Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case czy New Holland oba z AdBlue

30 odpowiedzi na ten temat

#21 Share kami

kami

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisany 22 czerwiec 2012 - 19:26

Case czy New Holland oba z AdBlue a ile kosztuje ten nh 110 km w podstawie?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case czy New Holland oba z AdBlue Dzisiaj, 09:57
  •  

#22 Share Prezes1352

Prezes1352

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • Zainteresowania:Sport, sztuki walki, i rolnictwo

Napisany 22 czerwiec 2012 - 20:08

Case czy New Holland oba z AdBlue Myśle że dla pierwszego klijenta ta cena w podstawie będzie ok 210tyś netto. Ja tam jestem stałym klijentem to mam duże upusty. :D. A co Lindner Cie już nie interesuje? :P
Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

#23 Share kami

kami

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisany 25 czerwiec 2012 - 20:56

Case czy New Holland oba z AdBlue Narazie to mnie interesują wszystkie ciągniki 100-110km, agencji się nie spieszy z tymi 100 mln euro więc mam jeszcze dużo czasu na podjęcie decyzji..:) lindner odpada bo jego cena jest zbyt wysoka, a wyposażenie jak w każdym, a nawet słabsze ;)

#24 Share MaTeUsZ92

MaTeUsZ92

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,ciągniki,maszyny rolnicze no i oczywiście piękne dziewczyny

Napisany 13 lipiec 2012 - 19:19

Case czy New Holland oba z AdBlue No No NH ma więcej opcji dodatkowych niż Case ciekawe.......... No i od kiedy Nh jest droższy :lol: od case .Porównajcie sobie cene Case pumy 145 EP (opcja prawie fuul 340 netto)to za te pieniądze w NH mam T7.220 w takim wypozażeniu :lol: .....oczymś to świadczy i nie tylko o tym że case sobie tak wymyślił.Ale jakoś wszyscy myślą i mówią że case to to samo co NH TAK ale tylko mała seria typu JX ...a modele typu puma i t60 teraz Puma EP i T7 to zupełnie inne ciągniki jakościowo i z opcji wyposażenia i nie będe pisać dlaczego i nie że Tak bo Tak Ja poświęciłem bardzo,bardzo dużo czsu na to i wiem swoje jak komuś na czymś zależy to potrafi dowiedzieć się więcej niż sam przedstawiciel.Ja sam niejednego zagiołem swoją wiedzą na temat CASE i wiem o co chodzi zaraz ktoś napisze że NH lebszy od STEYR-A zreszta co mnie to.Patrząc na nh i np SDF to wole i tak Nh bo i tak jest bardziej komfortowy podłokietnik,kabina 4 słupki itp ale są zaślepieni fani jedna marka i dla nich niema wytłumaczenia z mojego pasta może wynikac że Ja jestem za case i tylko case, innego ciągnika nie chce to fakt ale JD też mi się bardzo podoba .Na koniec chce podkreślić że nie uważam NH za jakiegoś gorszego ale z tego co wiem to jest on na samym końcu koncernu CNH Steyr Case New holland tak wyszło i trzeba się z tym pogodzić -_- (teraz tylko czekać na słowa krytyki :) B) )

#25 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 13 lipiec 2012 - 19:30

Case czy New Holland oba z AdBlue to co case ma lepsze od nh? i nie bierz tego za słowa krytyki bo poprostu chcę wiedzieć oczywiście mówie tu o modelach od maxxuma T6 w góre

#26 Share Prezes1352

Prezes1352

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 602 postów

Napisany 13 lipiec 2012 - 20:01

Case czy New Holland oba z AdBlue Szczeże mówiąc to mnie nie obchodzi teraz case puma albo NH t7.220 bo to na przyszłość. Mowa tutaj o mniejszych modelach jak byś kolego nie zauważył. A te są identyczne i nie próbuj mi tu kitu wciskać bo to jedno i to samo jest..
Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share MaTeUsZ92

MaTeUsZ92

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,ciągniki,maszyny rolnicze no i oczywiście piękne dziewczyny

Napisany 14 lipiec 2012 - 12:39

Case czy New Holland oba z AdBlue nie będe się rozpisywał ,na sam wstęp mozna zauważyc gorszą jakośc materiałów w kabinie (plastiki)o rozbudowanch zegarach na słupku "A" w porównaniu do zegarów pod kierownicą też nie będe sie rozpisywać mało kto wie że NH i Case maja inne "komputery"od sterowania dawką paliwa stwierdzone na Faktach Puma 155 i NH T6080PC case palił mniej od nh o średnio 1,5 2 litry na 1h orki (taki sam rozmiar opon,takie same warunki na polu,podobne pługi) niewiem z czego wynikała różnica w cenie kilku tys miedzy maxxumem EP a T6 ale albo niebyły tak samo wyposażone albo po prostu deler zrobił cie w H...maxxum był w wersji mc czy x-line ,a że mowa o mniejszych to zauważyłem .Sam porozmawiam z kilkoma delerami i sie dowiem jak jest z tą ceną .a nh był droższy jeszcze po duzych obniżkach :blink: , mi to się cholernie nie zgadza ktoś tu ci ładną ścieme wcisnoł ale co ja moge wiedzieć :) jak każdy jest mądry :lol: B) :wacko:

#28 Share honest

honest

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 26 lipiec 2012 - 00:56

Case czy New Holland oba z AdBlue Ja bralbym ten który ma lepszy serwis. W moim rejonie /małop/ dużo lepsza opinie ma diler nh wiec brałem ńh.

#29 Share Prezes1352

Prezes1352

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 602 postów

Napisany 26 lipiec 2012 - 15:27

Case czy New Holland oba z AdBlue Temat już nieakutalny. Wybór padł na NH:D. Sprawuje sie świetnie oby tak dalej :D

#30 Share gutmen123

gutmen123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 12 październik 2012 - 21:03

Case czy New Holland oba z AdBlue koledzy orientuje się jak wygląda cena maxxum 110 ep z amortyzacją kabiny, pompa 113 l/min, opony 18.4 R38. Ja dostałem cenę 195 netto i nie wiem czy to dobra cena >

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share 2013

2013

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 19 maj 2014 - 21:17

Case czy New Holland oba z AdBlue jaka jest cena new holland T6.140? i ile on pali?

Dodaj odpowiedź