Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sitno 2012

38 odpowiedzi na ten temat

#21 Share kony111

kony111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 24 czerwiec 2012 - 18:15

Sitno 2012 Ja będę w sobotę i w niedzielę na stoisku Arganii Krasnystaw. Oczywiście zapraszam :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sitno 2012 Dzisiaj, 11:30
  •  

#22 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 24 czerwiec 2012 - 18:50

Sitno 2012 ja jeśli pojadę to w niedzielę
będzie jakieś spokanie?
red power

#23 Share CBMarek

CBMarek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 27 czerwiec 2012 - 15:34

Sitno 2012 jeśli nic mi niespodziewanego nie wyskoczy to w niedziele jestem jak co roku

#24 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 27 czerwiec 2012 - 17:08

Sitno 2012

były dwa lata temu (ew. 3) w sobotę przy placu buraczanym wynajęli kawałek pola od gościa i tam coś kombinowali. Mieli chyba agregat ścierniskowy i coś jeszcze ale szczerze nie pamiętam. To firma z McCormickami się tam ustawiła. Ale rok temu już tego nie było także nie wiem skąd informacje ze w tym roku też będą. Jak miałbym obstawiać o ile będą to będzie je robić NewHolland w końcu w Miączynie firma spod Lublina zrobiła swoją filię i pewnie będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony ;)

Firma nazywa się Roltex Krasnystaw i obecnie ma Claasa, z tego co mi wiadomo to ikt pokazów nie robi, hohland ma za przeproszeniem sr**z, stróżówkę i plac wysypany kruszywem, także filia jak ta lala :D

Ja będę w sobotę bo muszę zobaczyć dokładnie Horscha Jokera i Terrano także szukać takiego z kucykiem na stoisku Roltexu, jestem gdzieś koło 12-14 tak aby się w porze obiadowej wyrobić

Edytowany przez Lukasz1987, 04 lipiec 2012 - 11:08.

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#25 Share melon10641

melon10641

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 881 postów

Napisany 27 czerwiec 2012 - 17:54

Sitno 2012 przez miączyn przejeżdżałem ostatnio w marcu także widzę nic się nie zmieniło :D

#26 Share przemusss123

przemusss123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 28 czerwiec 2012 - 13:27

Sitno 2012 Ja najprawdopodobniej wybiorę się już jutro do Sitna ;)

#27 Share dralo5

dralo5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 371 postów

Napisany 28 czerwiec 2012 - 20:45

Sitno 2012 A jutro już będą już wszyscy wystawcy sprzętu rolniczego? Czy jutro raczej tylko zwierzęta? I do której jutro będzie otwarte?

Edytowany przez dralo5, 28 czerwiec 2012 - 20:49.

#28 Share przemusss123

przemusss123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 28 czerwiec 2012 - 20:58

Sitno 2012 Na stronie korbanków pisze:

Od 29 czerwca do 1 lipca 2012 zapraszamy Państwa do Sitna na XXVI Wystawę Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych. ....

Chyba od jutra też są i maszyny :D ale chyba zaryzykuję i pojadę ;)

Edytowany przez przemusss123, 28 czerwiec 2012 - 20:59.

#29 Share kony111

kony111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 29 czerwiec 2012 - 03:23

Sitno 2012 Z tego co wiem to dzisiaj większość wystawców zwozi się.

#30 Share dralo5

dralo5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 371 postów

Napisany 29 czerwiec 2012 - 10:00

Sitno 2012 To szkoda dzis jechac jak tak

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share agrocomplex

agrocomplex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 29 czerwiec 2012 - 18:16

Sitno 2012 Witam całą ferajnę

Ja byłem dziś i mało się działo, ale zostaje aż do niedzieli, także zapewne się jeszcze wystawa rozkręci,
choć juz dziś można było zobaczyć wiele zabawnych zdarzeń np firma sprzedając McCorniki załadowała na naczepę ciężaróki ładowarkę i rozsiewacz oraz pług, to zamiast na końcu wjechać ładowarką na placu to wjechali na początku i ja sobie spokojnie idę a oni dumają jak zjechać ładowarką gdy jeszcze maszyny są pomiędzy nią a najazdami, człowiek się uśmiał. Kolejny przykład firma sprzedająca John Deera tak ustawiała sobie maszynki, że aż zablokowali się całkowicie i ich sąsiedzi musieli odkopywać bo nikt nie mógł wjechać ani wyjechać

Pozdrawiam
Wesoły emeryt

#32 Share ZETOREK135

ZETOREK135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Zainteresowania:Straż Pożarna;Rolnictwo

Napisany 29 czerwiec 2012 - 18:57

Sitno 2012 Ja jutro jadę bo w niedzielę za dużo ludzi jest :) na 100 % będę na stoisku Korbanka czyli MRMZ z Wierzchowisk

#33 Share 0711piotrek

0711piotrek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 29 czerwiec 2012 - 19:33

Sitno 2012 ja sie wybieram w niedziele bo tak na tygodniu nie mam czasu a nie wiecie moze czy fino jest z deutz fahrami ?

#34 Share przemusss123

przemusss123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 29 czerwiec 2012 - 19:54

Sitno 2012 Także jutro jadę ;) będę około 9-10

#35 Share grzesiu09091987

grzesiu09091987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 472 postów

Napisany 30 czerwiec 2012 - 21:37

Sitno 2012 agrocomplex ale gadasz głupoty.Najpierw została załadowana ładowarka u jednego gostawcy póżniej samochód pojechał do Kvernelanda i tam zostały ładowane inne maszyny. Nikt się nie zastanawiał jak mamy rozładować bo mieliśmy załatwiony rozładunek inna ładowarką z widłami paletowymi.Jak pewnie nie zauważyłeś my w ładowarce mamy szuflę zamontowaną.

Edytowany przez grzesiu09091987, 30 czerwiec 2012 - 21:37.

#36 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 lipiec 2012 - 18:00

Sitno 2012

bo mieliśmy załatwiony rozładunek inna ładowarką z widłami paletowymi

grzesiu ale gadasz głupoty
tak się składa że też widziałem jak wasz sef ganiał do Roltexu a później do Rolmaxu po ładowarkę i niebieski wam "graty" ściągał, zamiast pomyśleć jeden z drugim zadzwonić do kierowców aby ładowarka u Kvera stanęła z tyłu, to na stoisku obu wymienionych firm handlowcy mieli niezły ubaw z waszej ładowarki bo twierdzili, iż jest tak dobrze że aż musieliście innych wołać bo się baliście rozładować swoją. A tak na marginesie ta szufla to przyspawana? bo jakoś później zdaje się z rozsiewaczem nią jeździliście :D
no chyba że zaraz się dowiemy i to była zmowa obu firm Rol**xu że niebieski wam ją zdejmował

Panie Sebastianie ciągnik zamówiony?

Podsumowując wystawę to piknik :o

Edytowany przez Profil usunięty, 01 lipiec 2012 - 18:00.

#37 Share donborys

donborys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze
    motoryzacja
    nowe technologie

Napisany 02 lipiec 2012 - 06:21

Sitno 2012 Wystawa faktycznie przypominała piknik. Bardzo rozczarowała mnie postawa Panów z Rolmaxu, prosilem czterech żeby mi otworzyli TD, ale żaden nie miał kluczy i nie wiedział gdzie są. Jestem zainteresowany tym traktorkiem, ale jak ta firma ma takie podejscie i do serwisu i obsługi posprzedażowej to żenada.

#38 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Zainteresowania:Cross ENDURO

Napisany 02 lipiec 2012 - 07:05

Sitno 2012 Ja nie wiem czy tam pojadę 2 raz bo słońce praży a obejście praktycznie zajmuje 2 - 3 godzinki jak byłem na agrotechu zwiedziłem może dopiero połowę albo mniej .

JD 5720, Fendt 412 vario, MF255

AF już nigdy nie będzie takie jak kiedyś...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#39 Share kony111

kony111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 02 lipiec 2012 - 20:44

Sitno 2012

Ja byłem dziś i mało się działo, ale zostaje aż do niedzieli, także zapewne się jeszcze wystawa rozkręci,
choć juz dziś można było zobaczyć wiele zabawnych zdarzeń np firma sprzedając McCorniki załadowała na naczepę ciężaróki ładowarkę i rozsiewacz oraz pług, to zamiast na końcu wjechać ładowarką na placu to wjechali na początku i ja sobie spokojnie idę a oni dumają jak zjechać ładowarką gdy jeszcze maszyny są pomiędzy nią a najazdami, człowiek się uśmiał.

Z boku pewnie śmiesznie to wyglądało :), ale było tak jak pisze grzesiu. Firma spedycyjna dostała 2 adresy, które musiała odwiedzić, tak wyszło że pierwszy strzał poszedł pod ładowarkę.

grzesiu ale gadasz głupoty
tak się składa że też widziałem jak wasz sef ganiał do Roltexu a później do Rolmaxu po ładowarkę i niebieski wam "graty" ściągał, zamiast pomyśleć jeden z drugim zadzwonić do kierowców aby ładowarka u Kvera stanęła z tyłu, to na stoisku obu wymienionych firm handlowcy mieli niezły ubaw z waszej ładowarki bo twierdzili, iż jest tak dobrze że aż musieliście innych wołać bo się baliście rozładować swoją. A tak na marginesie ta szufla to przyspawana? bo jakoś później zdaje się z rozsiewaczem nią jeździliście :D
no chyba że zaraz się dowiemy i to była zmowa obu firm Rol**xu że niebieski wam ją zdejmował

Kolego nie musisz nam planować planu logistycznego. Sami sobie z tym bardzo dobrze radzimy, już przed wystawą byliśmy po słowie w sprawie rozładunku. Czwórkę obrotową Kvera trochę jest niebezpiecznie dźwigać na pasach, dlatego woleliśmy ściągnąć ją paleciakiem. Żadnej zmowy nie było, chociaż sądząc po twoim stosunku do nas, miałbyś fantastyczną pożywkę, bo tylko potrafisz nas negować, ale widocznie taka już twoja natura, bądź jesteś skumplowany z naszą konkurencją i dlatego obrałeś taki punkt widzenia.
Mimo wszystko pozdrawiam.