Skocz do zawartości

Zdjęcie

Samochód dla ROLNIKA [Połączone]

1232 odpowiedzi na ten temat

#181 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 789 postów

Napisany 21 czerwiec 2013 - 11:30

Samochód dla ROLNIKA [Połączone] Dostawczak na wsi to przydatna sprawa sam mam T4 1.9 D i silnik mimo że słaby bo tylko chyba 60kM to i tak jedzie a i pali równiutkie 6l. Właściwie samochód uniwersalny bo jak ładnie utrzymany to i do kościoła można pojechac :D a później w pole i też da rade . nie jest wielki gabarytowo to i mieście przy supermarkecie nie zajmiesz dwóch miejsc parkingowych .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Samochód dla ROLNIKA [Połączone] Dzisiaj, 10:45
  •  

#182 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 21 czerwiec 2013 - 12:32

Samochód dla ROLNIKA [Połączone] dokładnie, kupiliśmy na początku roku T4 2.5TDi, samochód do wszystkiego, i na pole i na rynek i do kościoła

Edytowany przez bratrolnika, 21 czerwiec 2013 - 12:32.

#183 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 01 marzec 2014 - 20:11

Samochód dla ROLNIKA [Połączone] T4 rzeczywiście super samochód , gdyby jeszcze istniała wersja syncro z silnikiem 2.5 tdi 150km był by samochodem idealnym .

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

#184 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4063 postów

Napisany 02 marzec 2014 - 11:53

Samochód dla ROLNIKA [Połączone] Była taka wersja z tym, że osobowa i droższa. Przerobić na dostawczaka żaden problem. Tylko po co komu ten napęd? Spalanie większe a pożytek przez kilka dni w roku gdy śnieg spadnie. Zresztą transporter z przednim napędem i silnikiem z przodu dobrze radzi sobie na śliskim.

#185 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 02 marzec 2014 - 12:00

Samochód dla ROLNIKA [Połączone] Niestety na 100procęt nie było wersji 2.5 tdi 150KM syncro !

#186 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2260 postów

Napisany 02 marzec 2014 - 14:04

Samochód dla ROLNIKA [Połączone] A tu się mylisz Multivany powyżej 2002r miały 2,5 i synchro lub jak kto woli 4MOTION.

#187 Share bartek45

bartek45

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 02 marzec 2014 - 14:15

Samochód dla ROLNIKA [Połączone] Ciekawą propozycją cenową i w dość dobrej jakości jest Dacia Duster. Duży prześwit i funkcjonalność.

#188 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 02 marzec 2014 - 14:31

Samochód dla ROLNIKA [Połączone]

A tu się mylisz Multivany powyżej 2002r miały 2,5 i synchro lub jak kto woli 4MOTION.

Jeśli t4 to syncro , 4motion to inny rodzai napędu [ stosowany w t5] Chodzi mi o to że nie było wersji syncro z silnikiem 2.5tdi 150KM . Produkowano wyłącznie syncro w połączeniu z silnikami 2.5 benzyna , 2.4d , 2.5tdi [ 88KMI 102 KM] . NIE BYŁO WERSJI SYNCRO 2.5TDI 150KM !!

#189 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4063 postów

Napisany 02 marzec 2014 - 17:50

Samochód dla ROLNIKA [Połączone] 4 motion czy syncro może napęd inny ale ten i ten na 4 koła więc co za różnica dla kierowcy dostawczaka.

#190 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 02 marzec 2014 - 18:32

Samochód dla ROLNIKA [Połączone] Bus z przednim napędem dobrze radzi sobie w terenie , napęd na cztery koła nie jest potrzebny w bagnie nie pojedzie bo sie zawiesi .
Ważniejszy jest motor musi mieć ponad 100 koni , busy są ciężkie i ze słabym motorem jedzie sie jak trupiarką , szału nie ma .
Mój ma 120 koni w ałtomacie i lawete można ciągnąć , pali od 8 do 10 litrów . Na busa i przyczepke 2,5 tony bez żadnego problemu ładuje .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 02 marzec 2014 - 19:16

Samochód dla ROLNIKA [Połączone] 5 cylindrowy silnik tdi VW T4 w bardzo łatwy i tani sposób można zwiększyć do ponad 200KM I 500Nm.

#192 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4063 postów

Napisany 02 marzec 2014 - 20:27

Samochód dla ROLNIKA [Połączone] Naczytałeś się auto światów i błaznujesz. Rolnik mając leciwego t4 z kilkuset tys km przebiegu będzie moc zwiększał do 200 KM. Napęd 4x4 będzie mu pewnie potrzebny do jazdy poślizgami podczas wiezienia kartofli na targ.

#193 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 03 marzec 2014 - 07:33

Samochód dla ROLNIKA [Połączone] Widzę że uważasz ze rolnik powinien poruszać się tylko furmanką zaprzężoną do starej szkapy . A ja uważam że rolnikowi też się coś od życia należy .Jestem rolnikiem i nie przeszkadza mi to zupełnie w jeżdżeniu mocnymi samochodami :D

Edytowany przez dddddddddddddddddd, 03 marzec 2014 - 07:36.

#194 Share marcine

marcine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisany 03 marzec 2014 - 09:17

Samochód dla ROLNIKA [Połączone] No, T4 jest idealne do wyścigów na 1/4 mili, ew. do ścigania się po torach :D
norweskie-lesne.pl

#195 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 208 postów

Napisany 03 marzec 2014 - 09:54

Samochód dla ROLNIKA [Połączone] Oczywiście , silnik 2.5 tdi bez problemu zniesie moc 300KM. Zapraszam na forum vw t4 , na pewno dowiesz się wielu zaskakujących i ciekawych rzeczy.

#196 Share turion23

turion23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 03 marzec 2014 - 10:22

Samochód dla ROLNIKA [Połączone] a ja własnie się zastanawiam nad zmianą auta na suva ale na jesień tego roku i najprawdopodobniej będzie to takie coś http://allegro.pl/ou...4009086486.html lub asx w 1.8 DID http://otomoto.pl/mi...-C32299864.html jak sądzicie czy da radę w sporym śniegu na Podlasiu???

#197 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 215 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 03 marzec 2014 - 10:52

Samochód dla ROLNIKA [Połączone] Nie wiem jakie sniegi są na podlasiu a jak nie da rady jechać po śniegu to możesz mu pług z przodu zaczepić a z tyłu solarke . Widziałem taki zestaw w Łodzi chodniki odśnierzał .

#198 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4063 postów

Napisany 03 marzec 2014 - 11:34

Samochód dla ROLNIKA [Połączone] Outlander jest większy od asx. W jakimś tam śniegu pojedzie. Wszystko zależy od jakości opon i wysokości pokrywy śnieżnej. Na pewno zajedzie dalej niż osobowe 4x4. Wszystko zalezy od tego czy potrzebny ci mniejszy czy większy suv i czy masz aż tak kiepski dojazd zimą. Ja tez mieszkam na Podlasiu ale nie odczuwam potrzeby posiadanie 4x4 na zimę. Drogi są dość szybko i dobrze odśnieżane. A jeśli już gdzieś zawieje to i taki suv nic nie da.

#199 Share KOSTEK12

KOSTEK12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 257 postów

Napisany 03 marzec 2014 - 15:24

Samochód dla ROLNIKA [Połączone] jak mocno zawieje to wiadomo że nic nie da ale ta wysokośc podwozia bezcenna jak wszyscy osobówkami szorują podwoziem w koleinach a ty nawet nie trącasz podłoża,druga sprawa spróbuj osobówką pojechac po 30cm warstwie śniegu :) turion23y a nie myślałeś o Suzuki Grand Vitara czy Rav4 naprawdę fajne autka Suzuki ma nawet napęd stały na dwie osie zimą naprawdę jeździ się super

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share dstefansky

dstefansky

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 03 marzec 2014 - 15:48

Samochód dla ROLNIKA [Połączone] Toyota rav4 to raczej taki mniejszy suv jest . U mnie w okolicy ochrzczony został suvem dla kobiet :D . A grand Vitarą z silnikiem 1.9 diesel jeździłem i ewidentnie brakowało jej mocy . Więc jeśli taka wersja silnikowa to jak dla mnie musiała by dostać chipa .