Mattti

Samochód dla ROLNIKA [Połączone]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
petro11    29

To jak w pole to za taką kasę NIVE można by znaleźć w jako takim stanie. Jak po drodze to jakieś PAJERO z silnikiem 2.8D, ewentualnie opla frontere ale jak kolega pisze że na paliwo ma mało to już jakieś audi stare QUATRO bo przynajmniej wygodniejsze niż terenówki. Na typową terenówkę trzeba kase mieć żeby go utrzymać. Po zakupie same oleje powymieniać w dyfrach i skrzyni to spory koszt, oponki drogie i takie tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Mało ma na paliwo to se kupi stare audi i będzie miał mało na naprawy. Jak się nie ma miedzi to się na d siedzi. Z 10 tys to nie ma co marzyć o 4x4. No chyba, że nam na odzień nie potrzebny i jak się zepsuje to może z 6 miesięcy postać aż nazbieramy na naprawę. Chyba niwa jest jedynym jako takim pomysłem. Albo te małe suzuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a hubertuss jak to przedstawiciel Berlina w POlsce  :D zachwala tylko ałdi, folks-wagina i pokrewne spokrewnione niczym sie nie rózniace  :D

Edytowano przez odwajler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

odwajler - to zaproponuj jakąś "polską myśl technologiczną"  ;)

 

Może Żuk albo Nyska??? hmmm

 

Budżetowe 4x4 to chyba najlepiej Vitarę starą kupić. Mój znajomy ma i się nachwalić nie może , wcześniej miał Pajero ale było za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

tyle że kupując budżetowe auto trzeba też patrzeć na ceny napraw i usterkowość. Nie wiem czy kiedyś miałeś subaru czy ktoś z twoichznajomych miał. Ja miałem w UK Imprezę przez 2 lata tyle że w miarę nową to mogę powiedzieć że coś pięknego , miała trochę problemów technicznych ale że auto było na gwarancji to sie nie przejmowałem. Mój znajomy ma tutaj Forestera tyle że 2 lata młodszego od tego z ogłoszenia. Awaryjny, części drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jak kogos nie stac na paliwo to po co szuka 4x4 ?  :blink:

co sie psuje w foresterze ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

Subaru pali ponad normę, to raz, a jeśli szuka autka z 4x4 to pewnie mieszka gdzieś w polu, albo przy drodze która jest odśnieżana na samym końcu albo wcale

co się psuje w Foresterze nie wiem, nie mam, a nie będę pisał co mówią inni, ale na chłopski rozum to nietypowy silnik bokser, reduktor, czy cały tylny napęd to tematy kłopotliwe, bo nieznane przez polskich mechaników

w dodatku części nowe są drogie, a używane pewnie będzie ciężko dostać, bo auto niepopularne, a żaden handlarz nie przyciągnie na części auta które będzie mu się zwracać przez 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Do każdego auta są części używane A wiem bo siedzę w tym interesie kilka lat. Fakt subaru na pewno droższe w użytkowaniu. Co do reż niezależnie co kupi zawsze będzie więcej palić i droższe w naprawach. Ja mam mitsubishi l200 2009 rok i to są auta nie do zdarcia A do gospodarstwa w sam raz ale też cena inna. Za to od navary z daleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

a hubertuss jak to przedstawiciel Berlina w POlsce  :D zachwala tylko ałdi, folks-wagina i pokrewne spokrewnione niczym sie nie rózniace  :D

Człowieku a weź tak zdrowy rozum pomyśl jakiej innej marki samochód, kupisz w niedużych pieniądzach, tani w eksploatacji i przede wszystkim taki co wrazie "W" naprawi Ci każdy wiejski mechaniczyna??Nie ukrywajmy za dobre pieniądze idzie kupić francuza ale co??Części juz w nie tak przystępnej cenie jak do niemca a i z naprawami ciut gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

panowie zmieniam cen do 15 tys chodzi oto zeby bylo ogólno użytkowe 4x4 a z mechanikiem niema problemu mój mechanik to nauczyciel uczy dzieciarnie jak naprawić samochody 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Maniek w tej kasie to proponuję szukać frontery z silnikiem 2.2 dti z ostatnich lat produkcji. Ładnie wygląda po liftingu w środku też zmieniona, silnik bardzo wytrzymały, prosta konstrukcja i łatwy w naprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Od polityki lewactwa,Korwinow itp. można podyskutować w dziale polityki są od tego inne tematy. Co do auta 4x4 jak koledzy wyżej radzili też polecilbym nive jak coś się popsuje to młotkiem naprawisz.Japonce już bardziej skomplikowane a w tych pieniądzach cudów nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

Polecam Hyundaia ix35 rocznik powyżej 2010 kupisz za te pieniądze 


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Ewenyualnie Hyundai Santa Fe 2 generacji też można coś znaleźć tylko rocznik max 2010-2011 bo młodsze trochę więcej kosztują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

A znasz jakieś auto co będzie zyskiwało na wartości (z użytkowych nie z antyków) - pytanie retoryczne.

 

Za tą kasę kupisz Nissana Qashqai co najmniej 2011 rok. Fajne autko do pojeżdżenia a jakość wykonania nieporównywalnie lepsza. Wiem co mówię bo siostra ma nowego ix35 a kolega nissana z 2011 roku.

 

Ford Kuga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Żadne auto nie będzie zyskiwało na wartości z wiekiem ale znane marki utrzymują cenę w miarę przez kilka lat. Nie ma takiej tendencji spadkowej jak przy mniej znanych markach.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

A znasz jakieś auto co będzie zyskiwało na wartości (z użytkowych nie z antyków) - pytanie retoryczne.

 

Za tą kasę kupisz Nissana Qashqai co najmniej 2011 rok. Fajne autko do pojeżdżenia a jakość wykonania nieporównywalnie lepsza. Wiem co mówię bo siostra ma nowego ix35 a kolega nissana z 2011 roku.

 

Ford Kuga?

Znam, ale znam też takie które tracą w 3 lata 50% wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Nie ma reguły ale głównie francuzy, koreańce, italiańce, ogólnie najwięcej tracą wypasione samochody, za wyposażenie słono płacisz a za 10 lat nikt Ci nie da 20 tys więcej niż za ten sam model podstawowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

No ale to ty 10 lat będziesz jeździł autem bez dodatkowego wyposażenie które podwyższa komfort podróżowania. Wiadomo każdy szuka pod siebie. Każdy ma inne preferencje. 

 

Jak żonie kupowałem auto to za niespełna 2 latka z pełną historią (po delikatnej obcierce) i minimalnym przebiegiem zapłaciłem 67 tysięcy a cena nowego w tamtym czasie w tym samym wyposażeniu to ponad 140. Tyle że do tej pory ubezpieczyciel wycenia auto w AC na więcej niż zapłaciłem a kupiony 3 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez AroniowyLiść
      Jako, że w wątku o Rolnikach Podlasie rozwinął się temat poboczny o motocyklach, to tutaj w hyde parku zakładam nowy wątek, bo tam nam zaraz admin posprząta offtopic  
      Zapraszam do udzielania się wszystkich motocyklistów w tym wątku, może jakieś wspólne latanie, albo spotkanie forumowych motocyklistów by się udało ogarnąć
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj