naglak do 360tki. Właśnie remontuje znajomemu 60tke i gość zarzyczył sobie nową kabine i maske z tworzywa. Dzięki temu forum zakupiliśmy zestaw Naglaka po negocjacjach za 5050zł. Kabina jest bez lamp. I powiem jedno ta kabina i maska to GÓWNO jakich mało, wyprodukowana w lutym 2009 i już rdza się pojawia na dachu i spoinach. Dziadowskie zamki drzwi, tandetnej jakości materiał na tapicerke, Spryskiwacz szyby bez komentarzu, a ten patent ryglowania tylnej szyby zamiast siłowników gazowych (które hyba są tańsze w produkcji) to poprostu skandal! Tworzywo z którego wykona jest maska i kokpit jest bardzo kruchy i będzie pękać od byle otarcia! Nie kupujcie tych masek naprawde szkoda kasy. Po prostu wszystko zrobione jest na odpie.....się. A i ta krzywo przynitowana tabliczka znamionowa!

U mnie też pojawiła się rdza na dachu, ale to od zdejmowania kabiny z tira trochę odprysło i raz zapomniałem dachu zamknąć jak wjeżdżałem do obory i trochę górę przyrysowałem :)

#117 Share david85

david85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 27 marzec 2009 - 18:15

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? co sądzicie o kabinach z naglaka z plastikowymi błotnikami i dachem ma ktoś taką? jak jest z ich trwałością myśle że takie są lepsze w końcu plastik nie rdzewieje a wiadomo jaka jest powłoka lakiernicza na polskim sprzęcie no i jakość blach chciałbym wiedzieć jak jest z ich trwałością po np. roku użytkowania

#118 Share Gorzupiak

Gorzupiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 30 marzec 2009 - 15:22

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? Nie chce zakładać nowego tematu więc zapytam tu

Jaki kolor kabiny i błotników wybralibyście do C 4011 ? Ja chciałbym cały zielony(dach i błotniki) :blink: maska zostanie "stara' ale i tak będzie malowana farbą taką jak dach i błotniki :D Brat chce szary dach niektórzy mówią aby zrobić na 60 czyli pomalować na czerwony o 0

Może ma ktoś z was C 4011 z nową kabiną ? A i gdyby mógł by mi ktoś podać wysokość C4011/C 360 byłbym bardzo wdzięczny :D

Pozdrawiam
"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

#119 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3066 postów

Napisany 30 marzec 2009 - 15:43

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? @Gorzupiak Ja proponuje zielona maske i blotniki, a w kabinie 'zalezy jaka kabina)wszystki drzwi i tylne okienko tez w kolorze zielonym tylko ciemniejszym a dach w kolorze felg.

PS. posiadacze kabin NAGLAK??? Gdzie wy widzicie w tych kabinach komfort????? Bo jezeli masz kabine KOZMIN czy SOKOLKA czy NAGLAK a siedzisz na podartym siedzeniu to dalej komfortu nie bedziesz mial. Chyba ze Wy patrzycie na halogeny, lusterka i radio itp. Bo ja w tym Naglaku nic nadzwyczajnego nie widze.

Moim zdaniem najlepsza i komfortowa kabina jaka produkowali do 60tki to jest kabina KOJA. Wtedy i traktor ma swoj styl,chodzi mi o 60tke. A teraz KOJA ma blotniki z tworzywa.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3067 postów

Napisany 30 marzec 2009 - 17:27

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie? Ja w naglaku mam nawet dobre wyciszenie jak na c-360, dobra widoczność dużo miejsca w kabinie i ja np. nie mam porwanego siedzenia ;)