tomb2

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie?

Polecane posty

quercus    7

Napisał nie w tym miejscu....


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Jak te nowe kabiny się sprawdzają??? Wyciszyło się we wnętrzu??? Dało by radia posłuchać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Panowie jestem zainteresowany kokpitem do C-360:

o takie cos mi chodzi:

(załącznik poznizej)

 

Zna może ktoś cenę takiego czegoś? :)

post-280-1205346288_thumb.jpg

post-280-1205346342_thumb.jpg


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Kto zrobił taki tuning. Kierownica sportowa rodem z malucha i tan plasticzek :)


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

MARCIN974 taki kokpit kosztuje 1100zl ale z maska oddzielnie niewiem czy kupisz. taki jaki szukasz. 1100zl


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

ciągnikfan -tak od malca

 

MARCIN974 taki kokpit kosztuje 1100zl ale z maska oddzielnie nie wiem czy kupisz. taki jaki szukasz. 1100zl

Panowie

dzwoniłem tu u ówdzie:

u naglaka kosztuje 160zł przykręcana do baku

a u tego co z allegro 150zł

 

mam na oku coś innego jeszcze :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1561

a nie wiecie ile kosztuje orginalnt kokpit z miejscem na zegary (oczywiscie bez zegarow ) ?

 

P.S niewiem jak dodac załacznik zeby wam pokazac o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

No a co powyzej napisałem? :)

Chyba ze masz na mysli taki jak te od nowosci miały

Nie radziłbym Ci takiego kupowac, te nowe są bardziej wypasione -wiecej miejsa miedzy nogami itd.

 

 

dodaje zalączniki:

post-280-1205517141_thumb.jpg

post-280-1205517165_thumb.jpg

post-280-1205517203_thumb.jpg

post-280-1205517228_thumb.jpg


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1561

bym kupił to co pokazałes ale niewiem czy tą moja maske orginalną dopasuje :) bo bym musiał ucinac trochę zeby była dotąt odkąd sie kabina zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Co do przeróbki to nie tylko Ciebie to czeka :)

tez mysle o tym :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek269    0

Zegary przed kierownicą to super sprawa, o wiele więcej miejsca gdy wsidamy i wysiadamy. Musze sobie coś takiego kupić, wiem że pewno kable nie będą starczać ale i tak miałem rozprowadzać nową instalacje bo orginalna jest za słaba bdy chcemy pare halogenów doczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

@radek269 a jak chcesz te halogeny podłączyć, że instalacja jest za słaba?


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek269    0

Ja jestem tego zdania że jak coś robic to dobrze. kable muszą być takie by nie było spadków napięcia, więcej bezpieczników i przekaźniki obowiązkowo. dopiero wtedy moge tym robić bez obaw że nagle zginie wszystko lub że świecić będzie za słabo. troche jest z tym zabawy ale ja lubie jak wszystko jest ok.

 

Ma ktoś wspomaganie w c360? Jeśli tak to jak to zrobiłeś? mój gg6411935

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0
Ja jestem tego zdania że jak coś robic to dobrze. kable muszą być takie by nie było spadków napięcia, więcej bezpieczników i przekaźniki obowiązkowo. dopiero wtedy moge tym robić bez obaw że nagle zginie wszystko lub że świecić będzie za słabo. troche jest z tym zabawy ale ja lubie jak wszystko jest ok.

 

Ma ktoś wspomaganie w c360? Jeśli tak to jak to zrobiłeś? mój gg6411935

 

Z bezpiecznikami to się zgodzę ale jeżeli dokładasz 2 halogeny to te orginalne kabelki spokojnie dadzą rade. No co innego jak coś się kombinuje z żarówkami itp. Ja również jestem tego zdania, że lepiej się pobawić troche dłużej i mieć elegancko zrobione niż wszystko na szybkiego i lipe odwalać.


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek269    0

dobra instalacja to podstawa nawed gdy dwa halogeny podłączymy. instalacja która jest w ciągnikach jest zazwyczaj na granicy wytrzynałości albo za słaba więc jej nie będe obciążał dodatkowym oświetleniem. braciak w zetorze 10540 to ma takie jaja z instalacją że się w pale nie mieści- ciągle coś się smażyt, przepala- prawie cała instalacja do przerobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

No bo trzeba robić i z rozumem nie wszystko bo ktoś zrobił to i ja zrobie a się kompletnie na tym nie zna. A instalacja masz racje musi byc pożądna jak i reszta części w ciągniku.


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

To jest temat kokpit z miejscem na zegary a nie temat o halogenach :P Temat o halogenach znajdziecie w dziale elektryka i elektronika :P


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prymus    0

Kokpit taki jak u Naglaka tylko inny producent kosztuje 100 zł + wysyłka, a co do przewodów to jak zapewnia producent muszą starczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtekw
      Czy przy wymianie poduszek pod kabiną, a konkretnie lewej poduszki muszę wyciągać zbiornik paliwa w Vario 818? Ktoś może to robił w innym modelu z tej serii. Proszę o podpowiedz jak prawidłowo zamontować poduszki i jak się dostać do lewej strony(z prawej jest dobry dostęp). Wiem, że był podobny temat, ale nikt nie odpowiada... 
    • Przez mchojecky
      Witam. Składałem wniosek w sprawie dofinansowania małych gospodarstw. Zostało rozpatrzone pozytywnie i teraz szukam sprzętu do mojego Ursusa C-360. Chodzi o belownicę. Budżet wynosi do 60 tysięcy złotych. Jaką belownicę polecacie do tego ciągnika? Proszę o pomoc i określenie cech, które są ważne u belownic. 
      Pozdrawiam 
    • Przez Bonex157
      Cześć,
      Chcialbym sie zapytać Was ile waży kabina puszka/orzeszek z szybami i bez
    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez klamka4
      Witam pisze w imieniu kolegi bo ma taki problem. 
      C360 jak jest zimny to odpala a jak ciepły to mie odpala i nie można wałem przekręcić. A jak odpali gdy jest zimny to strasz nie kopci i kontrolki się świeca. Pomoże ktoś z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj