tomb2

[Ursus C-360] Nowe kabiny, maski- jakie?

Polecane posty

Kolego Piotr1216 nie kupuj kabiny od Gola jak juz to Naglak. Ja tz szukalem kabiny bo wlasnie remontuje 60-tke i bylm w Kozminie i pytalem fachowcow i wszyscy doradzaja Naglak. jest o niebo bardziej staraniej wykonana i dopracowana. wiec ja tez CI radz Naglak ale i tak na koncu to Ty podejmiesz decyzje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr1216    1217

Ja się narazie zastanawiał ale jak bym miał brać to też wolał bym lepsze wykonanie więc jak doradzasz kolego wesolymaniek wziąłbym naglaka

 

A wie ktoś jak to jest tym mocowaniem kabiny jak ma sie tura z tym nowym mocowaniem ? Czy cos trzeba przerabiać przy kabinie czy pasuje tam wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Zależy jaki tur. Ja przy 3B musiałem przerobić mocowania tura. Kłopotu z tym nie było bo wystarczyło je tylko obniżyć.

Poradzisz sobie na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr1216    1217

Ja mam tura 2 akurat ale to jakoś powinienem dac rady przerobić :)

 

Dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muran001   
Gość Muran001

Witam!

Szukam wymiarów maski i kabiny, które zostały zastosowane w Ursusie C-362, wersja eksportowa C-360 (wymiary proszę podać w mm).

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muran001   
Gość Muran001

Zgadza się, jestem z agromodele. Mam też konto na RetroTrakotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Odnowię troszkę temat... Potrzebuje filmiku w którym będzie powiedzmy kabina Naglaka i nagranie z wnętrza podczas pracy chciałbym zobaczyć jak jest wyciszone wnętrze w takowej kabinie czy jak wyło tak wyje czy jest ciszej i można np. radyjka posłuchać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ee to drąży się temat [pewnie bierzesz tą 60 od kumpla] :P ,

nie zabardzo Ci pomogę filmem, ale powiem Ci że nie spodziewaj się extra luksusów w tych kabinach, ja mam tak owego naglaka tą najszerszą kabinkę z 2009, i wyściółkę ma, ale wydaje mi się że jak otworzę tył i drzwi to jest ciszej :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin_TV    0

chce kupić kabinę do mojego ursus c-360 tylko nie wiem jaką wybrać i gdzie kupić najlepiej żeby była do 3000 zł . proszę o pomoc

 

Połączone

Edytowano przez razor275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

W kazdym sklepie z maszynami i zlomem rolniczym mozna kupic kabiny. Zalezy jeszcze jakie sie chce.

 

Sa adresy stron

 

KOJA NAGLAK SZYSZKA itp.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojjtas    2

witam wszystkich chciał bym kupić kabinę bo c 360 mam pytanie jakiej firmy wybrać prosze o pomoc pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIAPEK1981    8

Witam, która kabina Naglaka lepsza wąska z błotnikami czy szeroka z błotnikami? Lepsze drzwi otwierane do przodu czy na błotniki? Domyślam się, że za cicho w takiej kabinie to nie jest ze względu na brak podłogi, a może ktoś zrobił podłogę tylko taką na skrzynie i tylny most? Tylko nie taką z gumolitu, czy wykładziny tylko jakąś konkretną z płyty MDF itp. Czy w takiej kabinie nic nie drży? Czy teraz już wszystkie kabiny Naglaka maja z tyłu plastykowe (kabina z metalowymi błotnikami ale tylna część błotnika jest z czarnego tworzywa na którym mocuje się lampę) błotniki?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Nową?Używaną? Sprecyzuj swoje pytanie...


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warjarr23    0

Oczywiście chodzi o nową na pewno nie chce z plastikowymi błotnikami a i tez nie kosmicznie drogą tak max do 3tys 3.5tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warjarr23    0

no tak każdy inną chwali ja chce zakupić taką która będzie naprawdę dobra a nie jakiś szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Jak chcesz dobrą kabinę to tylko Koja lub Naglak - tu już twój wybór czy chcesz mieć pojemną kabinę czy nie.

Reszta to "szajs" strugany w stodole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warjarr23    0

Własnie się zastanawiałem nad Naglak tą szerszą wersją bo nie chce czuć się w tej kabinie jak puszce

 

A co powiecie na kabiny metal Fach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Robił do Farmtrac'ów. Z tego co mi wiadomo to Metal Fach już zaprzestał produkować kabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtekw
      Czy przy wymianie poduszek pod kabiną, a konkretnie lewej poduszki muszę wyciągać zbiornik paliwa w Vario 818? Ktoś może to robił w innym modelu z tej serii. Proszę o podpowiedz jak prawidłowo zamontować poduszki i jak się dostać do lewej strony(z prawej jest dobry dostęp). Wiem, że był podobny temat, ale nikt nie odpowiada... 
    • Przez mchojecky
      Witam. Składałem wniosek w sprawie dofinansowania małych gospodarstw. Zostało rozpatrzone pozytywnie i teraz szukam sprzętu do mojego Ursusa C-360. Chodzi o belownicę. Budżet wynosi do 60 tysięcy złotych. Jaką belownicę polecacie do tego ciągnika? Proszę o pomoc i określenie cech, które są ważne u belownic. 
      Pozdrawiam 
    • Przez Bonex157
      Cześć,
      Chcialbym sie zapytać Was ile waży kabina puszka/orzeszek z szybami i bez
    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez klamka4
      Witam pisze w imieniu kolegi bo ma taki problem. 
      C360 jak jest zimny to odpala a jak ciepły to mie odpala i nie można wałem przekręcić. A jak odpali gdy jest zimny to strasz nie kopci i kontrolki się świeca. Pomoże ktoś z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj