Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland 841 prob.nierozwiąz. prosze o pomoc

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share piotrek07935

piotrek07935

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 05 czerwiec 2012 - 19:13

New Holland 841 prob.nierozwiąz. prosze o pomoc Witam,
Przy prasowaniu sianokiszonki otwiera sie tylna klapa prasy. O tym problemie juz pisalem. Rozebrałem ta kostke nad podbierakiem. Po zlozeniu problem nie zginal. Przeszkadza to w tym ze ta klape trzeba ciagle dociskac z traktora. Prosze o natychmiastowa pomoc, bo stoimy z robotą.
Dziekuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland 841 prob.nierozwiąz. prosze o pomoc Dzisiaj, 10:37
  •  

#2 Share kamin60

kamin60

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 05 czerwiec 2012 - 20:57

New Holland 841 prob.nierozwiąz. prosze o pomoc Po mojemu to wina hydrauliki, masz gdzieś zajechaną albo w prasie albo w ciągniku. Lepiej jeśli byś miał zabezpieczenie klapy wtedy siłownik ni musi trzymać bo są zamki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share boo45

boo45

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 07 czerwiec 2012 - 21:26

New Holland 841 prob.nierozwiąz. prosze o pomoc tak jak pisałem w innym wątku, przepuszczają Ci najprawdopodobniej siłowniki[w srodku jest przepływ], także albo regeneracja albo zawór zwrotny [http://allegro.pl/za...2373327015.html ], tylko jeśli w środku siłownika jest przepływ zawór nic nie da. Samemu za regenerację nie wiem czy warto się brać jest wiele firm które się tym zajmują, jakby co to schemat siłownika podawałem w poprzednim wątku.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share D6206A

D6206A

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 08 styczeń 2013 - 11:15

New Holland 841 prob.nierozwiąz. prosze o pomoc Witam . Gdzies kiedys ktoryś z was pisal ze na prowadnicach lancuchow dolnych ma poliamid . Jak jest zamocowany? jakiej szerokosci , na cala szerokosc prowadnicy czy tylko srodkiem lancucha ?