tomb2

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie?

Polecane posty

warjarr23    0

jakiś miesiąc temu widziałem jak na naczepie jechały kabin własnie do c360 i były z metal fachu

 

Tylko coś ta stronka nagala nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

no z tego co widzę to są kabiny od Naglaka :)

Osobiście podobają mi się te kabiny http://allegro.pl/kabina-kabiny-c-360-c-360-c360-super-wyposazona-i2995740395.html z tego co wiem są to kabiny z firmy Zbigniewa Szyszki ale niestety nie wiem jak z jakością bo nie miałem z nimi kontaktu jedyne co mogę powiedzieć to że Naglak dla mnie jest najlepszy kabiny od Teresy Szyszki też nie są najgorsze, miałem też osobisty kontakt z firmą Bartesko na swoim ciągniku i co do tych kabin to może ja jestem dziwny bo u mnie we wsi połowa ciągników ma kabiny od nich a ja po pierwsze miałem problem zeby ją zamontować a po drugie jakość była naprawdę fatalna bo kabina jest chyba po to żeby mnie chronić np przed deszczem a w czasie deszczy podłoga w kabinie była mokra wiec to mówi samo za siebie i niestety kabina po 4 dniach została zwrócona do producenta tzn musiałem ją po wielu kłótniach sam odwieźć i to dopiero po tym jak przyjechali mechanicy z Bartesko i ocenili że kabina po prostu nie pasuję wiec na pewno tej firmy nie polecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek101    144

na c 330 powinna się ładnie prezentować ale nie wiem czy komus bedzie wygodnie siedziec na błotniku :P

Nie cytuj poprzedniego posta

Jak myślicie, czy warto kupić tą kabinę http://allegro.pl/ka...3016783094.html

Widać że kabina już trochę przeszła, ja bym kupił nową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Raczej nić nie będzie z tej kabiny bo mam opony większe i gościu mówił że nie wejdą błotniki na nie a szkoda bo bardzo mi się ta kabina spodobała, kupię pewnie henmara i będzie spokój

Edytowano przez gintek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarak    15

Co sądzicie o kabinach z firmy Naglak ? Czy się łatwo montuje czy wszystko pasuje itp. Chodzi mi okabine do c 360-3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

Raczej nić nie będzie z tej kabiny bo mam opony większe i gościu mówił że nie wejdą błotniki na nie a szkoda bo bardzo mi się ta kabina spodobała, kupię pewnie henmara i będzie spokój

 

a dlaczego nie naglak albo szyszka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarak    15

Koja naglak czy szyszka jaka kabine polecacie z tych trzech producentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Koja lub Naglak - zależy czy chcesz mniejszą kabine, czy większą. Szyszke odradzam, miałem 2 lata i ciesze się, że się jej pobyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marioboss    39

Tak,też tak uważam.Koje byly produkowane znacznie wcześniej i nie ustępują jakości np. sokółce.Cała ta reszta nie nadaje się do niczego i jak dla mnie to jest bardzo brzydka.Taki ociosany kawał złomu bez żadnego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marioboss    39

Z tego co pytałem jakiś czas temu,to chyba coś koło 4 tysie.Poszukaj tematu "c-360-remont wizualny" uzytkownika Vitoma,bo on chyba kupował teraz taką koję i raczej się orientuje.Robią bodajże wersje bez błotników i z błotnikami,oczywiście jest różnica na cenie.

http://www.koja.com.pl/index.php?wiad=37

Tu jest ich strona,można zadzwonić lub napisać.

http://allegro.pl/kabina-koja-do-ursus-c-360-i2982330403.html

Tu była używka,niedrogo.Może gość jeszcze nie sprzedał?

Tu są nówki

http://www.tarkom.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=60:kabiny-cignikowe-koja&catid=35:maszyny-rolnicze&Itemid=54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarak    15

Koja z blotnikami do c360 kosztuje ok 3800 ale termin realizacji dopiero na sierpien i na dodatek wlasny odbiór musze szukać cos innego pewnie będzie to Naglak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

@ Asahrot a co ci się nie podoba w naglaku ? właśnie powoli przeglądam oferty producentów kabin, chętnie poznam wszystkie za i przeciw.


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Obejrzyj w realu obie kabiny to się przekonasz.Głownie chodzi o jakość wykonania.

Edytowano przez asharot

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

Widziałem naglaka na ciągniku znajomego i nie wygląda tak źle, czyżby ta koja była naj ? Sądzę że chyba naglak najlepiej wykonuje te kabiny na tle np: szyszka, gola i inne gady. Myślałem że podasz jakieś argumenty ;)


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtekw
      Czy przy wymianie poduszek pod kabiną, a konkretnie lewej poduszki muszę wyciągać zbiornik paliwa w Vario 818? Ktoś może to robił w innym modelu z tej serii. Proszę o podpowiedz jak prawidłowo zamontować poduszki i jak się dostać do lewej strony(z prawej jest dobry dostęp). Wiem, że był podobny temat, ale nikt nie odpowiada... 
    • Przez mchojecky
      Witam. Składałem wniosek w sprawie dofinansowania małych gospodarstw. Zostało rozpatrzone pozytywnie i teraz szukam sprzętu do mojego Ursusa C-360. Chodzi o belownicę. Budżet wynosi do 60 tysięcy złotych. Jaką belownicę polecacie do tego ciągnika? Proszę o pomoc i określenie cech, które są ważne u belownic. 
      Pozdrawiam 
    • Przez Bonex157
      Cześć,
      Chcialbym sie zapytać Was ile waży kabina puszka/orzeszek z szybami i bez
    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez klamka4
      Witam pisze w imieniu kolegi bo ma taki problem. 
      C360 jak jest zimny to odpala a jak ciepły to mie odpala i nie można wałem przekręcić. A jak odpali gdy jest zimny to strasz nie kopci i kontrolki się świeca. Pomoże ktoś z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj