tomb2

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie?

Polecane posty

Dastan    596

Czy ktoś oprócz Naglaka robi kabiny z błotnikami z tworzywa? W ogóle jak one się sprawują jesli chodzi o wytrzymałość? Moja 60 chodzi tylko przy rozsiewaczu i opryskach, metalowe starczyły mi ostatnio na dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5535

Napisał ,że ciągnik pracuje przy nawozach i opryskach , kolega pewnie nie ma czasu żeby myć ciągnik po każdym zabiegu to i błotniki zgniły po dwóch latach , nic dziwnego one są takiej jakości ,że szkoda na to kasy...


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Zabezpieczyć od Wewnątrz Bitexem ale też musi być dobra powłoka lakiernicza to jakoś wydłuży czas co nie zmienia faktu że blacha jest lipnej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak się nie myje ciągnika po nawozach i opryskach, do tego garaż pod chmurką, to wszystko zgnije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5535

Zgadza się , ale porównać grubość oryginalnych blach do tych nowych to jest masakra. Nie mówiąc już o tym ,że często są malowane podkładem na zardzewiałą blache i przed docelowym malowaniem dobrze jest to wszystko zeszlifować i dać porządnie podkład i lakier.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    596
Dnia 31.01.2020 o 20:08, asharot napisał:

Można wiedzieć co robiłeś że metalowe błotnik starczyły tylko na 2-lata ?

Z myciem fakt różnie bywa szczególnie po opryskach choć RSM nie używam, tylko błotniki zaczęły gnić i puchnąć pod powłoką farby. Pewnie producentowi nie chciało się nawet ich obczyścić przed malowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Dobra kosztuje,a jak chcesz mieć po kilku latach rdzę to bierz tanią z błotnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Jak chcesz mieć tanią i dobrą to musisz kupić dwie.

Jedna tanią, a drugą dobrą. 

Mi się taka spodobała. Bardzo fajna. Lekko drzwi chodzą. 

received_200499664377475.jpeg


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    596

Mam w swoim 3p jeszcze oryginalna kabinę, tylko że bez drzwi, tylnej klapy bo zgniła, dach też do wyrzucenia już.  Ciągnik planuje sprzedać docelowo i zastanawiam się co z tym zrobić , tego pewnie sie nie kupi już?  Ogólnie maska, błotniki są też do wymiany. Ile mozna zawołać w takim stanie ? Czy lepiej odnowić dac nowa kabine i dopiero sprzedawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

wyłożysz z 5-6tys. a cena ciągnika wzrośnie o połowę tego, więc dla mnie bez sensu inwestycja


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paelrolnik    0

witam potrzebuję znaleźć dach do kabiny czeskiej starego typu do c360 lub z czego można go zrobić aby był otwierany. Kabina jak na zdjęciu 

kabina-c-360-ploniawy-bramura-sprzedam-528597649.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103
paelrolnik napisał:

witam potrzebuję znaleźć dach do kabiny czeskiej starego typu do c360 lub z czego można go zrobić aby był otwierany. Kabina jak na zdjęciu 

kabina-c-360-ploniawy-bramura-sprzedam-528597649.jpg

Najlepiej z blachy. Poszukaj firmy co ma prasę do blachy i można w sensownych pieniądzach zrobić dach na lata. Ja robiłem metalowy dach do Zetora w kształcie trapezu to kosztował 500zl


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atleast    0

Witajcie. Chcę dokupić do kabiny sokółka silniczek wycieraczki przedniej wraz z ramieniem i piórem. Na aukcjach są dwa rodzaje - krótki - oś 80 mm długości i długi - 105 mm. Która będzie odpowiednia? A jak to z długością ramienia i pióra? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t25a1    294

A czy to tak trudno zmierzyć jaki ci potrzeba,tu nikt nie wie czy masz silniczek mocowany bezpośrednio do profila czy jest mocowanie odsunięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtekw
      Czy przy wymianie poduszek pod kabiną, a konkretnie lewej poduszki muszę wyciągać zbiornik paliwa w Vario 818? Ktoś może to robił w innym modelu z tej serii. Proszę o podpowiedz jak prawidłowo zamontować poduszki i jak się dostać do lewej strony(z prawej jest dobry dostęp). Wiem, że był podobny temat, ale nikt nie odpowiada... 
    • Przez mchojecky
      Witam. Składałem wniosek w sprawie dofinansowania małych gospodarstw. Zostało rozpatrzone pozytywnie i teraz szukam sprzętu do mojego Ursusa C-360. Chodzi o belownicę. Budżet wynosi do 60 tysięcy złotych. Jaką belownicę polecacie do tego ciągnika? Proszę o pomoc i określenie cech, które są ważne u belownic. 
      Pozdrawiam 
    • Przez Bonex157
      Cześć,
      Chcialbym sie zapytać Was ile waży kabina puszka/orzeszek z szybami i bez
    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez klamka4
      Witam pisze w imieniu kolegi bo ma taki problem. 
      C360 jak jest zimny to odpala a jak ciepły to mie odpala i nie można wałem przekręcić. A jak odpali gdy jest zimny to strasz nie kopci i kontrolki się świeca. Pomoże ktoś z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj